Najnowsze porady

Znaleziono: 3776
Porada id 5470 Zima podłogom niestraszna: Jak sprzątać szybko i skutecznie?
Gastrosfera | 2017-02-21
Dbałość o nieskazitelne podłogi zimą nie musi być jednak walką z wiatrakami, jeśli wykorzystamy kilka prostych sztuczek, a pod ręką będziemy mieć odpowiednie akcesoria. czytaj »
Porada id 5469 Lekko i świeżo – przepis na krem z brokułów z dodatkiem serka topionego
Gastrosfera | 2017-02-20
Końcówka lutego zazwyczaj nie rozpieszcza, a na wiosnę trzeba jeszcze chwilę poczekać. Umilmy więc sobie ten czas dostarczając organizmowi dawki świeżych oraz pełnowartościowych warzyw. W jaki sposób zrobić to szybko i skutecznie? Postaw na brokuły! Obecna w nich witamina C podniesie odporność, a sycący błonnik nie pozostawi nas głodnymi. W formie aksamitnego kremu z dodatkiem serka topionego to idealna propozycja, aby rozgrzać się w lutowe przymrozki. czytaj »
Porada id 5468 Odśnieżaj dach – zachowasz bezpieczeństwo i nie zapłacisz kary!
Gastrosfera | 2017-02-17
Mokry i ciężki śnieg stanowi ogromne niebezpieczeństwo dla pieszych, samochodów, a także samego budynku. Dlatego pamiętajmy o odśnieżaniu dachu i usuwaniu z niego sopli lodu. Zgodnie z prawem budowlanym obowiązek ten spoczywa na właścicielach i zarządcach budynku. czytaj »
Porada id 5467 Słodkie tradycje, czyli co wiemy o tłustym czwartku
Gastrosfera | 2017-02-16
Wraz z końcem karnawału i hucznych zabaw, możemy z wielkim apetytem przywitać zdecydowanie najsłodszy dzień w roku. Właśnie w tłusty czwartek zajadanie się różnego rodzaju smakołykami jest całkowicie dozwolone, a jak twierdzą niektórzy… nie tuczy! czytaj »
Porada id 5466 Rozwód - jak udowodnić zdradę
Kampanie | 2017-02-15
Zdrada współmałżonka jest najczęstszych powodów rozpadu małżeństwa i wystąpienia jednej ze stron o rozwód. Jeżeli sprawa rozwodowa jest bezpośrednim skutkiem dopuszczenia się zdrady, uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie jest jedynie formalnością. czytaj »
Paczka Jak wybrać firmę do przeprowadzki
Kampanie | 2017-02-14
Przeprowadzka z jednego miejsca do drugiego to zadanie wymagające dużego zaangażowania. Odpowiedni wybór firmy przeprowadzkowej może w dużym stopniu ułatwić ten proces. Na co zwrócić uwagę przy dokonywaniu wyboru, jak weryfikować wiarygodność oraz co możemy zyskać dzięki trafnej decyzji? Dowiesz się, czytając dalej. czytaj »
Porada id 5462 Transport ponadgabarytowych ładunków i montaż elektrowni wiatrowej
Kampanie | 2017-02-14
Często pojawia się konieczność przetransportowania elementu o dużych gabarytach, ale jak wiadomo transporty ponadgabarytowe wiążą się z kilkoma niedogodnościami. Jak więc zatem skutecznie przemieszczać duże elementy, np: słupy, płaty wirnika, czy turbiny wiatrowe. czytaj »
Okno Najczęstsze błędy popełniane przy montażu okien – jak ich uniknąć?
flyprpr | 2017-02-13
Dobrze osadzone i starannie uszczelnione okna to połowa sukcesu na drodze do ciepłego i przytulnego domu. Niestety jakość montażu stolarki okiennej pozostawia często wiele do życzenia. Dlaczego poprawność wykonania jest tak istotna i jakich błędów należy unikać na tym etapie, wyjaśnia Jerzy Chrzanowski, ekspert firmy Dobroplast. czytaj »
Porada id 5459 Tatuaż? Już go nie chcę!
media | 2017-02-09
Kiedy początkowo atrakcyjny, oryginalny i wymarzony tatuaż okazuje się pomyłką i niechcianą „ozdobą”, stoimy przed trudnym wyborem – pogodzić się z jego obecnością lub spróbować go usunąć. Jeśli już nie możesz znieść zgryźliwych komentarzy, obsesyjnie oglądasz tatuaż w lustrze i zmieniasz garderobę tylko po to, aby ukryć niechcianą pamiątkę, może warto zastanowić się nad jej usunięciem? Metod jest kilka. czytaj »
Porada id 5458 Już teraz przygotuj się do lata – zacznij depilację laserową!
media | 2017-02-09
Chociaż mamy środek zimy, już zaczynamy tęsknić za latem, powoli planujemy wakacje, a nasze myśli krążą wokół tego, co zrobić, żeby nasze ciało dobrze wyglądało w stroju kąpielowym. Mimo, że za oknem mróz i śnieg, to właśnie teraz jest idealny czas, aby wybrać odpowiednią metodę depilacji i przygotować się do nadchodzącego lata. czytaj »
Znaleziono: 3776