Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w ... czytaj »

Znaleziono: 524
Stopa w gipsie Halluksy - jak sobie z nimi radzić?
Poradopedia.pl | 2013-04-18
Halluksy to bardzo nieprzyjemna i bolesna przypadłość, która uniemożliwia chodzenie i aktywność fizyczną. W naszej poradzie znajdziesz przyczyny rozwoju tej choroby, a także sposoby jej zapobiegania oraz leczenia. czytaj »
Owoce i warzywa Indeks glikemiczny - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-04-09
Zdrowa dieta powinna opierać się na rozsądnym jadłospisie, który pozwoli zrzucić zbędne kilogramy a jednocześnie nie zaszkodzi zdrowiu. Z pomocą przychodzi znajomość indeksu glikemicznego produktów spożywczych. czytaj »
Woda Jak woda pomaga schudnąć
Poradopedia.pl | 2013-04-03
Woda to najlepszy sposób na ugaszenie pragnienia, a także istotny element dbania o szczupłą sylwetkę. Przeczytaj w jaki sposób woda może pomóc Tobie schudnąć. czytaj »
Badanie zdrowia mężczyzny Kolonoskopia - kiedy i dlaczego warto się zbadać
Poradopedia.pl | 2013-04-03
Z naszej porady dowiesz się, czym jest kolonoskopia i do kogo szczególnie adresowane jest to badanie. czytaj »
Kubki na napoje Co pić zamiast kawy?
Poradopedia.pl | 2013-03-27
Kawa jest niezwykle popularnym napojem: jedni piją ją, bo uwielbiają jej smak, inni nie potrafią zacząć nauki czy pracy bez filiżanki tego napoju. Co jednak gdy nie lubisz smaku kawy albo nie możesz jej pić z innych powodów? czytaj »
Pogoda dla wagarowicza
inplusPR | 2013-03-20
Pierwszy Dzień Wiosny, przez uczniów zwany popularnie Dniem Wagarowicza, to wyzwanie zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli. Zatrzymać dzieci koniecznie w szkole, czy pozwolić im na małe lenistwo i uniknięcie obowiązków? czytaj »
Cukier w ustach Cukier - jak i dlaczego należy go unikać
Poradopedia.pl | 2013-03-14
Większość z nas uwielbia słodycze i chętnie się nimi zajadamy, często nie mając świadomości jak bardzo szkodzimy swojemu zdrowiu. Zobacz jak cukier zawarty w tego typu produktach działa na Twój organizm. czytaj »
Dmuchawce i dziecko Jak oddychać?
Poradopedia.pl | 2013-03-11
Oddychanie jest tak oczywistym procesem, że często zapominamy o tym, jak to robimy. Dlatego warto nieco bliżej przyjrzeć się swojemu oddechowi. czytaj »
Jak nie dać się chorobie?
inplusPR | 2013-02-20
On nie może podnieść się z kanapy, najmłodsi zostawiają chusteczki w całym domu, a Ty opuszczasz kolejne dni w pracy, opiekując się wszystkimi pomimo gorączki? Tylko w drugim tygodniu stycznia grypę złapało 215 tysięcy Polaków, czyli średnio 30,5 tysiąca osób dziennie. W jaki sposób zawczasu uchronić się przed chorobą? czytaj »
Post na zdrowie - jak pościć
Poradopedia.pl | 2013-02-15
Post jest doskonałą terapią dla ciała i ducha, ale trzeba wiedzieć jak prawidłowo go przeprowadzić. Z naszej porady dowiesz się, jak zdrowo pościć. czytaj »
Znaleziono: 524