Podobne porady

Czy matka karmiąca piersią 3,5 miesięczne dziecko może zjeść makrelę?

trinity | 2006-11-05 14:27

Jeżeli dziecko nie ma kolki, to jak najbardziej możesz spróbować. Nie powinno mu zaszkodzić. Radziłabym Ci tylko najpierw sprawdzić w... czytaj »

Znaleziono: 428
Sushi rolls Jak zrobić sushi w domu
Poradopedia.pl | 2011-06-24
W ostatnim czasie sushi stało się bardzo popularne i coraz więcej osób przepada za tym przysmakiem. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że przygotowanie ich w domu wcale nie jest takie trudne. czytaj »
Pączki Jak zrobić lukier
Poradopedia.pl | 2011-06-18
W sklepach możemy znaleźć saszetkę gotowego lukru, który po podgrzaniu jest już gotowy. Jednak taki lukier to zdecydowanie nie to samo, co wyrób własny - domowy. czytaj »
Dziecko z rodzicami Pomysły na Dzień Dziecka
Poradopedia.pl | 2011-05-31
Sprawdź jak możesz spędzić Dzień Dziecka, aby dziecko poczuło się najważniejsze i kochane. czytaj »
Ciąża Jak przygotować się do ciąży?
Poradopedia.pl | 2011-05-29
Nie wiesz jak przygotować się do ciąży? Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się jak przygotować swój organizm do urodzenia zdrowego dziecka. czytaj »
Naleśniki Jak zrobić naleśniki?
Wiki | 2011-05-28
Jeszcze nie wiesz jak zrobić naleśniki? Przeczytaj mój przepis. Jest bardzo prosty. Na pewno uda Ci się usmażyć pyszne naleśniki. czytaj »
dziecko z książką Jak wytłumaczyć dziecku mnożenie i dzielenie?
Poradopedia.pl | 2011-05-27
Twoje dziecko umie już dodawać i odejmować? Pora więc aby nauczyło się mnożenia i dzielenia. Sprawdź jak wytłumaczyć dziecku te działania. czytaj »
Dziecko Jak zabezpieczyć dom przed dzieckiem?
Poradopedia.pl | 2011-05-27
Czy Twój dom posiada odpowiednie zabezpieczenia przed dzieckiem? Jeśli nie, przeczytaj naszą poradę a dowiesz się co stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia Twojego dziecka czytaj »
Mężczyźni i kobiety Jak wytłumaczyć dziecku skąd się biorą dzieci?
Poradopedia.pl | 2011-05-26
"Skąd się biorą dzieci?" - to pytanie wcześniej czy później usłyszymy od swojego dziecka. Naszym rodzicielskim obowiązkiem będzie wówczas wytłumaczenie dziecku na czym polega prokreacja. Podpowiadamy jak to zrobić. czytaj »
Matka z dzieckiem Jak dbać o skórę dziecka podczas upałów?
Poradopedia.pl | 2011-05-23
Zbliża się lato czyli pora największych upałów. Musimy więc pamiętać o właściwej ochronie, zwłaszcza dziecięcej delikatnej skóry. Podpowiadamy jak chronić dziecko przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. czytaj »
Flaga angielska - Wielka Brytania Darmowe programy do nauki języka angielskiego dla dzieci
Poradopedia.pl | 2011-05-06
W Internecie znajduje się wiele programów umożliwiających dzieciom naukę języka angielskiego za darmo. Sprawdź jakie to programy i skąd można je pobrać. czytaj »
Znaleziono: 428