Najnowsze porady

Znaleziono: 3876
Porada id 5657 Wiaty garażowe jako nowoczesna alternatywa dla garażu
Kampanie | 2017-06-22
Przyzwyczailiśmy się do trzymania naszych samochodów w murowanych lub blaszanych garażach. Mają one oczywiście wiele zalet: dobrze chronią samochód przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg i wiatr, pozwalają także przechowywać nieużywane opony lub narzędzia. Jednak koszt postawienia tradycyjnego garażu jest wysoki, a czas realizacji - długi. Dlatego najlepszą alternatywą dla garażu jest wiata garażowa. czytaj »
Porada id 5656 Jak sprawnie i szybko przeprowadzić rozbiórkę lub wyburzenie budynku?
Kampanie | 2017-06-22
Przeprowadzanie rozbiórki czy wyburzenia różnego rodzaju budynków nie należy do najprostszych przedsięwzięć. Zwłaszcza w wielkich miastach. Wszystkie niezbędne informacje o tym, jak wyglądają tego typu działania oraz gdzie szukać fachowej pomocy w Warszawie zawarte się w poniższym artykule. czytaj »
Porada id 5654 Grill w porządku, czyli sposoby na szybkie i skuteczne czyszczenie
Gastrosfera | 2017-06-20
Uwielbiamy grillować, ale trochę mniejszą przyjemność sprawia nam już czyszczenie sprzętu. A zadbany grill to przecież jeden z warunków udanej zabawy na świeżym powietrzu. Odpowiednio zakonserwowany i utrzymany w czystości sprawi, że posiłki będą smaczne i zdrowe. Utrzymanie go w porządku wcale nie musi wymagać dużych nakładów pracy. Sprawdźcie nasze sposoby na szybkie i skuteczne czyszczenie grilla. czytaj »
Porada id 5653 Jak wybrać meble ogrodowe, aby wypoczynek był wygodny?
Tabasco | 2017-06-19
Po długiej i chłodnej wiośnie z przyjemnością odpoczywamy na łonie natury. Aby efektywniej relaksować się nawet w bardzo małym przydomowym ogródku, trzeba go odpowiednio urządzić – pamiętając o kilku uniwersalnych zasadach. Dobór wykorzystanych materiałów, mebli czy akcesoriów może decydować o tym, czy wypoczynek będzie udany. czytaj »
Porada id 5648 Warszawiacy świętowali kolejny milion drzew
havaspr | 2017-06-14
W ostatnią niedzielę warszawiacy wraz z partnerami programu „Po stronie natury” i jego ambasadorką Martyną Wojciechowską świętowali na Skwerze Kahla posadzenie milionowego drzewa tegorocznej edycji. Przez cały dzień można było otrzymać sadzonki drzew, przyglądać się procesowi recyklingu, dzięki instalacji „Drugie życie butelki” i zagłębiać się w fascynujący świat przyrody. czytaj »
Porada id 5647 Budujemy altanę, czyli jak stworzyć zaciszny kącik w swoim ogrodzie
Gastrosfera | 2017-06-13
Wiosną i latem spędzamy dużo czasu z rodziną na świeżym powietrzu, organizując grilla i korzystając ze sprzyjającej pogody. Elementem ogrodu, który może być doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu oraz ciekawą ozdobą przestrzeni przydomowej, jest altana. Jak zatem stworzyć zaciszny kącik w ogrodzie? Podpowiadamy! czytaj »
Porada id 5646 Jak wybrać odpowiednie oświetlenie do akwarium
Kampanie | 2017-06-13
Oświetlenie akwarium jest niezwykle istotnym elementem, bez którego fauna i flora żyjąca w akwarium nie będzie mogła prawidłowo się rozwijać. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego źródła światła. czytaj »
Porada id 5645 Angielski językiem świata - dlaczego warto go znać?
porady12 | 2017-06-12
Otwarte granice, wymiana kulturowa, współpraca biznesowa z zagranicą, międzynarodowe przedsiębiorstwa to wszystko sprawia, że ciężko jest żyć nie znając języków obcych, zwłaszcza angielskiego, z którym spotykamy się na każdym kroku. Przykład? Ogromne slogany “SALE” w centrach handlowych. Czy mamy szansę poradzić sobie w dzisiejszych czasach bez znajomości języków obcych? czytaj »
Porada id 5642 Jak ciekawie spędzać czas z dziećmi?
porady12 | 2017-06-08
W dzisiejszych czasach rodzice są bardzo zabiegani, spełniają się zawodowo, opiekują się domem, dziećmi, psem i ogrodem. Wszystko oczywiście z myślą o tym by rodzina żyła jak najlepiej. Zdarza się, że zaczyna im brakować wystarczająco dużo czasu dla dzieci. Badania wykazują, że rodzice powinni co najmniej przez 30 minut dziennie poświęcić całkowicie swoją uwagę dziecku. Można w tym czasie wspólnie spacerować, chować się w domku z koców czy piec ciasteczka, jednak najważniejsze, by cała uwaga skierowana była na naszą pociechę. czytaj »
Porada id 5643 Piękne ciało w każdym calu
media | 2017-06-06
Recepta na piękne ciało? Wielu z nas odpowie, że to zrównoważona dieta i regularna aktywność fizyczna. Jest to prawda, ale niestety są miejsca, które potrafią opierać się nawet najskuteczniejszym ćwiczeniom. Jak poradzić sobie z częściami ciała, które najtrudniej wymodelować? czytaj »
Znaleziono: 3876