Podobne porady

Czy matka karmiąca piersią 3,5 miesięczne dziecko może zjeść makrelę?

trinity | 2006-11-05 14:27

Jeżeli dziecko nie ma kolki, to jak najbardziej możesz spróbować. Nie powinno mu zaszkodzić. Radziłabym Ci tylko najpierw sprawdzić w... czytaj »

Znaleziono: 409
Ciąża Wszystko o zapłodnieniu in vitro
Poradopedia.pl | 2011-02-25
Zapłodnienie in vitro to metoda polegająca na połączeniu komórki jajowej i plemnika w warunkach laboratoryjnych, poza żeńskim układem rozrodczym. Stosowana wówczas, gdy inne metody wspomaganego rozrodu nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. czytaj »
Jak nauczyć dziecko korzystać z nocnika?
Poradopedia.pl | 2011-02-23
Dziecko powinno w naturalny sposób dojrzeć do pożegnania się z pieluchą. Są dzieci, które zaczynają załatwiać się na nocnik wcześniej a są i takie, które w wieku czterech lat noszą jeszcze pieluchy. Jeśli chcemy nauczyć dziecko korzystania z nocnika, musimy w odpowiednim czasie zacząć naukę. czytaj »
Agresja u dzieci - jak sobie z nią radzić? Jakie są tego przyczyny?
Poradopedia.pl | 2011-02-04
Dzieci nie potrafią same radzić sobie z trudnymi emocjami a nagły przypływ złości wywołuje u nich płacz, krzyk, tupanie nogami, pyskowanie, bicie innych albo używanie przekleństw. Dlatego też rodzice powinni uczyć swoje pociechy jak skutecznie poskromić i opanować zbliżający się atak furii. czytaj »
Jak poradzić sobie po rozwodzie?
Poradopedia.pl | 2011-02-03
Rozwód jest bolesnym przeżyciem dla całej rodziny. Złość, smutek i brak poczucia bezpieczeństwa to najczęstsze uczucia jakie towarzyszą rozwodzącym się małżonkom, ale też ich dzieciom. Jak sobie zatem radzić w sytuacji, gdy rozpada się rodzina? czytaj »
Przepisy prawa Jak adoptować dziecko?
Poradopedia.pl | 2011-02-03
Przysposobienie dziecka należy do jednej z najważniejszych i najpiękniejszych decyzji małżeństw, które posiadają już własne dzieci ale przede wszystkim tych, którym to szczęście zostało „odebrane”. czytaj »
Zmywarka Jak praktycznie urządzić kuchnię - czyli najważniejsze zasady, aby kuchnia było funkcjonalna i wygodna?
Poradopedia.pl | 2011-01-31
Kuchnia we współczesnym domu służy nie tylko do przygotowywania i spożywania posiłków – jest również miejscem pogawędek domowników. Dlatego warto tak ją zaprojektować, by tętniła życiem i stała się centrum życia rodzinnego. czytaj »
Matka z dzieckiem Jak nie wychować mamisynka?
Poradopedia.pl | 2011-01-26
Jak powinna postępować matka, by wychować syna na samodzielnego, odpowiedzialnego i wartościowego mężczyznę? Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się jak nie wychować mamisynka. czytaj »
Logowanie Co zrobić kiedy dziecko jest uzależnione od komputera?
Poradopedia.pl | 2011-01-25
Komputer może być niekończącym się źródłem radości, ale też przyczyną wielu niebezpiecznych sytuacji i problemów. Szczególnie gdy chodzi o najmłodszych użytkowników. Spędzanie długiego czasu przed komputerem może bowiem doprowadzić do pogorszenia zdrowia, stanu psychicznego i relacji międzyludzkich. czytaj »
Dziecko Jak rozpoznać autyzm u dziecka?
Poradopedia.pl | 2011-01-24
Autyzm wczesnodziecięcy jest to zespół upośledzenia rozwoju. Jest chorobą neurologiczną, w której najważniejszą rolę odgrywa mózg. Typowe objawy autyzmu to: problemy z komunikacją i relacjami społecznymi. Pojawia się zwykle do 3 roku życia dziecka i częściej u chłopców niż dziewczynek. czytaj »
dziecko z książką Jak rozpoznać ADHD u dziecka?
Poradopedia.pl | 2011-01-24
Aby zauważyć objawy choroby, należy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie czym właściwie jest ADHD i w skutek czego wynika. czytaj »
Znaleziono: 409