Podobne porady

Kurz w domu - jak sobie z nim radzić

Poradopedia.pl | 2012-11-13 12:28

Starannie sprzątasz swoje mieszkanie, a kurz i tak nie daje za wygraną? Poznaj sposoby, dzięki którym uda Ci się znacznie ograniczyć rozwój niebezpiecznych dla zdrowia roztoczy. czytaj »

Znaleziono: 83
Rośliny doniczkowe Jak i dlaczego czyścić rośliny doniczkowe
Poradopedia.pl | 2013-05-12
Na roślinach zbiera się kurz i insekty - regularne czyszczenie zapewni ich lepszy rozwój oraz zdrowsze warunki w Twoim domu. czytaj »
Jak ekologicznie sprzątać mieszkanie?
Poradopedia.pl | 2011-12-16
Na rynku można znaleźć wiele produktów przeznaczonych do sprzątania mieszkania. My podpowiadamy, jak sprzątać ekologicznie. czytaj »
Porada id 3780 Bielone drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?
ciekawe_informacje | 2014-05-20
Drzwi wewnętrzne Boksze firmy CAL szczególnie pięknie prezentuje się w kolorze biała patyna, który nie ingeruje w naturalny rysunek dębowego drewna na powierzchni drzwi, nadając mu delikatną, mleczną poświatę. czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Ogrzewanie
Poradopedia.pl | 2014-02-24
Skąpiec.pl sprawdził, które rozwiązania grzewcze cieszyły się w ostatnim kwartale największą popularnością wśród polskich internautów. Wyniki analizy znajdują się w najnowszym raporcie serwisu. czytaj »
Rośliny doniczkowe Świeże i czyste powietrze w domu dzięki 3 roślinom
Poradopedia.pl | 2013-09-20
Dzięki trzem roślinom możesz mieć zawsze czyste i świeże powietrze w domu, nawet jeżeli nie otwierałbyś okien. czytaj »
Dziecko w koszu Jak nauczyć dziecko sprzątać po sobie?
Poradopedia.pl | 2013-05-02
Twoje dziecko nie garnie się do sprzątania po sobie swoich zabawek czy ubrań? Podpowiadamy Ci jak nauczyć je dbania o porządek. czytaj »
Okno Jak umyć okna
Poradopedia.pl | 2013-04-22
Nie wiesz jak umyć okna, żeby lśniły nieskazitelną czystością a może będziesz robić to pierwszy raz w życiu? Jeśli tak, skorzystaj z naszych wskazówek. czytaj »
Wiosenne porządki Wiosenne porządki - czym dobrze zająć się po zimie
Poradopedia.pl | 2013-04-05
Początek wiosny jest idealnym momentem, aby zająć się generalnymi porządkami w domu i poza nim. Podpowiadamy, czym dobrze zająć się po zimie. czytaj »
Lodówka Jak i czym myć lodówkę?
Poradopedia.pl | 2013-01-29
Lodówka to sprzęt, bez którego trudno się dzisiaj obyć. Jej posiadanie wiąże się jednak z koniecznością regularnego czyszczenia. W naszej poradzie znajdziesz wskazówki dotyczące rozmrażania i mycia tego urządzenia. czytaj »
Wentylator Wentylacja w domu - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-01-07
Prawidłowa wentylacja pomieszczeń jest bardzo ważna dla samopoczucia, zdrowia i komfortu mieszkania. Z naszej porady dowiesz się, co może zakłócać jakość powietrza w Twoim domu i jakie są skutki źle działającej wentylacji. czytaj »
Znaleziono: 83