Jak kocham się i pieszczę z chłopakiem to nigdy nie mogę dojść do orgazmu, czy to może być spowodowane tym że jak sama czasem się pieściłam i jestem już do tego przyzwyczajona? Jeśli tak to co mam zrobić?

ewelina324 | 2007-04-04 13:02

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 4
~hania20 | 2007-04-04 15:24
Powinnaś porozmawiać ze swoim chłopakiem jak lubisz najbardziej. Z czasem powinniście się bardziej siebie nauczyć i nie powinnaś mieć raczej z tym problemu. Zależy też to co czujesz do danego chłopaka. Czy jest to rzeczywiście miłość czy nie. Są oczywiście dziewczyny, które nigdy orgazmu nie mają lub mają z tym duże problemy, ale to nie musisz byc Ty. Pozdrawiam.
~iza | 2007-04-05 11:32
z tego co czytałam to fakt, że masturbowałaś się powinien raczej tobie pomóc w osiąganiu orgazmu - wynika to z tego że kobieta musi nauczyć się osiągania orgazmu sama. W skrajnym wypadku może to jednak prowadzić do zaburzeń w osiąganiu orgazmu przy normalnym stosunku - jeżeli masturbuje się zbyt wiele.
Jak masz z tym problem postaraj się jak najbardziej zrelaksować i skupić na swoich odczuciach. Postaraj się, aby twój facet poświęcił tobie trochę więcej uwagi i ponaciskał na te same "guziki" których ty używasz pieszcząc się sama. Podczas seksu przecież też można porozmawiać i zrobić to na spokojnie, ucząc siebie nawzajem jak zrobić żeby było przyjemniej i z satysfakcją dla obu stron.
~karola23 | 2011-06-22 01:43
hej Kochane. Mam podobny problem.. nie mogę dojść przy moim chłopaku. dochodzę sama puszczając strumień wody na łechtaczkę. powiedziałam mu a dziś jak właśnie jesteśmy sami w hotelowym pokoju postanowiłam pokazać. byłam tuz tuz i się nie udało. wyszedł bo stwierdził ze mnie peszy za chwilkę odniosłam wrażenie ze się na mnie zdenerwował bo powiedział ze ja to już nie jestem Ci potrzebny... zaczął się dąsać ze tyle czasu jestem w łazience. odwrócił się na bok i śpi... co ja mam robić. na seksuologa mnie nie stać... serce mi krwawi bo boje się ze mnie rzuci
~marta | 2011-06-22 06:17
TAK...
Liczba odpowiedzi: 4

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!