Co mówi o tobie twój nos?

Poradopedia.pl  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Nos jest jedną z tych części ciała, którą łatwo zauważyć na pierwszy rzut oka. Według jego kształtu możemy dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat swojej osobowości.

Nos a charakter

Nos prosty, grecki (Kate Middleton) - osoby z takimi nosami są uznawane powszechnie za piękne i szlachetne. Posiadacze nosów prostych lubią stawiać sobie wysoką poprzeczkę i bardzo trudno godzą się z porażką. Grecki nos świadczy o doskonałych zdolnościach organizatorskich, a także logicznym myśleniu i rzeczowości.

Nos zadarty (Marylin Monroe) - ludzie z zadartymi nosami są miłe i optymistycznie nastawione do życia. Mają bardzo bogatą osobowość i wysoko rozwinięty instynkt opiekuńczy - obdarzają bliskich sporą dawką miłości. Ponadto, wykazują się niesłabnącym entuzjazmem do nowych doświadczeń, również na gruncie seksualnym.

Nos zadarty i krótki (Muhammad Ali) - ten typ nosa charakteryzuje ludzi bystrych i uzdolnionych, zarówno pod względem umysłowym jak i fizycznym. Posiadacze takich nosów błyskawicznie reagują na dane sytuacje i potrafią z uwagą słuchać innych.

Nos mięsisty (książe Filip) - osoby o takich nosach są zazwyczaj hojne, wrażliwe i bardzo emocjonalne - lubią pomagać innym.

Nos orli (John Lennon) - posiadacze takich nosów są bardzo opanowani i nigdy nie działają pochopnie. Chcą zawsze podążać własną drogą i rzadko idą w ślad za tłumem. Największe szczęście przynosi im możliwość realizacji własnych celów i projektów.

Nos jastrzębi (Barbra Streisand) - jest najmniej atrakcyjny wśród wszystkich kształtów. Podobno ich posiadacze mają ogromne poczucie humoru i duży dystans do siebie.

Nos spiczasty (Helen Mirren) - właściciele takich nosów są bardzo tolerancyjni i altruistyczni. Czasem jednak bywają nieco naiwni.

Nos rzymski (Tom Cruise) - posiadacze takich nosów są odważni, ambitni i zdroworozsądkowi. Lekko zakrzywiony na grzbiecie nos charakteryzuje przywódców - jest oznaką silnej osobowości. Ludzie z rzymskimi nosami potrafią wpływać na innych; są też dobrymi organizatorami i rzadko bywają agresywni.

Nos falisty (Tara Palmer-Tomkinson) - charakteryzuje osoby bardzo wesołe i dynamiczne, które lubią gdy wokół zawsze coś się dzieje.

Nos haczykowaty (Richard Nixon) - posiadacze takich nosów są perfekcjonistami w tym, czym się zajmują. Ci ludzie bardzo dbają o szczegóły - wszystko musi być zapięte na ostatni guzik.

Nos z szerokimi nozdrzami (Julia Roberts) - osoby posiadające taki kształt nosa są apodyktyczne. Uwielbiają także być w centrum wszelkich wydarzeń.

Nos w kształcie "L" (Harry Redknapp) - jest charakterystyczny dla ludzi negatywnie nastawionych do życia i mających niewielkie poczucie humoru. Posiadacze takich nosów bywają gruboskórni i zawsze obstają przy swoim.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: