Kategorie

Technologia

Najnowsze porady

Porada id 5696 Dlaczego warto posiadać uprawnienia VLOS i BVLOS
Kampanie | 2017-07-21
Zwykliśmy postrzegać drony jako zabawki dla starszych dzieci i dorosłych. Wymagające pewnej ręki, dobrej koordynacji i refleksu - ale jednak zabawki. Mało kto zdaje sobie sprawę, że drony mają także zastosowanie w biznesie. W jaki sposób można więc zarabiać na dronach i jakie jest ich wykorzystanie w biznesie? czytaj »
Porada id 5539 Od mopa do robota. Innowacje w firmach sprzątających
SferaPRT | 2017-04-05
W rękach pracowników firm sprzątających są nie tylko mop, wiadro i ścierka. Ludzie korzystają ze wsparcia coraz bardziej zaawansowanych technologii. Klienci, którzy chcą utrzymać czystość w swoich firmach, często potrzebują nietypowych i specjalistycznych usług. W ich realizacji pomagają innowacyjne urządzenia. czytaj »
Porada id 5497 Jak osuszacze mogą być pomocne na poszczególnych etapach budowania domu?
e-osuszacze | 2017-03-13
Budowa domu wiąże się często z koniecznością zastosowania osuszaczy budowlanych podczas prowadzenia określonych prac. Skuteczne usuwanie nadmiaru wilgoci z powietrza we wnętrzach oraz z poszczególnych powierzchni konstrukcyjnych budynku przebiega znacznie szybciej z osuszaczami budowlanymi. czytaj »
Porada id 5462 Transport ponadgabarytowych ładunków i montaż elektrowni wiatrowej
Kampanie | 2017-02-14
Często pojawia się konieczność przetransportowania elementu o dużych gabarytach, ale jak wiadomo transporty ponadgabarytowe wiążą się z kilkoma niedogodnościami. Jak więc zatem skutecznie przemieszczać duże elementy, np: słupy, płaty wirnika, czy turbiny wiatrowe. czytaj »
Porada id 5431 Czym kierowac się przy wyborze monitoringu
Kampanie | 2017-02-06
Na rynku jest wiele firm oferujących usługi związane z montażem systemów monitoringu. Nowe technologie, coraz to lepsze urządzenia do monitorowania, obsługi czy alarmowania. Zanim dokonasz wyboru odpowiedniego rozwiązania warto dobrze się zastanowić nad tym jakie czynniki są kluczowe i na co klienci najczęściej zwracają uwagę. czytaj »
Porada id 5447 Jak samodzielnie wykonać wzorcowanie suwmiarki?
Kampanie | 2017-02-06
W wielu przypadkach poprawność pomiarów jest bardzo ważna, ale jak wiadomo nie zawszę pomiary mogą być wiarygodne. Czasem zdarza się że sprzęt wymaga odpowiedniego wzorcowania, niezależnie czy jest to suwmiarka noniuszowa czy elektroniczna. czytaj »
Smartfon Zadbaj o baterię - jak najlepiej ładować telefon
Poradopedia.pl | 2016-11-30
W jaki sposób ładować telefon, aby zapewnić długie życie baterii i najdłuższą pracę na jednym ładowaniu? Przeczytaj nasze wskazówki. czytaj »
Jak zepsuć sobie stronę internetową - antyporadnik na wesoło
M3lomanka | 2016-10-21
Anty-poradnik, jak zrobić złą stronę internetową... albo poradnik, jak NIE ROBIĆ strony internetowej, by w ostateczności wyszła genialna i chętnie odwiedzana. czytaj »
Porada id 5259 Jak ograniczyć emisję tlenków siarki powstających podczas spalania paliw?
flyprpr | 2016-10-13
Międzynarodowa konwencja o zapobieganiu zanieczyszczania morza przez statki (MARPOL) wymusza na armatorach jednostek pływających ograniczenie emisji szkodliwych substancji. Wśród związków, których wydzielanie ma zostać zredukowane, znajdują się m.in. tlenki siarki, SOx. , powstające w wyniku spalania paliw. Jakie działania podjąć, by ograniczyć wytwarzanie tych niebezpiecznych substancji, podpowiada Piotr Bera, Prezes Zarządu firmy AFT Sp. z o.o., uznanego dostawcy urządzeń do odsiarczania spalin. czytaj »
Smartfon z rozbitym ekranem Jak przedłużyć życie Twojego smartfona
Poradopedia.pl | 2016-03-08
Masz wrażenie, że Twój telefon działa co raz wolniej, zbyt szybko kończy się miejsce na nowe zdjęcia, a porysowana obudowa wygląda co raz gorzej? Przeczytaj jak możesz przedłużyć życie swojego smartfona. czytaj »

Najnowsze pytania