Kategorie

Motoryzacja

Najnowsze porady

Porada id 5860 Na co zwrócić uwagę kupując używaną koparkę?
Poradzimy | 2017-12-12
Przedsiębiorcy prowadzący firmę budowlaną mogą sporo zyskać na kupnie używanego sprzętu budowlanego. Taki krok pozwala przede wszystkim na zaoszczędzenie niemałych pieniędzy. Ale na używanym sprzęcie można też stracić. Jak więc kupić używaną koparkę, na co zwrócić uwagę by uniknąć z nią problemów? czytaj »
Porada id 5612 Auto zastępcze z OC sprawcy - Najważniejsze informacje
Kampanie | 2017-05-23
Wynajem samochodu z OC sprawcy - najważniejsze zasady i ciekawe porady czytaj »
Porada id 5454 Jak zadbać o lakier samochodu?
Kampanie | 2017-02-08
Jeśli chcemy, aby lakier naszego samochodu pozostał w idealnym stanie przez wiele lat powinniśmy pamiętać o kilku istotnych rzeczach. Istnieją bowiem różne sposoby, pozwalające na przedłużenie żywotności lakieru, dzięki którym będzie wyglądał niemal jak po wyjechaniu z salonu. czytaj »
Porada id 4947 Samochód zastępczy potrzebny od zaraz? Jest na to sposób
Metropolis | 2016-04-25
Czasem niewiele trzeba, by stać się uczestnikiem kolizji drogowe. Każdy kto doświadczył takiego zdarzenia, wie doskonale, ile nerwów można wówczas stracić. Nie chodzi tutaj tylko o stres związany z całym zajściem, ale również o ten wynikający z konieczności naprawy wyrządzonych szkód. czytaj »
Porada id 4547 Niewidzialna wycieraczka – przydatny specyfik czy kolejny chwyt marketingowy?
annabyrska | 2015-10-30
Producenci chemii samochodowej oferują nam różnego rodzaju środki, które mają podnieść nasz komfort w trakcie podróżowania samochodem. Jednym z nich jest „niewidzialna wycieraczka”, czyli specjalny preparat, który z założenia ma sprawić, że nasze szyby samochodowe, przy niesprzyjających warunkach pogodowych pozostaną na długo czyste i suche, bez konieczności wykorzystywania wycieraczek i płynu do spryskiwaczy. Czy preparaty te są rzeczywiście tak skuteczne jak deklarują ich producenci? Czy warto wypróbować niewidzialną wycieraczkę na szybie swojego własnego samochodu? czytaj »
Porada id 3848 To warto mieć w samochodzie
niezbednikjanek | 2014-09-05
 Gaśnica i trójkąt ostrzegawczy to podstawowe akcesoria, jakie musimy mieć w samochodzie. Musimy, bo za ich brak grozi mandat... czytaj »
Samochód zimą 6 prostych zasad bezpiecznej jazdy zimą
Poradopedia.pl | 2014-01-29
Jazda samochodem w zimie jest znacznie trudniejsza i wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Przeczytaj jak bezpiecznie korzystać z samochodu zimą. czytaj »
Samochód - tablica rozdzielcza Koniec z cofaniem liczników
Poradopedia.pl | 2014-01-09
Z dniem 1 stycznia 2014 roku weszły w życie nowe przepisy, które znacznie utrudnią proceder cofania liczników przed sprzedażą samochodu. czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Opony
Poradopedia.pl | 2013-12-18
Serwis Skąpiec.pl sprawdził, które opony osobowe były najchętniej wybierane przez internatów w ostatnich miesiącach i przygotował raport specjalny poświęcony tej właśnie kategorii produktowej. Zobacz na co najczęściej zawracają uwagę oraz jakie parametry opon preferują zmotoryzowani użytkownicy serwisu. czytaj »
Wypadek samochodowy Zapięte pasy mogą uratować życie nawet przy małej prędkości
Poradopedia.pl | 2013-11-23
Jeżeli wydaje Ci się, że przy wolnej jeździe zapinanie pasów nie jest ważne, to zobacz ten film. czytaj »

Najnowsze pytania