Podobne porady

Sposoby na obniżenie temperatury/gorączki u dziecka

belly1 | 2008-08-03 11:57

Jeżeli temperatura dziecka przekroczy 38.5 stopnia możesz w następujący sposób wpłynąć na jej obniżenie: - podając Paracetamol lub Ibuprofen w ... czytaj »

Znaleziono: 518
Cukier w ustach Cukier - jak i dlaczego należy go unikać
Poradopedia.pl | 2013-03-14
Większość z nas uwielbia słodycze i chętnie się nimi zajadamy, często nie mając świadomości jak bardzo szkodzimy swojemu zdrowiu. Zobacz jak cukier zawarty w tego typu produktach działa na Twój organizm. czytaj »
Dmuchawce i dziecko Jak oddychać?
Poradopedia.pl | 2013-03-11
Oddychanie jest tak oczywistym procesem, że często zapominamy o tym, jak to robimy. Dlatego warto nieco bliżej przyjrzeć się swojemu oddechowi. czytaj »
Jak nie dać się chorobie?
inplusPR | 2013-02-20
On nie może podnieść się z kanapy, najmłodsi zostawiają chusteczki w całym domu, a Ty opuszczasz kolejne dni w pracy, opiekując się wszystkimi pomimo gorączki? Tylko w drugim tygodniu stycznia grypę złapało 215 tysięcy Polaków, czyli średnio 30,5 tysiąca osób dziennie. W jaki sposób zawczasu uchronić się przed chorobą? czytaj »
Post na zdrowie - jak pościć
Poradopedia.pl | 2013-02-15
Post jest doskonałą terapią dla ciała i ducha, ale trzeba wiedzieć jak prawidłowo go przeprowadzić. Z naszej porady dowiesz się, jak zdrowo pościć. czytaj »
Jak dbać o oczy?
Poradopedia.pl | 2013-02-12
Twoje oczy każdego dnia narażone są na działanie agresywnych czynników zewnętrznych, dlatego powinieneś o nie szczególnie dbać. W naszej poradzie znajdziesz sposoby na to, by cieszyć się dobrym wzrokiem przez długie lata. czytaj »
Czy kawa tuczy? Odchudzamy kawę
inplusPR | 2013-02-12
Kawa sama w sobie zawiera niewiele kalorii. To dodatki, które do niej wybieramy nie sprzyjają naszej diecie. Jak skomponować składniki, by napój był słodki, a mniej tuczący podpowiada Marzena Brzezińska, dyplomowany dietetyk z firmy Star Fitness. czytaj »
Rowerem dla zgrabnej sylwetki
inplusPR | 2013-02-08
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Ty po zimie nie mieścisz się w swój rozmiar? Przesiądź się na rower, by szybko zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się smukłą sylwetką! czytaj »
Jak spędzić ferie zimowe z dzieckiem?
Poradopedia.pl | 2013-01-31
Jeśli możesz sobie pozwolić na kilka dni wolnego w czasie ferii zimowych, zadbaj o moc atrakcji dla swojego dziecka. W naszej poradzie znajdziesz kilka pomysłów na wspólny relaks. czytaj »
Uwaga, dziecko na stoku
inplusPR | 2013-01-29
W 2012 roku ratownicy górscy zanotowali 20 % więcej wypadków narciarskich podczas ferii, a tylko w lutym 2012 do ITAKI zgłoszonych zostało 29 przypadków zaginięcia osób niepełnoletnich. Co zrobić, aby mimo zagrożeń nasze dziecko podczas zimowego odpoczynku było bezpieczne? czytaj »
Sezon grzewczy potęguje objawy alergii - jak sprzątać, gdy Twoje dziecko ma alergię na roztocza?
Sfera | 2013-01-28
Zatkany nos, męczący kaszel, swędząca skóra, łzawienie oczu – te dokuczliwe symptomy alergii nasilają się w sezonie grzewczym. W ciepłych i rzadko wietrzonych mieszkaniach roztocza rozwijają się niezwykle szybko. Ich całkowite wyeliminowanie nie jest możliwe, jednak właściwie zorganizowane sprzątanie skutecznie zminimalizuje ilość alergenów. czytaj »
Znaleziono: 518