Kategorie

Włosy

Najnowsze porady

Porada id 4349 Przyczyny przerzedzenia włosów i łysienia. Jak zatrzymać wypadanie włosów i pobudzić je do wzrostu?
mniam | 2015-07-31
Zgodnie z wyliczeniami dermatologów, człowiek przeciętnie traci od 80 do 100 włosów dziennie. Proces ten jest zupełnie normalny i przebiega niezauważalnie, dopóki jednocześnie z nim trwa zdrowy wzrost włosów, a ich gęstość pozostaje stabilna. czytaj »
Tłuste włosy Przetłuszczające się włosy - jak sobie radzić
Poradopedia.pl | 2013-10-14
Nieatrakcyjny wygląd Twoich włosów może być związany z problemem szybko przetłuszczających się włosów, co zmusza do codziennego ich mycia. Czasami przyczyna może być bardzo prosta i szybka do usunięcia - przeczytaj na co zwrócić uwagę. czytaj »
Jak odświeżyć kolor włosów za pomocą fluidu koloryzującego
Fryzury | 2013-09-19
Dziś pokażemy jak odświeżyć kolor włosów za pomocą fluidu koloryzującego firmy Framesi. Włosy kliniki nabrały pięknego brązowego odcienia bez obciążenia, które występuje w przypadku tradycyjnego farbowania. Tego typu zabieg możecie wykonywać same w domu. czytaj »
Uzupełnianie włosów po chemioterapii
Fryzury | 2013-09-19
Historia Olgi to opowieść o wesołej, inteligentnej nastolatce, która w wieku 13 lat przeszła chemioterapię w wyniku której wypadły jej wszystkie włosy. Dzięki klinice Handsome Men odzyskała fryzurę i pewność siebie. czytaj »
Lusterko - przeglądająca się kobieta Siwienie włosów - przyczyny i domowe sposoby
Poradopedia.pl | 2013-05-10
Poznaj przyczyny siwienia włosów oraz domowe sposoby, które pozwalają opóźnić ten proces. czytaj »
Jak skrócić włosy i nadać im objętość?
Fryzury | 2013-04-24
Bohaterka tego odcinka Ewa zgłosiła się do nas z prośbą o znaczne skrócenie włosów i nadanie im ekstra objętości. Po strzyżeniu włosy stały się podatniejsze na układanie. Ponadto krótsze włosów mniej obciążają cebulki, co w przypadku intensywnie wypadających włosów Ewy ma znaczenie. Zobaczcie efekty. czytaj »
Jak wygładzić i zregenerować włosy?
Fryzury | 2013-04-24
Naszej klientkce zależało na wygładzeniu i zregenerowaniu włosów. W tym celu wykonaliśmy delikatne strzyżenie całości fryzury, korygując grzywkę z lekko wycieniowanymi bokami. Dało to efekt lekkości. Fryzura miała być klasyczna i elegancka. czytaj »
Jak wykonać warkocz dobierany i fryzurę typu kłos?
Fryzury | 2013-04-24
Warkocze to jedne z najpopularniejszych i najbardziej lubianych fryzur dziewczyn z długimi włosami. Tym razem jednak pokażemy coś nowego. Na włosach Patrycji wykonaliśmy fryzurę składającą się z kłosa i warkocza dobieranego. Zobaczcie sami. czytaj »
Jak wykonać fryzurę w stylu Bob wykorzystując gorące nożyczki Thermo Cut?
Fryzury | 2013-04-24
Bohaterka odcinka p. Agata - ma cienkie i delikatne włosy. Zgłosiła się do nas z prośbą o strzyżenie, które zwiększy objętość włosów. Wykonaliśmy fryzurę w stylu Bob wykorzystując do tego gorące nożyczki Thermo Cut. czytaj »
Jak wykonać strzyżenie przy użyciu gorących nożyczek Thermocut ?
Fryzury | 2013-04-24
Nasza klientka często farbowała włosy w skutek czego ich struktura uległa uszkodzeniu. Stylistka p. Agnieszka zaproponowała intensywną regenerację za pomocą preparatów marki Framesi i wykonała strzyżenie za pomocą gorących nożyczek Thermocut. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat