Najnowsze porady

Znaleziono: 3904
Porada id 5695 Porozumienie Miasta Stołecznego Warszawy i Żywiec Zdrój S.A.
havaspr | 2017-07-20
Miasto Stołeczne Warszawa i największy producent wody butelkowanej w Polsce zobowiązali się wspólnie działać na rzecz natury, która wyróżnia nadwiślańskie wybrzeże. Już teraz, w ramach porozumienia, Żywiec Zdrój zadba o zdrowe nawodnienie wypoczywających nad Wisłą poprzez możliwość wymiany pustych opakowań po napojach na górską wodę źródlaną. To kontynuacja współpracy, której celem jest edukacja ekologiczna i troska o naturę. czytaj »
Porada id 5694 Pełnoziarniste wspólne śniadanko - Pomysł na pełnoziarnistą kaszkę orkiszową z melonem i chrupkami – dla dzieci już po 8 mc i dorosłych
mniam | 2017-07-19
Pełnoziarniste dania powinny znaleźć się w menu nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Już od najmłodszych lat warto dbać o właściwe nawyki żywieniowe, serwując dziecku przemyślane, wartościowe posiłki i ucząc je zasad zdrowego odżywiania. czytaj »
Porada id 5693 Niezwykła moc światła.
media | 2017-07-19
Czy światło może odmładzać i leczyć? Wszyscy znamy pozytywny wpływ światła słonecznego na samopoczucie. Zimą z utęsknieniem czekamy na letnie miesiące, kiedy dzień jest długi. Mieszkańcy państw o wysokim poziomie nasłonecznienia statystycznie są bardziej szczęśliwi od pozostałych. Przebywanie na słońcu sprawia, że osoby z problemami skórnymi zauważają poprawę stanu ich cery, a te cierpiące na depresję czują się zdecydowanie lepiej. Dlaczego światło jest tak ważnym elementem naszego życia? Jak można w pełni wykorzystać jego moc? czytaj »
Porada id 5692 Lato to dobry czas na pielęgnację skóry
media | 2017-07-19
Zadbaną i zdrową cerą chcemy cieszyć się bez względu na porę roku i pogodę za oknem, jednak latem większość z nas unika odwiedzin u kosmetologa, obawiając się ryzyka wystąpienia przebarwień. Niesłusznie – nawet okres silnego nasłonecznienia nie musi być przeszkodą w pielęgnacji skóry. czytaj »
Porada id 5690 Szycie firan krok po kroku
Kampanie | 2017-07-18
Szycie firan to wcale nie jest taka prosta sprawa, jakby się mogło wydawać. Co prawda doświadczone krawcowe z pewnością powiedzą, że to żadna filozofia, jednak laik może mieć z tym problemy. Jak więc zabrać się do szycia zasłon, co trzeba mieć koniecznie na wyposażeniu i jak zmierzyć materiał? A może lepiej skorzystać z usług osób, które oferują szycie na zamówienie? czytaj »
Porada id 5680 Przeprowadzka - pakowanie krok po kroku
porady12 | 2017-07-17
Wspólne zamieszkanie to spory krok w związku, jeszcze większy, jeżeli planujemy założyć rodzinę. Zazwyczaj takie decyzje wiążą się z poszukiwaniem nowego, większego mieszkania gdyż to, które aktualnie zajmujemy jest dla nas zbyt małe. czytaj »
Porada id 5688 Lifting bez skalpela – natychmiastowy efekt
media | 2017-07-17
Zwiotczała i mało elastyczna skóra może pojawić się zarówno naturalnie wraz z upływem czasu, jak i w wyniku przebytej ciąży czy znacznej utraty wagi. Stres, nieprawidłowa dieta, używki, czynniki środowiskowe czy życie „w biegu” również wpływają niekorzystnie na jakość skóry. Bez względu na czynnik wyzwalający problem, istnieje skuteczny sposób jego eliminacji. Szybki, nieinwazyjny zabieg HIFU V MAX o długotrwałym efekcie, pomoże ujędrnić skórę jeszcze przed wakacjami. czytaj »
Porada id 5685 Jak medyczna marihuana działa na nasze zdrowie
Kampanie | 2017-07-13
Dyskusje na temat medycznej marihuany nie słabną. Specyfik ten budzi wiele kontrowersji natury etycznej i obrósł w wiele mitów i miejskich legend. Jedni domagają się jej natychmiastowej legalizacji dla celów zdrowotnych, podczas gdy inni obawiają się nagłego wzrostu uzależnień. A jakie są fakty naukowe? Czy marihuana lecznicza rzeczywiście leczy? czytaj »
Porada id 5683 Z suszarką za pan brat, czyli jak wybrać tę najlepszą?
Gastrosfera | 2017-07-13
Pośród wielu sprzętów przeznaczonych do suszenia prania najbardziej ekonomicznym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest tradycyjna, rozkładana suszarka. Ze względu na szeroki wybór rozmiarów, kształtów i materiałów, coraz częściej pojawia się pytanie: jak wybrać suszarkę dopasowaną do naszych potrzeb? czytaj »
Porada id 5682 Bezbłędne krycie dachu, czyli jak wybrać dobrego dekarza
Gastrosfera | 2017-07-12
Planujesz budowę lub remont dachu? Kluczem do sukcesu jest nie tylko inwestycja w wysokiej jakości materiały budowalne i profesjonalny projekt, ale również wybór fachowej ekipy dekarskiej, która zrealizuje wszystkie prace zgodnie ze sztuką. Podpowiadamy, jak wybrać wiarygodnego i profesjonalnego dekarza. czytaj »
Znaleziono: 3904