Podobne porady

Kurz w domu - jak sobie z nim radzić

Poradopedia.pl | 2012-11-13 12:28

Starannie sprzątasz swoje mieszkanie, a kurz i tak nie daje za wygraną? Poznaj sposoby, dzięki którym uda Ci się znacznie ograniczyć rozwój niebezpiecznych dla zdrowia roztoczy. czytaj »

Znaleziono: 94
Rośliny doniczkowe Jak i dlaczego czyścić rośliny doniczkowe
Poradopedia.pl | 2013-05-12
Na roślinach zbiera się kurz i insekty - regularne czyszczenie zapewni ich lepszy rozwój oraz zdrowsze warunki w Twoim domu. czytaj »
Jak ekologicznie sprzątać mieszkanie?
Poradopedia.pl | 2011-12-16
Na rynku można znaleźć wiele produktów przeznaczonych do sprzątania mieszkania. My podpowiadamy, jak sprzątać ekologicznie. czytaj »
Kominy Nie daj się zimie – zabezpiecz swój dach
Gastrosfera | 2015-11-25
Budowa domu nie kończy się w momencie, kiedy postawimy dach, zamontujemy okna i zaczniemy aranżować wnętrza. Dom to swego rodzaju obowiązek, który wymaga stałego nadzoru. Zwłaszcza teraz, kiedy zbliża się sezon zimowy obfity w trudne warunki atmosferyczne – deszcz, mróz i przede wszystkim śnieg. czytaj »
Porada id 4551 Dom z poddaszem krok po kroku
Gastrosfera | 2015-10-30
Tajemniczy pokój na poddaszu to marzenie prawie każdego dziecka. Budowa domu z zagospodarowaną przestrzenią pod skosami to jednak spore wyzwanie. Zmienna wysokość i nierówne sufity wprowadzają wiele ograniczeń. Co warto wiedzieć zanim zdecydujemy się na budowę poddasza? czytaj »
Porada id 4395 Sposoby na porządki po remoncie – radzimy co, jak i czym sprzątać
Gastrosfera | 2015-08-25
Słowo „remont” dla większości z nas brzmi jak hasło do ucieczki. Na samą myśl o pokładach kurzu czy pyłu unoszących się w powietrzu, opadających na meble i obecnych w każdym kącie mieszkania, zaczynamy zastanawiać się nad tym, czy na pewno nasze mieszkanie potrzebuje odświeżenia. Pamiętajmy – zanim przystąpimy do porządków po remoncie, zaplanujmy je. Wybierzmy takie środki czyszczące, dzięki którym sprzątanie będzie mniej czaso- i pracochłonne, a remont zaczniemy utożsamiać nie z ciężką pracą i wysiłkiem, ale z efektem końcowym i pięknym wnętrzem naszego domu… czytaj »
Las drzew Sen pod chmurką
kalut | 2015-08-18
Noc spędzona na świeżym powietrzu kojarzy się z wakacjami, spontanicznym wyjazdem nad morze lub w góry. W trosce o komfort snu, wiele uwagi przywiązujemy do stylizacji sypialni, nie zapominajmy, że odpoczynek pod chmurką możemy zaaranżować we własnym ogrodzie. czytaj »
Dmuchawce i dziecko Dom w górach czy nad morzem?
kalut | 2015-08-18
Marzysz o domu w górach lub nad morzem? A może mieszkasz już w którymś z tych malowniczych miejsc? Bez znaczenia jest fakt, czy jest to domek letniskowy czy całoroczny. Tak przed rozpoczęciem budowy, jak i podczas stałego mieszkania, warto obserwować i śledzić zjawiska atmosferyczne, jakie pojawiają się w danym regionie. Charakterystyczny klimat danego miejsca ma duży wpływ na eksploatację budynków, do tego stopnia, że niektóre surowce i materiały budowlane mogą ulec stopniowemu zniszczeniu. czytaj »
Porada id 4359 Od pierwszego wejrzenia – jak dobrać odpowiedni produkt dekoracyjny na elewacje?
Sfera | 2015-08-06
Elewacja naszego domu nie tylko go ociepla, ale pełni także funkcję estetyczną. Składa się ona zazwyczaj z kilku warstw, ale przed najtrudniejszym wyborem stajemy w momencie doboru warstwy dekoracyjnej. To ona bowiem będzie zdobić nasz dom i tworzyć spójną całość z architekturą naszego otoczenia. Sprawdź jak wybrać odpowiedni produkt na elewację! czytaj »
Porada id 4352 Kabina prysznicowa na wymiar – zamówić u szklarza czy u producenta?
Sfera | 2015-07-31
W trakcie urządzania łazienki okazuje się, że warunki montażowe pomieszczenia wymagają niestandardowych rozwiązań, a kabinę prysznicową musimy wykonać na wymiar. Pojawia się dylemat – skorzystać z oferty renomowanego producenta kabin czy z usług lokalnego szklarza? Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. czytaj »
Porada id 4275 Klasyczne a może designerskie? Przegląd wzorów blachodachówek
Gastrosfera | 2015-06-18
Mnogość wzorów i kolorów blachodachówek jest ogromna. Dzięki temu każdy może wybrać z bogatej oferty te, które będą najbardziej odpowiednie do budowanego lub remontowanego budynku. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? czytaj »
Znaleziono: 94