Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w ... czytaj »

Znaleziono: 535
Gorąco, pocenie Nadmierne pocenie - jak sobie radzić?
Poradopedia.pl | 2013-05-16
Wszyscy się pocimy, z tym że jedni mniej a drudzy bardziej. Jeśli uważasz, że Twoje ciało wydziela zbyt dużą ilość potu, zacznij działać - są różne sposoby na radzenie sobie z tym problemem. czytaj »
Dzieci w przedszkolu Co robić gdy dziecko przeklina?
Poradopedia.pl | 2013-05-15
Usłyszałeś brzydkie słowo z ust swojego dziecka? Spróbuj dowiedzieć się, dlaczego przeklina i nie dopuść, by weszło mu to w nawyk. czytaj »
Dziecko w koszu Jak nauczyć dziecko sprzątać po sobie?
Poradopedia.pl | 2013-05-02
Twoje dziecko nie garnie się do sprzątania po sobie swoich zabawek czy ubrań? Podpowiadamy Ci jak nauczyć je dbania o porządek. czytaj »
Jak przygotować pożywne śniadanie dla ucznia?
planetpr | 2013-04-30
Codziennie co piąty Polak wychodzi z domu bez śniadania. Tymczasem to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, o czym powinniśmy pamiętać każdego dnia. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie? czytaj »
Stopy pielęgnacja Jak dbać o stopy - pielęgnacja stóp w domu
Poradopedia.pl | 2013-04-30
Nie musisz korzystać z drogich zabiegów kosmetycznych, aby mieć ładne i zdrowe stopy. Większość z nich wykonasz we własnym domu. czytaj »
Dziecko w domu Jak urządzić bezpieczny dom dla dziecka?
Poradopedia.pl | 2013-04-29
Dom jest takim miejscem, w którym dziecko powinno czuć się bezpiecznie. Dlatego, by uniknąć przykrego wypadku, już dziś pomyśl o odpowiednich zabezpieczeniach. czytaj »
Dziecko na spacerze Jak przygotować się na spacer z dzieckiem
Poradopedia.pl | 2013-04-25
Pogoda sprzyja spacerom. Nie siedź więc w domu, tylko zapakuj kilka niezbędnych rzeczy do torby i wyjdź ze swoją pociechą na świeże powietrze. czytaj »
Kran i kąpiel Temperatura wody w kąpieli
Poradopedia.pl | 2013-04-23
Skóra ciała oraz włosy potrzebują odpowiedniego traktowania nie tylko po kąpieli, ale też w jej trakcie. Dlatego istotne znaczenie ma temperatura wody, w jakiej się myjesz. Dzięki naszym wskazówkom, wybierzesz najlepszą dla siebie. czytaj »
Woda Nadmiar wody w organiźmie - jak powstaje, jak się pozbyć
Poradopedia.pl | 2013-04-23
Choć jest naturalnym składnikiem naszego organizmu, to jej nadmiar może poważnie zaszkodzić. Z naszej porady dowiesz się, co może być przyczyną zatrzymania wody w organizmie i jak radzić sobie z tym problemem. czytaj »
Lodówka temperatura Jaka powinna być temperatura w lodówce i zamrażarce
Poradopedia.pl | 2013-04-19
Właściwa temperatura w lodówce oraz w zamrażarce nie tylko zapewni, że jedzenie nie ulegnie zepsuciu i zachowa świeżość, ale może także obniżyć Twój rachunek za prąd. czytaj »
Znaleziono: 535