Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w... czytaj »

Znaleziono: 561
Spacer nad morzem Spacer po jedzeniu jest dobry dla Twojego zdrowia
Poradopedia.pl | 2013-12-03
Czy spacer po jedzeniu rzeczywiście pomaga w trawieniu, czy też nie ma to znaczenia? czytaj »
(bez nazwy) Jak sprawić, aby dziecko nie nudziło się jesienią
inplusPR | 2013-11-29
Gdy pogoda za oknem nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, warto zorganizować pociechom inspirującą zabawę w domu. O propozycjach zajęć opowiada Agnieszka Godlewska-Wawrzyniak z Helen Doron English. czytaj »
(bez nazwy) Dwujęzyczność jest bezpieczna
inplusPR | 2013-11-11
Co roku w pierwszych miesiącach roku szkolnego rodzi się dyskusja na temat zajęć dodatkowych dla najmłodszych. Często pojawia się w niej zagadnienie nauki języków obcych. Rodzice zastanawiają się, kiedy najlepiej ją rozpocząć. Sprawdzamy, co w tej kwestii mają do powiedzenia naukowcy. czytaj »
(bez nazwy) Odżywianie dopasowane do osobowości
Admolto | 2013-11-08
Mamy więcej diet, niż dni w roku, a mimo to otyłość jest powszechnym problemem. Każda z nas przynajmniej raz się odchudzała, są także osoby dla których bycie na diecie jest zajęciem stałym - zmieniają tylko rodzaj stosowanej diety odchudzającej. czytaj »
Winogrona 10 zalet winogron
GrapeBeauty | 2013-10-30
Nie bez powodu winogrona nazywane są owocami bogów. Wartościowe składniki kryją w sobie miąższ, pestki, skórka, szypułki, a nawet liście. Poznaj 10 zalet tej wyjątkowej rośliny! czytaj »
Porada id 3588 Rok szkolny rozpocznij śniadaniem
Sfera | 2013-09-03
Chociaż już w ubiegłym roku przygotowano projekt o wycofaniu niezdrowej żywności ze sklepików szkolnych, to na razie ustawa nie weszła w życie. Dlatego to rodzice powinni troszczyć się o dietę najmłodszych i uczyć je prawidłowych nawyków żywieniowych. Podpowiadamy, jak zachęcić dziecko do zjedzenia pierwszego śniadania i zabrania kanapki do szkoły. czytaj »
Dym wydobywający się z ust Nieprzyjemny zapach z ust - jak sobie radzić?
Poradopedia.pl | 2013-09-02
Nieprzyjemny zapach oddechu może mieć wiele powodowów - przeczytaj o przyczynach i najlepszych sposobach na poprawienie oddechu. czytaj »
Dziecko w wodzie Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w wodzie
Poradopedia.pl | 2013-08-23
W okresie letnim dochodzi do wielu wypadków nad wodą z udziałem dzieci. Zobacz jak zadbać o bezpieczeństwo Twoich dzieci i nauczyć je ważnych zasad bezpieczeństwa. czytaj »
Uśmiech Dlaczego warto się uśmiechać?
Poradopedia.pl | 2013-08-22
Czy popularne "śmiech to zdrowie" to tylko pusty slogan, czy też śmiech faktycznie niesie korzyści dla naszego zdrowia i może pozytywnie zmienić nasze życie? czytaj »
(bez nazwy) Co z tymi wakacjami?
inplusPR | 2013-08-06
Jesteśmy na półmetku wakacji - czasu beztroskiego wypoczynku dzieci i nauczycieli. Z sielanką nie ma jednak nic wspólnego sytuacja rodziców przedszkolaków. Co mają zrobić, gdy przerwa w działaniu placówki opiekującej się na co dzień ich pociechą jest dłuższa niż urlop? czytaj »
Znaleziono: 561