Podobne porady

Czy matka karmiąca piersią 3,5 miesięczne dziecko może zjeść makrelę?

trinity | 2006-11-05 14:27

Jeżeli dziecko nie ma kolki, to jak najbardziej możesz spróbować. Nie powinno mu zaszkodzić. Radziłabym Ci tylko najpierw sprawdzić w... czytaj »

Znaleziono: 399
Prezent dla dziecka
dr_anwil | 2011-01-20
Szukałem prezentu dla dziecka na urodziny. Mogłem kupić klocki, puzzle, lalkę, samochodzik. Dzieci przecież lubią zabawki.Ale tym razem podarowałem... czytaj »
Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
Poradopedia.pl | 2011-01-02
Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu jest kuchnia. Czym więc kierować przy wyborze tego typu sprzętu i na co zwracać szczególną uwagę? Poniżej przedstawiamy kilka cech charakterystycznych płyt do zabudowy: indukcyjnych i ceramicznych, być może będzie Ci łatwiej zdecydować się czytaj »
Narciarz Jak dobrać długość nart dla dziecka?
Iza_B | 2010-12-29
Dzieci stawiające pierwsze kroki na górskich stokach, bądź mające pewne doświadczenie w jeździe na nartach powinny podobnie jak dorośli korzystać z odpowiedniego sprzętu. czytaj »
Jak wybrać buty dla dziecka?
Iza_B | 2010-12-27
Pomimo ogromnego wyboru obuwia dziecięcego, rodzice często mają problem z zakupem odpowiednich bucików. Na co zwrócić szczególną uwagę, by zakupiony model odznaczał się nieprzeciętną estetyką, wygodą i właściwościami zdrowotnymi jednocześnie? czytaj »
dziecko z książką Jak nauczyć dziecko czytać?
Iza_B | 2010-12-05
Jednym z najważniejszych zadań związanych z wychowywaniem dziecka jest nauka czytania. By stanąć na wysokości zadania potrzebny jest czas oraz cierpliwość opiekunów. czytaj »
Zmywarka Jak wybrać zmywarkę?
Iza_B | 2010-11-30
Idealny rezultat zmywania, wyjątkowa oszczędność wody i energii a do tego nowoczesna technologia, dzięki której chronimy środowisko i domowy budżet. To wszystko możemy sobie zapewnić kupując zmywarkę. czytaj »
dziecko z książką Kieszonkowe dla dzieci - ile i na co? Kiedy zacząć dawać kieszonkowe?
Iza_B | 2010-11-25
Nadchodzi czas, kiedy dziecko chce lub też powinno otrzymywać kieszonkowe. To, od kiedy i ile pieniędzy dawać dziecku zależy od decyzji rodziców, ale też od gotowości samego dziecka. czytaj »
Szczoteczka Zęby dziecka - jak o nie dbać?
joasia | 2010-10-09
Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy jak ważne jest dbanie o zęby dziecka, nawet jeżeli są to zęby mleczne. Ba! O utrzymanie zębów naszej pociechy w zdrowiu należy pomyśleć w zasadzie zanim one się pojawią.. czytaj »
niemowlę Jaką grupę krwi może mieć dziecko w zależności od grupy krwi rodziców?
Poradopedia.pl | 2010-02-15
Grupa krwi dziecka zależy od grupy krwi rodziców - jest to jedna z metod na wykluczenia ojcostwa. Jaką grupę krwi może... czytaj »
Jak zrobić śledzie w oleju?
teresa | 2009-12-22
Zamieszczam moją propozycję szybkiej w przygotowaniu potrawy wigilijnej, którą chyba każdy lubi, a mianowicie śledzi w oleju. czytaj »
Znaleziono: 399