Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w ... czytaj »

Znaleziono: 529
Dziecko na spacerze Jak przygotować się na spacer z dzieckiem
Poradopedia.pl | 2013-04-25
Pogoda sprzyja spacerom. Nie siedź więc w domu, tylko zapakuj kilka niezbędnych rzeczy do torby i wyjdź ze swoją pociechą na świeże powietrze. czytaj »
Kran i kąpiel Temperatura wody w kąpieli
Poradopedia.pl | 2013-04-23
Skóra ciała oraz włosy potrzebują odpowiedniego traktowania nie tylko po kąpieli, ale też w jej trakcie. Dlatego istotne znaczenie ma temperatura wody, w jakiej się myjesz. Dzięki naszym wskazówkom, wybierzesz najlepszą dla siebie. czytaj »
Woda Nadmiar wody w organiźmie - jak powstaje, jak się pozbyć
Poradopedia.pl | 2013-04-23
Choć jest naturalnym składnikiem naszego organizmu, to jej nadmiar może poważnie zaszkodzić. Z naszej porady dowiesz się, co może być przyczyną zatrzymania wody w organizmie i jak radzić sobie z tym problemem. czytaj »
Lodówka temperatura Jaka powinna być temperatura w lodówce i zamrażarce
Poradopedia.pl | 2013-04-19
Właściwa temperatura w lodówce oraz w zamrażarce nie tylko zapewni, że jedzenie nie ulegnie zepsuciu i zachowa świeżość, ale może także obniżyć Twój rachunek za prąd. czytaj »
Stopy Odciski na stopach - jak się pozbyć
Poradopedia.pl | 2013-04-19
Nawet najmniejszy odcisk potrafi nieźle dokuczyć, dlatego warto odpowiednio dbać o stopy. W naszej poradzie znajdziesz sposoby zapobiegania i leczenia tego problemu. czytaj »
Stopa w gipsie Halluksy - jak sobie z nimi radzić?
Poradopedia.pl | 2013-04-18
Halluksy to bardzo nieprzyjemna i bolesna przypadłość, która uniemożliwia chodzenie i aktywność fizyczną. W naszej poradzie znajdziesz przyczyny rozwoju tej choroby, a także sposoby jej zapobiegania oraz leczenia. czytaj »
Owoce i warzywa Indeks glikemiczny - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-04-09
Zdrowa dieta powinna opierać się na rozsądnym jadłospisie, który pozwoli zrzucić zbędne kilogramy a jednocześnie nie zaszkodzi zdrowiu. Z pomocą przychodzi znajomość indeksu glikemicznego produktów spożywczych. czytaj »
Woda Jak woda pomaga schudnąć
Poradopedia.pl | 2013-04-03
Woda to najlepszy sposób na ugaszenie pragnienia, a także istotny element dbania o szczupłą sylwetkę. Przeczytaj w jaki sposób woda może pomóc Tobie schudnąć. czytaj »
Badanie zdrowia mężczyzny Kolonoskopia - kiedy i dlaczego warto się zbadać
Poradopedia.pl | 2013-04-03
Z naszej porady dowiesz się, czym jest kolonoskopia i do kogo szczególnie adresowane jest to badanie. czytaj »
Kubki na napoje Co pić zamiast kawy?
Poradopedia.pl | 2013-03-27
Kawa jest niezwykle popularnym napojem: jedni piją ją, bo uwielbiają jej smak, inni nie potrafią zacząć nauki czy pracy bez filiżanki tego napoju. Co jednak gdy nie lubisz smaku kawy albo nie możesz jej pić z innych powodów? czytaj »
Znaleziono: 529