Podobne porady

Czy matka karmiąca piersią 3,5 miesięczne dziecko może zjeść makrelę?

trinity | 2006-11-05 14:27

Jeżeli dziecko nie ma kolki, to jak najbardziej możesz spróbować. Nie powinno mu zaszkodzić. Radziłabym Ci tylko najpierw sprawdzić w... czytaj »

Znaleziono: 405
Przepisy prawa Jak adoptować dziecko?
Poradopedia.pl | 2011-02-03
Przysposobienie dziecka należy do jednej z najważniejszych i najpiękniejszych decyzji małżeństw, które posiadają już własne dzieci ale przede wszystkim tych, którym to szczęście zostało „odebrane”. czytaj »
Zmywarka Jak praktycznie urządzić kuchnię - czyli najważniejsze zasady, aby kuchnia było funkcjonalna i wygodna?
Poradopedia.pl | 2011-01-31
Kuchnia we współczesnym domu służy nie tylko do przygotowywania i spożywania posiłków – jest również miejscem pogawędek domowników. Dlatego warto tak ją zaprojektować, by tętniła życiem i stała się centrum życia rodzinnego. czytaj »
Matka z dzieckiem Jak nie wychować mamisynka?
Poradopedia.pl | 2011-01-26
Jak powinna postępować matka, by wychować syna na samodzielnego, odpowiedzialnego i wartościowego mężczyznę? Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się jak nie wychować mamisynka. czytaj »
Logowanie Co zrobić kiedy dziecko jest uzależnione od komputera?
Poradopedia.pl | 2011-01-25
Komputer może być niekończącym się źródłem radości, ale też przyczyną wielu niebezpiecznych sytuacji i problemów. Szczególnie gdy chodzi o najmłodszych użytkowników. Spędzanie długiego czasu przed komputerem może bowiem doprowadzić do pogorszenia zdrowia, stanu psychicznego i relacji międzyludzkich. czytaj »
Dziecko Jak rozpoznać autyzm u dziecka?
Poradopedia.pl | 2011-01-24
Autyzm wczesnodziecięcy jest to zespół upośledzenia rozwoju. Jest chorobą neurologiczną, w której najważniejszą rolę odgrywa mózg. Typowe objawy autyzmu to: problemy z komunikacją i relacjami społecznymi. Pojawia się zwykle do 3 roku życia dziecka i częściej u chłopców niż dziewczynek. czytaj »
dziecko z książką Jak rozpoznać ADHD u dziecka?
Poradopedia.pl | 2011-01-24
Aby zauważyć objawy choroby, należy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie czym właściwie jest ADHD i w skutek czego wynika. czytaj »
Prezent dla dziecka
dr_anwil | 2011-01-20
Szukałem prezentu dla dziecka na urodziny. Mogłem kupić klocki, puzzle, lalkę, samochodzik. Dzieci przecież lubią zabawki.Ale tym razem podarowałem... czytaj »
Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
Poradopedia.pl | 2011-01-02
Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu jest kuchnia. Czym więc kierować przy wyborze tego typu sprzętu i na co zwracać szczególną uwagę? Poniżej przedstawiamy kilka cech charakterystycznych płyt do zabudowy: indukcyjnych i ceramicznych, być może będzie Ci łatwiej zdecydować się czytaj »
Narciarz Jak dobrać długość nart dla dziecka?
Iza_B | 2010-12-29
Dzieci stawiające pierwsze kroki na górskich stokach, bądź mające pewne doświadczenie w jeździe na nartach powinny podobnie jak dorośli korzystać z odpowiedniego sprzętu. czytaj »
Jak wybrać buty dla dziecka?
Iza_B | 2010-12-27
Pomimo ogromnego wyboru obuwia dziecięcego, rodzice często mają problem z zakupem odpowiednich bucików. Na co zwrócić szczególną uwagę, by zakupiony model odznaczał się nieprzeciętną estetyką, wygodą i właściwościami zdrowotnymi jednocześnie? czytaj »
Znaleziono: 405