seks

Znaleziono: 81
Rozkodować temperament seksualny
ladycomp | 2013-05-24
Dlaczego wyrafinowana kochanka po ślubie zostaje panią domu, idącą spać z bólem głowy we flanelowej koszuli? Z jakiego powodu gorący kochanek przemienia się w przyklejonego do laptopa domatora? czytaj »
Wakacje sprzyjają inicjacji seksualnej. Jak rozmawiać z nastolatką o seksie?
ladycomp | 2013-05-21
Zbliżające się wakacje to gorący okres także w związkach – atmosfera wypoczynku, relaksu, zmiany otoczenia sprzyja miłości, zakochaniu się, romansom, a w przypadku nastolatków... także inicjacji seksualnej. Warto przed wakacjami porozmawiać z nastolatkiem o "tych" sprawach. Pytanie brzmi: jak to zrobić? czytaj »
Test ciążowy Czy jestem w ciąży?
Poradopedia.pl | 2013-05-07
Spóźniający się okres, niepokojące objawy, obawy po stosunku - wiele kobiet przynajmniej raz w życiu zastanawia się, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Jak się upewnić? czytaj »
W małżeństwie seks smakuje lepiej
ladycomp | 2013-02-18
Życie seksualne małżonków jest bardziej udane, niż singli – częściej uprawiamy seks, a związany z tym dotyk i orgazm wzmacniają nasze poczucie szczęścia za sprawą uwalnianych endorfin. Dlaczego seks w małżeństwie smakuje lepiej? I jak się ma do tego namiętność rozumiana głębiej niż jedynie... popęd seksualny? czytaj »
Asertywna seksualność, czyli kochaj się prawdziwie
ladycomp | 2013-01-28
Trudno mówić o prawdziwej bliskości między partnerami, jeżeli brakuje nam... asertywności. Jest wiele porad na polepszenie technik seksualnych, a tymczasem pojęcie asertywności w seksie, dla wielu osób nie ma zastosowania w praktyce. A przecież od tego powinniśmy tak naprawdę zacząć! czytaj »
Śluz szyjkowy – silne uwarunkowanie płodności
ladycomp | 2013-01-15
Śluz szyjkowy jest równie silnym uwarunkowaniem płodności co fakt zachodzącej owulacji. Jego obserwacja, choć wymaga systematyczności, jest dość łatwa i może ją wykonywać niemal każda kobieta. czytaj »
Kobieta - brzuch w biodrówkach Mięśnie Kegla - dlaczego i jak ćwiczyć
Poradopedia.pl | 2012-10-29
Osłabione mięśnie Kegla mogą przyczynić się do wielu problemów i spadku jakości życia. Przeczytaj o mięśniach Kegla, jaką pełnią rolę i jak je wzmocnić. czytaj »
Para w łóżku Od czego zależy libido kobiety?
ladycomp | 2012-10-13
Kobiecie libido to zagadka zarówno dla kobiet i ich partnerów, jak i dla lekarzy. Niektórzy porównują kobiece pożądanie do motyla – równie zachwycający, co... płochliwy. czytaj »
Antykoncepcja - skuteczność, co wybrać Kalendarzyk dni płodnych - naturalna antykoncepcja
Poradopedia.pl | 2012-10-10
Wiele kobiet, z pewnych względów nie chce lub nie może stosować sztucznej antykoncepcji. Wówczas z pomocą przychodzą naturalne metody, do których należy kalendarz dni płodnych. Kalendarzyk ten jest też nieoceniony dla par, które starają się o dziecko. czytaj »
Para w łóżku Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?
Poradopedia.pl | 2012-07-30
Nie wiesz, jak zaspokoić swoją partnerkę? Starasz się, a mimo to Ona nie osiąga orgazmu? Przeczytaj naszą poradę i skorzystaj z zawartych w niej wskazówek. czytaj »
Znaleziono: 81