Kategorie

Moda i uroda

PODKATEGORIE

Najnowsze porady

Porada id 5516 Wszystko, co powinnaś wiedzieć o osoczu bogatopłytkowym
media | 2017-03-23
Osocze bogatopłytkowe (PRP) już od kilku lat sukcesywnie zdobywa zaufanie pacjentów medycyny estetycznej. Nie ma co się temu dziwić, jest to zabieg bardzo wyjątkowy – naturalny i dający przy tym naprawdę widoczne efekty. Decydując się za zabieg powinniśmy jednak wiedzieć o nim więcej! O tym, jak działa i jakie daje efekty rozmawiamy z dr n. med. Anną Marią Wasilewską, lekarzem medycyny estetycznej z PROFEMED Medycyna Estetyczna. czytaj »
Porada id 5459 Tatuaż? Już go nie chcę!
media | 2017-02-09
Kiedy początkowo atrakcyjny, oryginalny i wymarzony tatuaż okazuje się pomyłką i niechcianą „ozdobą”, stoimy przed trudnym wyborem – pogodzić się z jego obecnością lub spróbować go usunąć. Jeśli już nie możesz znieść zgryźliwych komentarzy, obsesyjnie oglądasz tatuaż w lustrze i zmieniasz garderobę tylko po to, aby ukryć niechcianą pamiątkę, może warto zastanowić się nad jej usunięciem? Metod jest kilka. czytaj »
Porada id 5457 3 sposoby na rewitalizację skóry
media | 2017-02-09
Zauważasz u siebie spadek elastyczności i przesuszenie skóry? Zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne? Nie czekaj aż problem stanie się poważny – wypróbuj jeden ze sposobów na rewitalizację skóry! czytaj »
Porada id 5449 Piękno w duecie, czyli zabiegi skojarzone
media | 2017-02-07
Preparaty na bazie kwasu hialuronowego zrobiły zawrotną karierę w medycynie estetycznej, a zabiegi z ich wykorzystaniem stały się jednymi z najczęściej wykonywanych w wielu gabinetach. Równocześnie rośnie też wiedza pacjentów – wiemy już, kiedy powinniśmy go stosować i jakich efektów się spodziewać. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że kwas hialuronowy warto łączyć z innymi procedurami. Czym są zabiegi kojarzone i dlaczego warto je rozważyć? czytaj »
Porada id 5444 Młodsze spojrzenie w 3 krokach
media | 2017-02-02
Piękne oczy i przyciągające uwagę spojrzenie to jedne z elementów, które w pierwszej kolejności zauważamy podczas pierwszego spotkania. Dlatego, aby wpłynąć pozytywnie na opinię innych oraz własną samoocenę naprawdę warto zadbać o tę wymagającą okolicę. Jak można to zrobić? Oto 3 najważniejsze elementy! czytaj »
Porada id 5435 Znajdź najlepszy sposób na łamliwe paznokcie
media | 2017-02-01
Jak wzmacniać paznokcie? Jest na to prosty sposób! czytaj »

Najnowsze pytania