Poradopedia.pl

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Autor: Poradopedia.pl | 13 July 2012 06:37

Tagi: chłopak, dziewczyna, miłość, związki, Miłość i Znajomości, porada, pomoc, instrukcja, Jak, rozkochać, w, sobie, chłopaka?

Każda kobieta marzy o wspaniałym związku z cudownym mężczyzną. Jeśli spodobał Ci się jakiś chłopak i chciałabyś go w sobie rozkochać, skorzystaj z poniższych wskazówek.

  1. Nie osaczaj go - mężczyzna potrzebuje wolności. Jeśli poczuje się jak w klatce, na pewno zakończy znajomość. Daj mu więc poczucie swobody - nie wypytuj stale, co zamierza robić w wolnym czasie i z kim się spotyka. Im mniej takich pytań, tym lepiej dla Ciebie.
  2. Traktuj go jak przyjaciela - fundamentem miłości jest zaufanie i przyjaźń. Nie musisz traktować chłopaka jak kumpla, ale możesz być dla niego oparciem i bez względu na to co robi, stać po jego stronie. Daj mu do zrozumienia, że może na Ciebie liczyć.
  3. Zaskakuj go miłymi rzeczami - nie ma nic bardziej ekscytującego, niż spontaniczne szaleństwo. Pamiętaj, że rutyna zabija związek.
  4. Nie próbuj go na siłę zmieniać - jeśli będziesz wymagać od niego romantyczności, rzucenia palenia i do tego znajomości kilku języków obcych, na pewno go przepłoszysz. Doceniaj jego zalety i umiejętności - przecież spodobał Ci się taki, jaki jest.
  5. Ubieraj się kobieco, ale nie wyzywająco - chłopak powinien interesować się tym, co masz pod ubraniem, ale nie musi dostawać wszystkiego "na talerzu". Możesz od czasu do czasu pokazać trochę ciała, zakładając skąpe ciuszki, ale nie rób tego zbyt często - facet potraktuje Cię jako łatwą zdobycz i szybko straci zainteresowanie.
  6. Nie krytykuj jego rodziny, przyjaciół i znajomych - mężczyzna odbiera taką krytykę bardzo osobiście. Kiedy dojdzie do konfrontacji - wybierze ich, a nie Ciebie. Nie musisz też chwalić jego towarzystwa, ani zbytnio się nim zachwycać - wystarczy mu to, że ich akceptujesz.
  7. Bądź trudna do zdobycia - mężczyźni lubią kobiety niezależne, o które trzeba trochę powalczyć. Nie musisz dostosowywać całego swojego wolnego czasu do jego planów. Możesz, a nawet powinnaś mieć własne życie towarzyskie - spotykaj się czasem z przyjaciółmi i nie rezygnuj z marzeń, aby tylko uszczęśliwić chłopaka. Taka niezależność podkręci jego zainteresowanie Twoją osobą. Zanim pójdziesz z nim do łóżka, odczekaj trochę - im dłużej będzie Cię zdobywał, tym lepiej. A kiedy już zaczniecie ze sobą sypiać, powiedz mu czasami "nie".
  8. Niech pierwszy wyzna Ci miłość - nie tłumacz się, że mamy XXI wiek i równouprawnienie. Pewne rzeczy po prostu kobietom nie przystoją. To mężczyzna jest z natury zdobywcą i to po jego stronie leży inicjatywa, dlatego wyznanie miłości powinno najpierw paść z jego ust. Jeśli pierwsza powiesz, że go kochasz, może się wystraszyć i uciec albo zmartwić, że go ubiegłaś. Nie mów mu też, że chciałabyś spędzić z nim resztę życia i nie sugeruj wspólnego zamieszkania - kiedy facet dojrzeje do takich deklaracji, sam Ci to zaproponuje.

POWODZENIA!

Wydruk ze strony:
https://www.poradopedia.pl/milosc-i-znajomosci/jak-rozkochac-w-sobie-chlopaka,2874.html
© Poradopedia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone