Poradopedia.pl

FOTOTAPETA JEST DOBRA NA WSZYSTKO !

Autor: Fairbox | 8 May 2015 11:43

Tagi: fototapeta do pokoju dziecięcego, fototapety do pokoju, naklejki na meble obrazy do sypialni, Dom i ogród, porada, pomoc, instrukcja, FOTOTAPETA, JEST, DOBRA, NA, WSZYSTKO, !

Subtelne urozmaicenie palety barwnej salonu, kuchni, czy sypialni, uzyskamy poprzez uzupełnienie całości wyrazistym akcentem – na przykład zdobionym wazonem, kolorowymi poduchami, lub efektownym obrazem ściennym. Jednakże marząc o całkowitej metamorfozie wnętrza, powinniśmy zdecydować się na odważniejszy ruch. Wysokiej jakości fototapety to doskonała recepta na odmianę każdego typu przestrzeni. Marka Redro® od wielu lat działa w świecie nowoczesnego wnętrzarstwa, proponując swoim klientom wyraziste i niebanalne grafiki ścienne. Wielkoformatowe fototapety wytwarzane są w wielkopolskiej pracowni, a dzięki zaawansowanym technologiom nadruku ekologicznego oraz wysokogatunkowym materiałom, tapety są wyjątkowo odporne na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Łatwy montaż i demontaż fototapety pozwala na szybkie przeprowadzenie prac remontowych – bez zbędnych wydatków i przygotowań. Wystarczy wolne popołudnie, odrobina kleju i nożyce!

To, jaki wzór będzie zdobić ścianę pomieszczenia, zależy wyłącznie od naszych preferencji. Niemal nieograniczony wybór propozycji graficznych powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Klasyczny, sielski pejzaż, panorama Nowego Jorku, Londynu, bądź Paryża, a może tematy geometryczne, abstrakcja i czarno-białe fotografie artystyczne? Zastanówmy się, jaki efekt chcielibyśmy osiągnąć w naszych czterech kątach i wybierzmy odpowiednią dekorację ścienną. Zabawmy się w profesjonalnego projektanta i stwórzmy wymarzoną stylizację!

Fototapeta ma ważną zaletę – bez względu na to, jakiego typu grafikę umieścimy w przestrzeni, cała jej kompozycja zostanie zdominowana przez deseń. To dobrze. W takim przypadku nie potrzebujemy już innych ozdób, nie musimy martwić się o to, czy wnętrze nie wydaje się nudne, szare, pozbawione energii. Postawmy na ciekawe zdjęcia, kreatywne grafiki, zabawne wzory. Przestańmy zanudzać się monochromatycznym otoczeniem. Pokolorujmy je!

 

Pokoloruj swoje wnętrza  z www.redro.pl

 

Misją marki Redro jest upiększanie przestrzeni najbliższej każdemu z nas. Swoim klientom proponuje nowoczesne, wysokojakościowe rozwiązania stylizacyjne. Sklep internetowy redro.pl w swoim asortymencie posiada kilka milionów wzorów grafik, które na życzenie zamawiającego zamieniane są w efektowne dekoracje ścienne – fototapety, plakaty, obrazy oraz naklejki. 

Wydruk ze strony:
https://www.poradopedia.pl/dom-i-ogrod/fototapeta-jest-dobra-na-wszystko,4206.html
© Poradopedia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone