ból

Znaleziono: 6
Ból Przeklinanie zmniejsza ból
Poradopedia.pl | 2013-09-24
Następnym razem jak się uderzysz - nie krępuj się, poczujesz się lepiej! czytaj »
Czosnek i cebula 7 naturalnych środków na ból które znajdziesz w kuchni
Poradopedia.pl | 2013-08-06
Jeżeli dokucza Ci ból spróbuj któryś z naturalnych zdrowych środków przeciwbólowych, które znajdziesz w swojej kuchni. czytaj »
Tabletki i lekarstwa Leki przeciwbólowe - jak zażywać, co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-07-17
Niewłaściwy sposób zażywania leków przeciwbólowych może spowodować więcej negatywnych, niż pozytywnych działań. Nawet tabletki dostępne bez recepty powinieneś stosować ze ściśle określonymi zasadami. czytaj »
Dentysta Wizyta u dentysty - jak poradzić sobie z bólem i stresem?
Poradopedia.pl | 2013-01-16
Fotel dentystyczny nie musi kojarzyć się tylko z bólem i ogromnym stresem. Dzięki naszym sposobom łatwiej zniesiesz wizytę u stomatologa i szybciej pokonasz swój lęk. czytaj »
jeżeli jestem juz po pierwszyym stosunku czy nastepny stosunek po dłuszym czasie nie uprawiania sexu bedzie mie bolal tak samo? prosze o porade bo sie boja Ania 17
zaba | 2007-01-30
Pierwszy raz tylko tak bardzo boli. Już za drugim razem nie powinno. Zobaczysz za każdym razem będzie coraz lepiej i... czytaj »
Jestem w 9 miesiącu ciąży, ostatnio mój czteroletni brat chcąc dać mi całusa z impetem skoczył mi na kolana uderzając swoimi kolanami w mój brzuszek. Ból był dość duży, trwał około 2 minut i ustąpił.
lula78 | 2007-01-29
Ja bym na Twoim miejscu jak najszybciej zgłosiła się na USG brzucha. Czym ciąża jest bardziej zaawanasowana, tym uderzenia w... czytaj »
Znaleziono: 6