Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 5467 Słodkie tradycje, czyli co wiemy o tłustym czwartku
Gastrosfera | 2017-02-16
Wraz z końcem karnawału i hucznych zabaw, możemy z wielkim apetytem przywitać zdecydowanie najsłodszy dzień w roku. Właśnie w tłusty czwartek zajadanie się różnego rodzaju smakołykami jest całkowicie dozwolone, a jak twierdzą niektórzy… nie tuczy! czytaj »
Porada id 5438 Zdrowe oczy, dobry wzrok: okulista, optometrysta, optyk … czyli kto najlepiej zdiagnozuje wzrok i właściwie dobierze okulary.
mniam | 2017-02-01
Zakłady optyczne kuszą błyskawicznymi ofertami na „okulary w godzinę”, a sklepy internetowe prześcigają się w ofertach na gotowe okulary – nierzadko po bardzo atrakcyjnych cenach. Coraz częściej niestety okulary niewiadomego pochodzenia dostępne są w sklepach, marketach czy drogeriach. czytaj »
Porada id 5427 Nieudany zabieg medycyny estetycznej. Co zrobić?
media | 2017-01-30
Porady prawne. Co zrobić, gdy zabieg medycyny estetycznej się nie powiedzie. czytaj »
Porada id 5400 Zdrowe oczy z wiekiem
mniam | 2016-12-28
Nie trać głowy, gdy z wiekiem Twój wzrok zacznie się pogarszać! Dowiedz się, które z problemów dotyczących oczu po 40. roku życia są nieuniknione, a którym można zaradzić. Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów. Z biegiem lat ostrość widzenia często ulega niestety pogorszeniu. Ma na to wpływ wiele czynników, zarówno biologicznych, jak i środowiskowych. Co powinniśmy wiedzieć na ten temat? czytaj »
Porada id 5371 Okulary do pomieszczeń w pracy i w domu – do czego służą i czy są potrzebne?
mniam | 2016-12-09
Coraz więcej osób skarży się na zmęczenie wzroku, pieczenie, łzawienie i ból oczu. Często dolegliwości te nie są związane z konkretną chorobą tylko długotrwałym przebywaniem w zamkniętych pomieszczeniach lub pracą przed monitorem komputera. czytaj »
Porada id 5355 Pokonać stres: Jak pozbyć się tremy?
mniam | 2016-11-30
W powszechnej świadomości skłonność do ulegania tremie to przede wszystkim problem artystów – muzyków, aktorów oraz ludzi, występujących na scenie czy też przed dużym audytorium. Tymczasem trema jest zjawiskiem pospolitym, dotykającym nie tylko prelegentów czy przedstawicieli sztuki – może dopaść każdego, niezależnie od wykonywanego zawodu czy charakteru wystąpienia. czytaj »

Najnowsze pytania