Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w ... czytaj »

Znaleziono: 513
Czy kawa tuczy? Odchudzamy kawę
inplusPR | 2013-02-12
Kawa sama w sobie zawiera niewiele kalorii. To dodatki, które do niej wybieramy nie sprzyjają naszej diecie. Jak skomponować składniki, by napój był słodki, a mniej tuczący podpowiada Marzena Brzezińska, dyplomowany dietetyk z firmy Star Fitness. czytaj »
Rowerem dla zgrabnej sylwetki
inplusPR | 2013-02-08
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Ty po zimie nie mieścisz się w swój rozmiar? Przesiądź się na rower, by szybko zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się smukłą sylwetką! czytaj »
Jak spędzić ferie zimowe z dzieckiem?
Poradopedia.pl | 2013-01-31
Jeśli możesz sobie pozwolić na kilka dni wolnego w czasie ferii zimowych, zadbaj o moc atrakcji dla swojego dziecka. W naszej poradzie znajdziesz kilka pomysłów na wspólny relaks. czytaj »
Uwaga, dziecko na stoku
inplusPR | 2013-01-29
W 2012 roku ratownicy górscy zanotowali 20 % więcej wypadków narciarskich podczas ferii, a tylko w lutym 2012 do ITAKI zgłoszonych zostało 29 przypadków zaginięcia osób niepełnoletnich. Co zrobić, aby mimo zagrożeń nasze dziecko podczas zimowego odpoczynku było bezpieczne? czytaj »
Sezon grzewczy potęguje objawy alergii - jak sprzątać, gdy Twoje dziecko ma alergię na roztocza?
Sfera | 2013-01-28
Zatkany nos, męczący kaszel, swędząca skóra, łzawienie oczu – te dokuczliwe symptomy alergii nasilają się w sezonie grzewczym. W ciepłych i rzadko wietrzonych mieszkaniach roztocza rozwijają się niezwykle szybko. Ich całkowite wyeliminowanie nie jest możliwe, jednak właściwie zorganizowane sprzątanie skutecznie zminimalizuje ilość alergenów. czytaj »
Kichający mężczyzna Co jeść, aby wzmocnić odporność?
Poradopedia.pl | 2013-01-24
Zima sprzyja przeziębieniu i grypie, dlatego warto w tym okresie szczególnie o siebie dbać. Oprócz odpowiedniego ubrania, ważna jest także właściwa dieta. W naszej poradzie znajdziesz naturalne produkty, których jedzenie uchroni Cię przed infekcją lub pomoże w walce z nią. czytaj »
Zdrowe serce Proste sposoby na poprawę zdrowia
Poradopedia.pl | 2013-01-08
Nie trzeba wprowadzać dużych zmian w codziennym życiu, aby poprawić swoje zdrowie. Zacznij od prostych, ale skutecznych sposobów. czytaj »
Wentylator Wentylacja w domu - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-01-07
Prawidłowa wentylacja pomieszczeń jest bardzo ważna dla samopoczucia, zdrowia i komfortu mieszkania. Z naszej porady dowiesz się, co może zakłócać jakość powietrza w Twoim domu i jakie są skutki źle działającej wentylacji. czytaj »
Smutne dziecko Jak przekazać dziecku złą wiadomość?
Poradopedia.pl | 2013-01-05
Przekazywanie złych nowin, zwłaszcza najbliższym członkom rodziny nigdy nie jest łatwe. W naszej poradzie znajdziesz wskazówki, jak poinformować dziecko o zaistniałym nieszczęściu. czytaj »
Pływanie Jak wybrać dyscyplinę sportu dla siebie?
Poradopedia.pl | 2013-01-04
Myślisz o uprawianiu jakiegoś sportu? Nasze wskazówki podpowiedzą Ci, czym kierować się przy wyborze odpowiedniej dyscypliny. czytaj »
Znaleziono: 513