Kategorie

Dom i ogród

Najnowsze porady

Porada id 5657 Wiaty garażowe jako nowoczesna alternatywa dla garażu
Kampanie | 2017-06-22
Przyzwyczailiśmy się do trzymania naszych samochodów w murowanych lub blaszanych garażach. Mają one oczywiście wiele zalet: dobrze chronią samochód przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg i wiatr, pozwalają także przechowywać nieużywane opony lub narzędzia. Jednak koszt postawienia tradycyjnego garażu jest wysoki, a czas realizacji - długi. Dlatego najlepszą alternatywą dla garażu jest wiata garażowa. czytaj »
Porada id 5656 Jak sprawnie i szybko przeprowadzić rozbiórkę lub wyburzenie budynku?
Kampanie | 2017-06-22
Przeprowadzanie rozbiórki czy wyburzenia różnego rodzaju budynków nie należy do najprostszych przedsięwzięć. Zwłaszcza w wielkich miastach. Wszystkie niezbędne informacje o tym, jak wyglądają tego typu działania oraz gdzie szukać fachowej pomocy w Warszawie zawarte się w poniższym artykule. czytaj »
Porada id 5654 Grill w porządku, czyli sposoby na szybkie i skuteczne czyszczenie
Gastrosfera | 2017-06-20
Uwielbiamy grillować, ale trochę mniejszą przyjemność sprawia nam już czyszczenie sprzętu. A zadbany grill to przecież jeden z warunków udanej zabawy na świeżym powietrzu. Odpowiednio zakonserwowany i utrzymany w czystości sprawi, że posiłki będą smaczne i zdrowe. Utrzymanie go w porządku wcale nie musi wymagać dużych nakładów pracy. Sprawdźcie nasze sposoby na szybkie i skuteczne czyszczenie grilla. czytaj »
Porada id 5653 Jak wybrać meble ogrodowe, aby wypoczynek był wygodny?
Tabasco | 2017-06-19
Po długiej i chłodnej wiośnie z przyjemnością odpoczywamy na łonie natury. Aby efektywniej relaksować się nawet w bardzo małym przydomowym ogródku, trzeba go odpowiednio urządzić – pamiętając o kilku uniwersalnych zasadach. Dobór wykorzystanych materiałów, mebli czy akcesoriów może decydować o tym, czy wypoczynek będzie udany. czytaj »
Porada id 5647 Budujemy altanę, czyli jak stworzyć zaciszny kącik w swoim ogrodzie
Gastrosfera | 2017-06-13
Wiosną i latem spędzamy dużo czasu z rodziną na świeżym powietrzu, organizując grilla i korzystając ze sprzyjającej pogody. Elementem ogrodu, który może być doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu oraz ciekawą ozdobą przestrzeni przydomowej, jest altana. Jak zatem stworzyć zaciszny kącik w ogrodzie? Podpowiadamy! czytaj »
Porada id 5637 Pokrowiec na materac. O co tyle zamieszania?
SferaPRT | 2017-06-02
Innowacyjne materiały o wyjątkowych właściwościach zadbają o nasze zdrowie, skórę, a nawet pomogą rozładować energię. Wybór pokrowca na materac może całkowicie odmienić komfort snu. czytaj »
Porada id 5636 Wyśpij się na zdrowie. Obalamy mity dotyczące materacy
SferaPRT | 2017-06-02
Wybierając materac, kierujemy się często mylnymi przekonaniami o jego właściwościach. Zakorzenione wśród konsumentów mity na ten temat mogą prowadzić do wyboru nieodpowiedniego produktu. Konsekwencje takiej decyzji mogą mieć wpływ na komfort naszego snu. czytaj »
Porada id 5630 Yin i Yang - jak stworzyć łazienkę pełną harmonii
Sfera | 2017-05-31
Yin i Yang to uzupełnianie się przeciwstawnych żywiołów i równowaga pierwiastków - żeńskiego i męskiego. Podpowiadamy, jak urządzić łazienkę, w której oba aspekty natury znajdą swoje odzwierciedlenie. czytaj »
Porada id 5626 Jak dobrać worek do odkurzacza?
SferaPRT | 2017-05-30
Odkurzacz to jeden z tych sprzętów, który znajduje się w każdym gospodarstwie domowym. I chociaż większość z nas nie wyobraża sobie bez niego sprzątania, to moment, w którym przychodzi nam wymienić worek, odkładamy w nieskończoność. Czy jednak wybór odpowiedniego worka do odkurzacza jest rzeczywiście tak skomplikowaną czynnością? czytaj »
Porada id 5624 Jak dbać o mieszkanie, w którym mieszka kot i pies?
SferaPRT | 2017-05-30
Zwierzęta to najlepsi przyjaciele człowieka. Mieszkanie z nimi daje mnóstwo radości, ale przysparza też dodatkowych obowiązków – wszak dbanie o dom, w którym żyje kudłaty pupil to nie lada wyczyn. Wymaga to od nas dyscypliny, dodatkowego czasu i cierpliwości. Przedstawiamy garść porad, jak sprzątać mieszkanie, by cieszyć się towarzystwem czworonożnych przyjaciół i czystym pomieszczeniem jednocześnie. czytaj »

Najnowsze pytania