Pomysły na szybkie prezenty

Gastrosfera  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

W grudniu nasze myśli najczęściej krążą wokół jednego tematu. Prezentów! Co komu kupić, czy się spodoba, czy na pewno to dobry wybór? Zakłopotanie staje się jeszcze większe, gdy dni ubywa a lista osób do obdarowania się nie zmniejsza. Właśnie dla tych osób stworzyliśmy ten poradnik, który podpowie jak wybrnąć z tej sytuacji z klasą. 

Prezentowany sposób jest łatwy w wykonaniu i ogólnodostępny, ponieważ większość przedstawionych poniżej rzeczy można kupić w Internecie. Jeśli jednak jesteście zwolennikami zakupów stacjonarnych, wystarczą Wam odwiedziny w jednym z centrów handlowych. Na czym polega sztuczka?

Na obdarowaniu wszystkich prezentami w jednym kolorze - białym. Pomysł na początku może wydawać się banalny, ale ma on wiele zalet. Po pierwsze, biały kolor króluje w obecnych trendach wnętrzarskich. Po drugie nikt nie będzie zawiedziony, że dostał coś w kolorze, który mu się nie podoba. Po trzecie, to rozwiązanie pozwoli nam przemycić trochę „białego puchu”, którego tak brakuje w naszej zimie za oknem. 

Dla miłośniczki spacerów

Osoby, którym mroźna aura nie przeszkadza w pieszych wędrówkach obdarujmy klasycznym zestawem, składającym się z czapki i rękawiczek. By jednak zachować element zaskoczenia, wybierzmy nakrycie głowy z fikuśnym pomponem i rękawiczki, które można nosić w dwóch wersjach: z odkrytymi lub zakrytymi palcami. Dołączmy do tego kieszonkowy termofor, który pozwoli jeszcze bardziej zadbać o zdrowie naszych najbliższych.

Dla domatora

Dla tych, którzy wolny czas najchętniej spędzają w domu wybierzmy puchate bambosze. Pozwolą one umilić chwile relaksu z książką lub z filmem. Co więcej, dzięki dodatkowej, ciepłej ochronie stóp, nasz domator utwierdzi się w swoim przekonaniu, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Dla ukochanej babci i mamy

W większości domów to właśnie nasze mamy i bacie stają się organizatorkami najlepszych przyjęć. Obdarujmy je zatem plamoodpornym obrusem, który nie tylko ozdobi stół, ale również wyeliminuje problem rozlanego sosu czy wina. - Powstałe plamy nie przerwą ucztowania, ponieważ będzie je można usunąć jednym ruchem ręki z pomocą papierowego ręcznika. Dzięki temu będziemy mogli skupić się na kosztowaniu wspaniałych potraw i rozmowach, a nie na zmianie dekoracji stołu - mówi Magdalena Tomaszewska, ekspert z firmy Haft S.A.

Dla wielbicieli designu

Wielbiciele designu na pierwszy rzut oka mogą wydawać się wymagający. Jednak nic tak nie wywoła na ich twarzach uśmiechu jak dekoracyjna poduszka. Wybierzmy tę, która ma ciekawą fakturę lub jest uszyta z nietypowego materiału. Sprezentujemy im nie tylko element wystroju wnętrza, ale również powód do zmiany aranżacji na tę bardziej przytulną i świąteczną. 

Dla miłośników stylu retro

Jeżeli Twoi najbliżsi uwielbiają styl retro, obdaruj ich haftowanymi serwetkami. Położone na stoliku kawowym lub kredensie wprowadzą do wnętrza elegancki dekor. Ponadto, miło będzie się spotkać po raz kolejny na herbacie, która zostanie zaserwowana na stolik ozdobiony Twoim prezentem.

Nasz pomysł na prezenty pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i przede wszystkim spotęgować efekt „białych świąt”. Do dzieła!

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady