Kategorie

Moda i uroda

PODKATEGORIE

Najnowsze porady

Porada id 5459 Tatuaż? Już go nie chcę!
media | 2017-02-09
Kiedy początkowo atrakcyjny, oryginalny i wymarzony tatuaż okazuje się pomyłką i niechcianą „ozdobą”, stoimy przed trudnym wyborem – pogodzić się z jego obecnością lub spróbować go usunąć. Jeśli już nie możesz znieść zgryźliwych komentarzy, obsesyjnie oglądasz tatuaż w lustrze i zmieniasz garderobę tylko po to, aby ukryć niechcianą pamiątkę, może warto zastanowić się nad jej usunięciem? Metod jest kilka. czytaj »
Porada id 5457 3 sposoby na rewitalizację skóry
media | 2017-02-09
Zauważasz u siebie spadek elastyczności i przesuszenie skóry? Zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne? Nie czekaj aż problem stanie się poważny – wypróbuj jeden ze sposobów na rewitalizację skóry! czytaj »
Porada id 5449 Piękno w duecie, czyli zabiegi skojarzone
media | 2017-02-07
Preparaty na bazie kwasu hialuronowego zrobiły zawrotną karierę w medycynie estetycznej, a zabiegi z ich wykorzystaniem stały się jednymi z najczęściej wykonywanych w wielu gabinetach. Równocześnie rośnie też wiedza pacjentów – wiemy już, kiedy powinniśmy go stosować i jakich efektów się spodziewać. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że kwas hialuronowy warto łączyć z innymi procedurami. Czym są zabiegi kojarzone i dlaczego warto je rozważyć? czytaj »
Porada id 5444 Młodsze spojrzenie w 3 krokach
media | 2017-02-02
Piękne oczy i przyciągające uwagę spojrzenie to jedne z elementów, które w pierwszej kolejności zauważamy podczas pierwszego spotkania. Dlatego, aby wpłynąć pozytywnie na opinię innych oraz własną samoocenę naprawdę warto zadbać o tę wymagającą okolicę. Jak można to zrobić? Oto 3 najważniejsze elementy! czytaj »
Porada id 5435 Znajdź najlepszy sposób na łamliwe paznokcie
media | 2017-02-01
Jak wzmacniać paznokcie? Jest na to prosty sposób! czytaj »
Porada id 5433 Zabiegi bankietowe, czyli bądź piękna w karnawale
media | 2017-01-31
Karnawał w pełni! Nieważne czy w planach masz wielki bal czy może kilka mniejszych imprez z przyjaciółmi – na pewno chciałabyś prezentować się wtedy pięknie. Nawet jeśli wcześniej nie miałaś czasu na regularną pielęgnację gabinetową, nic straconego. Na szczęście istnieją sposoby na uzyskanie wymarzonego efektu niemal od razu. Jakie? Podpowiadamy! czytaj »

Najnowsze pytania