Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w ... czytaj »

Znaleziono: 522
Woda Jak woda pomaga schudnąć
Poradopedia.pl | 2013-04-03
Woda to najlepszy sposób na ugaszenie pragnienia, a także istotny element dbania o szczupłą sylwetkę. Przeczytaj w jaki sposób woda może pomóc Tobie schudnąć. czytaj »
Badanie zdrowia mężczyzny Kolonoskopia - kiedy i dlaczego warto się zbadać
Poradopedia.pl | 2013-04-03
Z naszej porady dowiesz się, czym jest kolonoskopia i do kogo szczególnie adresowane jest to badanie. czytaj »
Kubki na napoje Co pić zamiast kawy?
Poradopedia.pl | 2013-03-27
Kawa jest niezwykle popularnym napojem: jedni piją ją, bo uwielbiają jej smak, inni nie potrafią zacząć nauki czy pracy bez filiżanki tego napoju. Co jednak gdy nie lubisz smaku kawy albo nie możesz jej pić z innych powodów? czytaj »
Pogoda dla wagarowicza
inplusPR | 2013-03-20
Pierwszy Dzień Wiosny, przez uczniów zwany popularnie Dniem Wagarowicza, to wyzwanie zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli. Zatrzymać dzieci koniecznie w szkole, czy pozwolić im na małe lenistwo i uniknięcie obowiązków? czytaj »
Cukier w ustach Cukier - jak i dlaczego należy go unikać
Poradopedia.pl | 2013-03-14
Większość z nas uwielbia słodycze i chętnie się nimi zajadamy, często nie mając świadomości jak bardzo szkodzimy swojemu zdrowiu. Zobacz jak cukier zawarty w tego typu produktach działa na Twój organizm. czytaj »
Dmuchawce i dziecko Jak oddychać?
Poradopedia.pl | 2013-03-11
Oddychanie jest tak oczywistym procesem, że często zapominamy o tym, jak to robimy. Dlatego warto nieco bliżej przyjrzeć się swojemu oddechowi. czytaj »
Jak nie dać się chorobie?
inplusPR | 2013-02-20
On nie może podnieść się z kanapy, najmłodsi zostawiają chusteczki w całym domu, a Ty opuszczasz kolejne dni w pracy, opiekując się wszystkimi pomimo gorączki? Tylko w drugim tygodniu stycznia grypę złapało 215 tysięcy Polaków, czyli średnio 30,5 tysiąca osób dziennie. W jaki sposób zawczasu uchronić się przed chorobą? czytaj »
Post na zdrowie - jak pościć
Poradopedia.pl | 2013-02-15
Post jest doskonałą terapią dla ciała i ducha, ale trzeba wiedzieć jak prawidłowo go przeprowadzić. Z naszej porady dowiesz się, jak zdrowo pościć. czytaj »
Jak dbać o oczy?
Poradopedia.pl | 2013-02-12
Twoje oczy każdego dnia narażone są na działanie agresywnych czynników zewnętrznych, dlatego powinieneś o nie szczególnie dbać. W naszej poradzie znajdziesz sposoby na to, by cieszyć się dobrym wzrokiem przez długie lata. czytaj »
Czy kawa tuczy? Odchudzamy kawę
inplusPR | 2013-02-12
Kawa sama w sobie zawiera niewiele kalorii. To dodatki, które do niej wybieramy nie sprzyjają naszej diecie. Jak skomponować składniki, by napój był słodki, a mniej tuczący podpowiada Marzena Brzezińska, dyplomowany dietetyk z firmy Star Fitness. czytaj »
Znaleziono: 522