Podobne porady

Czy matka karmiąca piersią 3,5 miesięczne dziecko może zjeść makrelę?

trinity | 2006-11-05 14:27

Jeżeli dziecko nie ma kolki, to jak najbardziej możesz spróbować. Nie powinno mu zaszkodzić. Radziłabym Ci tylko najpierw sprawdzić w... czytaj »

Znaleziono: 419
Flaga angielska - Wielka Brytania Darmowe programy do nauki języka angielskiego dla dzieci
Poradopedia.pl | 2011-05-06
W Internecie znajduje się wiele programów umożliwiających dzieciom naukę języka angielskiego za darmo. Sprawdź jakie to programy i skąd można je pobrać. czytaj »
Pokój dla dziecka Jak wybrać łóżko do pokoju dziecięcego - na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?
Poradopedia.pl | 2011-05-04
Planujesz zakup łóżka do pokoju dziecięcego? Przeczytaj na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu. czytaj »
Pierwsza komunia Pomysły na prezent komunijny
Poradopedia.pl | 2011-04-20
Zastanawiasz się nad prezentem komunijnym? Sprawdź nasze propozycje prezentu na pierwszą komunię, być może któraś z nich okaże się strzałem w dziesiątkę. czytaj »
Owoce i warzywa Jak rozmrażać owoce i warzywa aby nie straciły wartości odżywczych
Poradopedia.pl | 2011-03-12
Warzywa i owoce w postaci mrożonek posiadają wiele zalet. Możemy szybko i zdrowo przygotować posiłek lub deser. Jednak by zachowały one jak najwięcej witamin i wartości odżywczych powinniśmy wiedzieć jak postępować w procesie rozmrażania. czytaj »
Lodówka Zasady przechowywania żywności
Poradopedia.pl | 2011-03-10
W naszej kuchni występuje wiele produktów spożywczych. By pozostały one jak najdłużej świeże powinniśmy zadbać o odpowiednie ich przechowywanie. czytaj »
Mama z dziećmi Jak wybrać odpowiednią nianię?
Poradopedia.pl | 2011-03-03
Decyzja o zatrudnieniu opiekunki do dziecka powinna być dobrze przemyślana a wybór odpowiedniej niani poprzedzony rozmową kwalifikacyjną. Jeśli nie chcecie korzystać z oferty agencji zajmujących się "wynajmowaniem" opiekunek, musicie sami zająć się rekrutacją i przeprowadzić rozmowy z kandydatkami. czytaj »
Paszport Jak uzyskać paszport dla dziecka?
Poradopedia.pl | 2011-03-03
Dziecko musi posiadać własny dokument paszportowy jeżeli podróż odbywa się do państwa nie należącego do strefy Schengen. Natomiast granice państw należących do tej strefy dziecko może przekraczać zarówno na podstawie ważnego paszportu jak i dowodu osobistego. czytaj »
Gotowanie zupy Jak ugotować dobrą zupę
Poradopedia.pl | 2011-02-26
Zupy to idealny posiłek dla całej rodziny. Zawierają dobre dla zdrowia warzywa, których powinniśmy jeść możliwie jak najwięcej. Przepisy są łatwe i nie wymagają dużego wkładu finansowego. Możemy przygotować je szybko i sprawnie zapewniając naszej rodzinie zdrowy posiłek. Aby nasza zupa była smaczna czytaj »
Dziecko Cukrzyca u dzieci - objawy i leczenie
Poradopedia.pl | 2011-02-26
Cukrzyca należy do chorób metabolicznych, charakteryzuje się podwyższonym poziomem cukru we krwi i wynika z defektu działania insuliny wydzielanej przez komórki beta trzustki. Bardzo trudno rozpoznać cukrzycę w jej początkowej fazie czytaj »
Skarbonka i oszczędzanie Jak nauczyć dziecko oszczędzania?
Poradopedia.pl | 2011-02-25
Dzieci powinny uczyć się oszczędności od najmłodszych lat obserwując u rodziców sposób zarządzania budżetem domowym i planowanie wydatków. Bo to właśnie rodzice są odpowiedzialni za to jaki stosunek do pieniędzy będzie miało ich dziecko teraz i w przyszłości. czytaj »
Znaleziono: 419