Kategorie

Fotografia

Najnowsze porady

Porada id 5687 Jak wykonać dobre zdjęcia wnętrz – zasady i porady, które musisz przeczytać
Kampanie | 2017-08-07
Jak profesjonalnie wykonać zdjęcia wnętrz. Kilka ważnych zasad, które musisz znać aby zaciekawić odbiorcę. Ciekawe porady i wskazówki. Przeczytaj koniecznie! czytaj »
Porada id 5137 Jakie miejsce wybrać na fotografię ślubną w plenerze
sosnowski | 2016-08-17
Miejsce idealne na wykonanie ślubnej sesji zdjęciowej w plenerze wcale nie musi być egzotycznym zakątkiem z dala od naszego zamieszkania. Czasem na wyciągnięcie ręki mamy piękne krajobrazy i niebanalne budynki, które tworzą doskonałe tło do fotografii ślubnych. Podpowiadamy, wybór jakich terenów warto rozważyć. czytaj »
Porada id 4549 Jesteś znudzonym i wypalonym fotografem? Zmień to!
ewelinakalinska | 2015-10-30
Nawet profesjonalistom ich zawód wydaje się czasem czymś nudnym. Nic więc dziwnego, że amatorzy fotografii często czują się wypaleni i odkładają aparat na półkę. Co zrobić, by znów cieszyć się fotografią? czytaj »
Aparat cyfrowy Raport specjalny Skąpiec.pl: Aparaty cyfrowe
Poradopedia.pl | 2013-07-30
Skąpiec.pl sprawdził, które aparaty cyfrowe cieszyły się największą popularnością w okresie od 1 stycznia do 31 maja 2013, a także ustalił, jakie kryteria były najważniejsze dla internautów, poszukujących wymarzonej cyfrówki. Wyniki analizy opublikowane zostały w formie raportu specjalnego. czytaj »
Uśmiech do zdjęcia Jak uśmiechać się do zdjęcia?
Poradopedia.pl | 2013-02-24
Miewasz dziwne miny na zdjęciach? Dowiedz się jak sprawić, aby Twój uśmiech wypadł jak najlepiej na zdjęciu. czytaj »
Fotografia i robienie zdjęć Jak być bardziej fotogenicznym - jak dobrze wychodzić na zdjęciach?
Poradopedia.pl | 2012-06-21
Chcesz lepiej wychodzić na zdjęciach? Poznaj 5 prostych wskazówek dzięki którym będziesz wyglądać znacznie lepiej! czytaj »
Jak fotografować obiekty w ruchu?
Poradopedia.pl | 2012-05-04
Przedstawiamy wskazówki, dzięki którym nauczysz się fotografować ludzi, zwierzęta i pojazdy znajdujące się w ruchu. czytaj »
Jak robić zdjęcia grupowe?
Poradopedia.pl | 2012-03-22
Robienie dobrych zdjęć grupowych wymaga odpowiedniego sprzętu i umiejętności. Dzięki naszym wskazówkom, bez problemu sfotografujesz kilku, a nawet kilkunastoosobową grupę. czytaj »
Mysz komputerowa Jak poprawić zdjęcie za pomocą Photoshopa?
Poradopedia.pl | 2011-12-25
Jesteś niezadowolony z jakości zdjęć zrobionych aparatem fotograficznym? Dowiedz się, jak można poprawić wszelkie defekty za pomocą programu Photoshop. czytaj »
Jazda nocą Jak robić zdjęcia nocą?
Poradopedia.pl | 2011-03-23
Zrobienie dobrych zdjęć nocą jest uwarunkowane wieloma czynnikami. Oczywiście należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, ale też wiedzieć w jaki sposób umiejętnie wykorzystywać poszczególne jego funkcje czytaj »

Najnowsze pytania