Kategorie

Dom i ogród

Najnowsze porady

Okno Kiedy trzeba wymienić okna?
flyprpr | 2017-03-24
Wymiana okien to dość kosztowna inwestycja, więc zwykle decyzji o jej przeprowadzeniu nie podejmuje się pochopnie. Są jednak sytuacje, gdy zamontowanie nowej stolarki otworowej staje się nieuniknione. Na co szczególnie zwrócić uwagę, oceniając stan dotychczasowych okien, radzi ekspert z firmy Dobroplast Jerzy Chrzanowski. czytaj »
Porada id 5512 Poznaj triki, dzięki którym odmienisz małą sypialnię
SferaPRT | 2017-03-22
Ustawienie mebli, odpowiednie światło i kilka trików, które optycznie powiększą przestrzeń. Poznaj sprytne sposoby na urządzenie niewielkiej sypialni. czytaj »
Porada id 5498 Okna w wiosennej odsłonie: Technologie sprzyjające myciu
Gastrosfera | 2017-03-13
Autorskich sposobów na przywrócenie oknom blasku jest bez liku. Niezależnie od taktyki, innowacyjnych akcesoriów i znanych od lat sztuczek jedno jest pewne – wiosenne porządki i mycie okien to duet nierozłączny. I choć czynność ta jest nieunikniona, istnieje sposób na to, by przechytrzyć czas i cieszyć się pięknymi, estetycznymi oknami na dłużej. czytaj »
Porada id 5485 Jak skutecznie myć i czyścić szyby na wysokości
Kampanie | 2017-03-04
Jak wiadomo czyste okna i przeszklenia dobrze świadczą i poprawiają wizerunek firmy czy właściciela danego budynku. Jak więc dbać o tego typu rzeczy? Czy jest możliwe samodzielne mycie okien na wysokości, czy zostaje tylko opcja wynajęcia profesjonalnej firmy alpinistycznej? czytaj »
Porada id 5480 Jak urządzić łazienkę w bieli?
Sfera | 2017-02-28
Przez wiele lat była bardzo popularna. Dzisiaj znów wraca do łask. Biel jest ponadczasowa, idealnie komponuje się z większością dodatków i naturalnymi materiałami. Posiada także istotną zaletę – optycznie powiększa niewielką przestrzeń. Odkrywamy urok białej łazienki i udowadniamy, że jest to rozwiązanie nie tylko dla odważnych. czytaj »
Porada id 5478 Jak urządzić niewielki przedpokój?
Tabasco | 2017-02-27
Przedpokój to wizytówka całego mieszkania, gdyż jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie po wejściu do wnętrza. Warto zadbać o to, aby był estetyczny i funkcjonalny. To trudne zadanie, zwłaszcza, gdy jego metraż jest niewielki, dlatego podpowiadamy, co należy uwzględnić w trakcie jego aranżacji. czytaj »
Porada id 5470 Zima podłogom niestraszna: Jak sprzątać szybko i skutecznie?
Gastrosfera | 2017-02-21
Dbałość o nieskazitelne podłogi zimą nie musi być jednak walką z wiatrakami, jeśli wykorzystamy kilka prostych sztuczek, a pod ręką będziemy mieć odpowiednie akcesoria. czytaj »
Porada id 5468 Odśnieżaj dach – zachowasz bezpieczeństwo i nie zapłacisz kary!
Gastrosfera | 2017-02-17
Mokry i ciężki śnieg stanowi ogromne niebezpieczeństwo dla pieszych, samochodów, a także samego budynku. Dlatego pamiętajmy o odśnieżaniu dachu i usuwaniu z niego sopli lodu. Zgodnie z prawem budowlanym obowiązek ten spoczywa na właścicielach i zarządcach budynku. czytaj »
Paczka Jak wybrać firmę do przeprowadzki
Kampanie | 2017-02-14
Przeprowadzka z jednego miejsca do drugiego to zadanie wymagające dużego zaangażowania. Odpowiedni wybór firmy przeprowadzkowej może w dużym stopniu ułatwić ten proces. Na co zwrócić uwagę przy dokonywaniu wyboru, jak weryfikować wiarygodność oraz co możemy zyskać dzięki trafnej decyzji? Dowiesz się, czytając dalej. czytaj »
Okno Najczęstsze błędy popełniane przy montażu okien – jak ich uniknąć?
flyprpr | 2017-02-13
Dobrze osadzone i starannie uszczelnione okna to połowa sukcesu na drodze do ciepłego i przytulnego domu. Niestety jakość montażu stolarki okiennej pozostawia często wiele do życzenia. Dlaczego poprawność wykonania jest tak istotna i jakich błędów należy unikać na tym etapie, wyjaśnia Jerzy Chrzanowski, ekspert firmy Dobroplast. czytaj »

Najnowsze pytania