Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w ... czytaj »

Znaleziono: 504
Pływanie Jak wybrać dyscyplinę sportu dla siebie?
Poradopedia.pl | 2013-01-04
Myślisz o uprawianiu jakiegoś sportu? Nasze wskazówki podpowiedzą Ci, czym kierować się przy wyborze odpowiedniej dyscypliny. czytaj »
Jogging Bądź moralny dla kręgosłupa
inplusPR | 2012-12-17
Problem z wyprostowaniem, przeszywający ból, bezsenność. To tylko niektóre skutki zaniedbania kręgosłupa. Jak wynika z badań, aż 80% społeczeństwa cierpi na różnych etapach swojego życia na ból pleców, co stawia ten problem w czołówce chorób cywilizacyjnych. Czy można jakoś uchronić się przed tym kłopotliwym schorzeniem? czytaj »
Kominy Czad - na co uważać, jak się chronić
Poradopedia.pl | 2012-12-14
Czad jest bardzo niebezpiecznym gazem, a największe żniwo zbiera właśnie teraz - w okresie grzewczym. Podpowiadamy, jak się chronić przed zatruciem. czytaj »
Choroba nie śpi
inplusPR | 2012-12-12
Według najnowszego sondażu CBOS połowa Polaków minimum raz w tygodniu śpi krócej niż sześć godzin na dobę, a dla 9 % jest to regułą. Lekarze ostrzegają, że tak mała ilość snu może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, w tym także udaru mózgu. czytaj »
Bagaż Jak zadbać o zdrowie w podróży?
Poradopedia.pl | 2012-12-12
Częste podróże, zwłaszcza zimą mają znaczący wpływ na stan Twojego zdrowia. Pośpiech, stres, nieodpowiedni ubiór, niewłaściwe odżywianie się, to tylko niektóre czynniki odpowiedzialne za spadek odporności organizmu i co za tym idzie - przeziębienie. czytaj »
Usta Brzydki zapach z ust - skąd się bierze, jak sobie z nim poradzić
Poradopedia.pl | 2012-12-10
Unikasz rozmów i kontaktu z ludźmi ze względu na brzydki zapach z ust? Dzięki naszym wskazówkom szybko odnajdziesz i zlikwidujesz źródło tego problemu. czytaj »
Aromaterapia Aromaterapia - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2012-12-06
Fizyczne oraz psychiczne dolegliwości można leczyć na różne sposoby. Jednym z nich jest aromaterapia - naturalna metoda, która cieszy się dużą popularnością. Podpowiadamy, na co pomaga i komu służy leczenie zapachami. czytaj »
Toaleta Zarazki w domu - gdzie jest ich najwięcej i jak z nimi walczyć?
Poradopedia.pl | 2012-12-01
Dom jest oazą spokoju i bezpieczeństwa, ale też siedliskiem zarazków. Z naszej porady dowiesz się, gdzie jest ich najwięcej. czytaj »
Wino do kieliszka Szkodliwość alkoholu - na czym dokładnie polega?
Poradopedia.pl | 2012-11-29
Alkohol spożywany często i w dużych ilościach szkodzi zdrowiu, podobnie jak inne używki. Jeśli lubisz sobie wypić, rób to z umiarem - lampka wina lub małe piwo dziennie nie powinny zaszkodzić. Zobacz, co dzieje się z Twoim organizmem, gdy przekraczasz granice rozsądku. czytaj »
Kwasy omega-3 – zdrowie w kapsułce dla całej rodziny
freshpharma | 2012-11-20
Zdrowie i doskonałe samopoczucie Twoich bliskich bez wątpienia są dla Ciebie najważniejsze. Badania prowadzone w ciągu ostatnich lat dowodzą znakomitego wpływu kwasów omega-3 na wiele funkcji życiowych. czytaj »
Znaleziono: 504