Poradopedia.pl

Jak w szybki sposób odmienić pokój dziecka?

Autor: Gastrosfera | 5 November 2015 12:23

Tagi: Dziecko, porada, pomoc, instrukcja, Jak, w, szybki, sposób, odmienić, pokój, dziecka?

W zaciszu własnych czterech ścian dziecko powinno czuć się przede wszystkim bezpiecznie. To tam spędza najwięcej czasu: bawi się, odrabia lekcje, zaprasza swoje koleżanki i kolegów. Wykreujmy zatem taką przestrzeń, która będzie nie tylko piękna, lecz również pozytywnie nastroi nasze pociechy.


Tkanina jak z bajki
Pastelowe kolory to idealne rozwiązanie do ocieplenia dziecięcego pokoiku. Dzięki nim pomieszczenie staje się przytulne, klimatyczne i przede wszystkim urocze. Firma Haft posiada w swojej bogatej ofercie linię Pastelowa Dolina, która powstała z myślą o najmłodszych. - Jest ona inspirowana malowniczymi wycieczkami. Pozwala na uzyskanie wyjątkowej atmosfery wyciszenia i harmonii. To propozycja dla wszystkich, ceniących sobie każdą chwilę błogiego relaksu - mówi Magdalena Tomaszewska, ekspert firmy HAFT S.A.
Dowolne łączenie barw stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne. W efekcie uzyskamy efekt delikatnego przenikania się subtelnych kolorów. W dekorowanie własnego pokoju będą mogli włączyć się najmłodsi.


Magiczne firany
Nie lada gratkę dla dzieci stanowią żakardowe firanki fluorescencyjne. W ciągu dnia ich zabawne wzory cieszą oko i doskonale oddziaływają na wyobraźnię maluszków. Największe wrażenie robią jednak w nocy. Wówczas, po zgaszeniu światła, zaczynają świecić, tworząc tym samym niezwykły, pełen magii klimat. - Oferujemy modele ze zwierzętami, między innymi, ze świecącymi kotkami oraz sowami. Uniwersalność wzorów powoduje, że świetnie komponują się w pokojach chłopca i dziewczynki - wyjaśnia Magdalena Tomaszewska.
Firany z kolekcji Fluoseries są nie tylko ładne, lecz także praktyczne. Zostały wyposażone w taśmę marszczącą, dzięki czemu po zawieszeniu układają się w piękne, równe fałdy. Barwnik fluorescencyjny jest na tyle trwały, że bez problemu możemy wyprać je w pralce.


Lato sprzyja zmianom. Słoneczna pogoda to dobry pretekst do drobnych zmian. Wyjazd dziecka na letni wypoczynek warto wykorzystać i sprawić maluchowi niesamowitą niespodziankę.

Wydruk ze strony:
https://www.poradopedia.pl/Dziecko/jak-w-szybki-sposob-odmienic-pokoj-dziecka,4569.html
© Poradopedia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone