Kategorie

Dom i ogród

Najnowsze porady

Porada id 5690 Szycie firan krok po kroku
Kampanie | 2017-07-18
Szycie firan to wcale nie jest taka prosta sprawa, jakby się mogło wydawać. Co prawda doświadczone krawcowe z pewnością powiedzą, że to żadna filozofia, jednak laik może mieć z tym problemy. Jak więc zabrać się do szycia zasłon, co trzeba mieć koniecznie na wyposażeniu i jak zmierzyć materiał? A może lepiej skorzystać z usług osób, które oferują szycie na zamówienie? czytaj »
Porada id 5680 Przeprowadzka - pakowanie krok po kroku
porady12 | 2017-07-17
Wspólne zamieszkanie to spory krok w związku, jeszcze większy, jeżeli planujemy założyć rodzinę. Zazwyczaj takie decyzje wiążą się z poszukiwaniem nowego, większego mieszkania gdyż to, które aktualnie zajmujemy jest dla nas zbyt małe. czytaj »
Porada id 5683 Z suszarką za pan brat, czyli jak wybrać tę najlepszą?
Gastrosfera | 2017-07-13
Pośród wielu sprzętów przeznaczonych do suszenia prania najbardziej ekonomicznym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest tradycyjna, rozkładana suszarka. Ze względu na szeroki wybór rozmiarów, kształtów i materiałów, coraz częściej pojawia się pytanie: jak wybrać suszarkę dopasowaną do naszych potrzeb? czytaj »
Porada id 5682 Bezbłędne krycie dachu, czyli jak wybrać dobrego dekarza
Gastrosfera | 2017-07-12
Planujesz budowę lub remont dachu? Kluczem do sukcesu jest nie tylko inwestycja w wysokiej jakości materiały budowalne i profesjonalny projekt, ale również wybór fachowej ekipy dekarskiej, która zrealizuje wszystkie prace zgodnie ze sztuką. Podpowiadamy, jak wybrać wiarygodnego i profesjonalnego dekarza. czytaj »
Porada id 5678 Świetlówki tradycyjne vs. świetlówki LED linowe - co wybrać?
Kampanie | 2017-07-06
Porównujemy świetlówkę tradycyjną ze świetlówką LED liniową. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie wady i zalety ma każda z nich oraz jaki rodzaj oświetlenia jest najbardziej opłacalny koniecznie zapoznaj się z treścią artykułu. czytaj »
Porada id 5674 Bezstresowa przeprowadzka - czy to możliwe?
porady12 | 2017-07-05
Dla wielu osób przeprowadzka do nowego domu lub też mieszkania wiąże się z olbrzymim stresem. Już samo pakowanie i zabezpieczanie wszystkich przedmiotów to ogrom pracy, ale i sam transport wydaje się być olbrzymim wyzwaniem. czytaj »
Salon Najpopularniejsze źródła światła - Jak dopasować je do wnętrz?
Kampanie | 2017-07-03
Urządzasz nowe mieszkanie lub dom i chcesz nadać mu niepowtarzalny i wyjątkowy klimat? A może chcesz stworzyć niebanalne pomieszczenie, które wzbogacisz o ciekawe elementy oświetleniowe? Jeśli decydujesz się na oświetlenie LED w domu- dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci w doborze odpowiedniego oświetlenia, dzięki którym stworzysz eleganckie wnętrza praktyczne w użytkowaniu. czytaj »
Porada id 5668 Nie daj się komarom!
AnnaKozak | 2017-06-30
Komary i meszki to niezwykle uciążliwe owady, co do tego z pewnością nikt nie ma wątpliwości. Swoją obecnością potrafią zepsuć nawet najlepiej zaplanowany wypoczynek na łonie natury. Bolesne ukąszenia, które często także wywołują reakcje alergiczne, skutecznie zniechęcają do przebywania na świeżym powietrzu. Czy jest zatem sposób, aby czuć się bardziej komfortowo oraz bezpiecznie we własnym ogrodzie? czytaj »
Porada id 5667 Rozwiewamy wątpliwości. Kominek nie szkodzi domownikom
SferaPRT | 2017-06-29
Palenie drewnem w domowym kominku to gwarancja ciepła, relaksującego widoku i przytulnej atmosfery. A jaki jest jego wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo domowników? czytaj »
Porada id 5666 Najczęstsze problemy z myciem okien. Wiemy, jak im zaradzić!
Gastrosfera | 2017-06-29
Chyba wszyscy zgodzą się, że pośród porządków domowych najbardziej wymagającym zajęciem jest mycie okien. Nie jednemu z nas, perspektywa starannego czyszczenia i długiego polerowania spędza sen z powiek. Pojawiające się smugi oraz niewiedza na temat technik mycia okien może zniechęcać już na samym starcie. Jak zatem poradzić sobie z problemami, z którymi borykają się wszyscy pragnący mieć czyste i lśniące okna? Podpowiadamy! czytaj »

Najnowsze pytania