Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w... czytaj »

Znaleziono: 545
Czym słodzić - jaki cukier jest najzdrowszy
Poradopedia.pl | 2013-07-18
Cukier trzcinowy, miód a może słodzik? Co wybrać, żeby smakowało i jednocześnie nie szkodziło zdrowiu? Z naszej porady dowiesz się, jaki rodzaj cukru jest najzdrowszy. czytaj »
Tabletki i lekarstwa Leki przeciwbólowe - jak zażywać, co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-07-17
Niewłaściwy sposób zażywania leków przeciwbólowych może spowodować więcej negatywnych, niż pozytywnych działań. Nawet tabletki dostępne bez recepty powinieneś stosować ze ściśle określonymi zasadami. czytaj »
Owoce i warzywa Jedzenie bogate w antyoksydanty
Poradopedia.pl | 2013-07-08
Dieta bogata w produkty będące źródłem antyoksydantów, może uchronić przed wieloma poważnymi chorobami. Warto więc na stałe wprowadzić je do codziennego jadłopisu. czytaj »
Badanie zdrowia mężczyzny Jak rozpoznać problemy z wątrobą
Poradopedia.pl | 2013-07-08
Wątroba pełni wiele ważnych funkcji w naszym organizmie. Traktuj ją odpowiednio, a nie będzie przysparzać Ci problemów. czytaj »
Lekarstwo w syropie Leki homeopatyczne - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-07-02
Niekonwencjonalne metody leczenia mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Dość kontrowersyjną i wzbudzającą szereg wątpliwości jest homeopatia. czytaj »
Umiejętności manualne... w małym paluszku
inplusPR | 2013-06-26
W związku z planami, aby posłać sześciolatki do szkół, dużo mówi się o ich gotowości do rozpoczęcia nauki. Trudno jednak o jednoznaczną odpowiedź, czy wszystkie dzieci w tym wieku powinny założyć mundurki. Niezbędne w pierwszej klasie zdolności można kształcić od najmłodszych lat. czytaj »
Dziecko z rodzicami Jak być dobrym ojcem
Poradopedia.pl | 2013-06-21
Zależy Ci na tym, aby mieć zawsze dobry kontakt ze swoim dzieckiem? Postaraj się więc zasłużyć na miano dobrego ojca. czytaj »
Dziecko na spacerze Jak zadbać o bezpieczne wakacje Twoich dzieci
Poradopedia.pl | 2013-06-21
Przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, zarówno przez rodziców jak i dzieci, uchroni przed wypadkami o które w wakacje najłatwiej. czytaj »
Na ostatni dzwonek
inplusPR | 2013-05-29
Kiedy do końca roku szkolnego pozostało niewiele czasu, problemy w nauce stają się szczególnie kłopotliwe. Dlaczego niektórym uczenie się sprawia więcej problemu? I co mogą w takiej sytuacji poradzić rodzice? czytaj »
Co na grypę żołądkową?
Poradopedia.pl | 2013-05-27
Zaraziłeś się grypą żołądkową? Sprawdź, jak sobie radzić z tym schorzeniem. czytaj »
Znaleziono: 545