Podobne porady

Czy matka karmiąca piersią 3,5 miesięczne dziecko może zjeść makrelę?

trinity | 2006-11-05 14:27

Jeżeli dziecko nie ma kolki, to jak najbardziej możesz spróbować. Nie powinno mu zaszkodzić. Radziłabym Ci tylko najpierw sprawdzić w... czytaj »

Znaleziono: 414
Mama z dziećmi Jak wybrać odpowiednią nianię?
Poradopedia.pl | 2011-03-03
Decyzja o zatrudnieniu opiekunki do dziecka powinna być dobrze przemyślana a wybór odpowiedniej niani poprzedzony rozmową kwalifikacyjną. Jeśli nie chcecie korzystać z oferty agencji zajmujących się "wynajmowaniem" opiekunek, musicie sami zająć się rekrutacją i przeprowadzić rozmowy z kandydatkami. czytaj »
Paszport Jak uzyskać paszport dla dziecka?
Poradopedia.pl | 2011-03-03
Dziecko musi posiadać własny dokument paszportowy jeżeli podróż odbywa się do państwa nie należącego do strefy Schengen. Natomiast granice państw należących do tej strefy dziecko może przekraczać zarówno na podstawie ważnego paszportu jak i dowodu osobistego. czytaj »
Gotowanie zupy Jak ugotować dobrą zupę
Poradopedia.pl | 2011-02-26
Zupy to idealny posiłek dla całej rodziny. Zawierają dobre dla zdrowia warzywa, których powinniśmy jeść możliwie jak najwięcej. Przepisy są łatwe i nie wymagają dużego wkładu finansowego. Możemy przygotować je szybko i sprawnie zapewniając naszej rodzinie zdrowy posiłek. Aby nasza zupa była smaczna czytaj »
Dziecko Cukrzyca u dzieci - objawy i leczenie
Poradopedia.pl | 2011-02-26
Cukrzyca należy do chorób metabolicznych, charakteryzuje się podwyższonym poziomem cukru we krwi i wynika z defektu działania insuliny wydzielanej przez komórki beta trzustki. Bardzo trudno rozpoznać cukrzycę w jej początkowej fazie czytaj »
Skarbonka i oszczędzanie Jak nauczyć dziecko oszczędzania?
Poradopedia.pl | 2011-02-25
Dzieci powinny uczyć się oszczędności od najmłodszych lat obserwując u rodziców sposób zarządzania budżetem domowym i planowanie wydatków. Bo to właśnie rodzice są odpowiedzialni za to jaki stosunek do pieniędzy będzie miało ich dziecko teraz i w przyszłości. czytaj »
Ciąża Wszystko o zapłodnieniu in vitro
Poradopedia.pl | 2011-02-25
Zapłodnienie in vitro to metoda polegająca na połączeniu komórki jajowej i plemnika w warunkach laboratoryjnych, poza żeńskim układem rozrodczym. Stosowana wówczas, gdy inne metody wspomaganego rozrodu nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. czytaj »
Jak nauczyć dziecko korzystać z nocnika?
Poradopedia.pl | 2011-02-23
Dziecko powinno w naturalny sposób dojrzeć do pożegnania się z pieluchą. Są dzieci, które zaczynają załatwiać się na nocnik wcześniej a są i takie, które w wieku czterech lat noszą jeszcze pieluchy. Jeśli chcemy nauczyć dziecko korzystania z nocnika, musimy w odpowiednim czasie zacząć naukę. czytaj »
Agresja u dzieci - jak sobie z nią radzić? Jakie są tego przyczyny?
Poradopedia.pl | 2011-02-04
Dzieci nie potrafią same radzić sobie z trudnymi emocjami a nagły przypływ złości wywołuje u nich płacz, krzyk, tupanie nogami, pyskowanie, bicie innych albo używanie przekleństw. Dlatego też rodzice powinni uczyć swoje pociechy jak skutecznie poskromić i opanować zbliżający się atak furii. czytaj »
Jak poradzić sobie po rozwodzie?
Poradopedia.pl | 2011-02-03
Rozwód jest bolesnym przeżyciem dla całej rodziny. Złość, smutek i brak poczucia bezpieczeństwa to najczęstsze uczucia jakie towarzyszą rozwodzącym się małżonkom, ale też ich dzieciom. Jak sobie zatem radzić w sytuacji, gdy rozpada się rodzina? czytaj »
Przepisy prawa Jak adoptować dziecko?
Poradopedia.pl | 2011-02-03
Przysposobienie dziecka należy do jednej z najważniejszych i najpiękniejszych decyzji małżeństw, które posiadają już własne dzieci ale przede wszystkim tych, którym to szczęście zostało „odebrane”. czytaj »
Znaleziono: 414