budvar centrum

Znaleziono: 4
Porada id 5746 Nadchodzą burze. Jak zabezpieczyć dom przed nawałnicami?
SferaPRT | 2017-08-25
W ostatnim czasie burze dały się we znaki mieszkańcom całej Polski. Meteorolodzy przestrzegają, że chociaż lato mamy już niemalże za sobą, to nie koniec wyładowań atmosferycznych. Następne tygodnie będą obfitowały w deszcze, burze i silne wichury, na które najbardziej narażone będą nasze domy. Co zrobić, aby poprawić ich bezpieczeństwo? czytaj »
Porada id 5729 Tajemnicze parametry okienne: O co warto zapytać sprzedawcę?
SferaPRT | 2017-08-08
Wybór stolarki do domu to trudne zadanie. Szczególnie, gdy przytłacza nas różnorodność produktów i skomplikowane parametry techniczne. Zależy nam zarówno na estetyce, jak i na wysokiej jakości materiałach. Produkt ma nam służyć przez lata, dlatego podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie i o co zapytać sprzedawcę. czytaj »
Porada id 5716 Dom w pełnym słońcu – okna a ochrona przeciwsłoneczna
SferaPRT | 2017-07-30
Gdy za oknem letnia aura zagości na dobre, szklanka zimnej lemoniady i wachlarz to zdecydowanie za mało, by czuć się komfortowo wśród domowych czterech ścian. W jakie dodatkowe akcesoria najlepiej wyposażyć okna, by stanowiły skuteczną barierę dla najbardziej dotkliwych upałów? czytaj »
Porada id 5715 Kreacje okienne na miarę – kształty, kolory i przeszklenia
SferaPRT | 2017-07-30
Zamówienie zrealizowane od początku do końca, zgodnie z wymaganiami odbiorców, zawsze będzie rozwiązaniem korzystniejszym, bardziej funkcjonalnym i estetycznym, niż wyrób taśmowy. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz pełnej personalizacji zleceń, możliwe jest obecnie kupienie okien, które nie tylko wymiarem pasują do specyfiki budynku. czytaj »
Znaleziono: 4