Kategorie

Motoryzacja

Najnowsze porady

Porada id 5612 Auto zastępcze z OC sprawcy - Najważniejsze informacje
Kampanie | 2017-05-23
Wynajem samochodu z OC sprawcy - najważniejsze zasady i ciekawe porady czytaj »
Porada id 5454 Jak zadbać o lakier samochodu?
Kampanie | 2017-02-08
Jeśli chcemy, aby lakier naszego samochodu pozostał w idealnym stanie przez wiele lat powinniśmy pamiętać o kilku istotnych rzeczach. Istnieją bowiem różne sposoby, pozwalające na przedłużenie żywotności lakieru, dzięki którym będzie wyglądał niemal jak po wyjechaniu z salonu. czytaj »
Porada id 4947 Samochód zastępczy potrzebny od zaraz? Jest na to sposób
Metropolis | 2016-04-25
Czasem niewiele trzeba, by stać się uczestnikiem kolizji drogowe. Każdy kto doświadczył takiego zdarzenia, wie doskonale, ile nerwów można wówczas stracić. Nie chodzi tutaj tylko o stres związany z całym zajściem, ale również o ten wynikający z konieczności naprawy wyrządzonych szkód. czytaj »
Porada id 4547 Niewidzialna wycieraczka – przydatny specyfik czy kolejny chwyt marketingowy?
annabyrska | 2015-10-30
Producenci chemii samochodowej oferują nam różnego rodzaju środki, które mają podnieść nasz komfort w trakcie podróżowania samochodem. Jednym z nich jest „niewidzialna wycieraczka”, czyli specjalny preparat, który z założenia ma sprawić, że nasze szyby samochodowe, przy niesprzyjających warunkach pogodowych pozostaną na długo czyste i suche, bez konieczności wykorzystywania wycieraczek i płynu do spryskiwaczy. Czy preparaty te są rzeczywiście tak skuteczne jak deklarują ich producenci? Czy warto wypróbować niewidzialną wycieraczkę na szybie swojego własnego samochodu? czytaj »
Porada id 3848 To warto mieć w samochodzie
niezbednikjanek | 2014-09-05
 Gaśnica i trójkąt ostrzegawczy to podstawowe akcesoria, jakie musimy mieć w samochodzie. Musimy, bo za ich brak grozi mandat... czytaj »
Samochód zimą 6 prostych zasad bezpiecznej jazdy zimą
Poradopedia.pl | 2014-01-29
Jazda samochodem w zimie jest znacznie trudniejsza i wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Przeczytaj jak bezpiecznie korzystać z samochodu zimą. czytaj »
Samochód - tablica rozdzielcza Koniec z cofaniem liczników
Poradopedia.pl | 2014-01-09
Z dniem 1 stycznia 2014 roku weszły w życie nowe przepisy, które znacznie utrudnią proceder cofania liczników przed sprzedażą samochodu. czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Opony
Poradopedia.pl | 2013-12-18
Serwis Skąpiec.pl sprawdził, które opony osobowe były najchętniej wybierane przez internatów w ostatnich miesiącach i przygotował raport specjalny poświęcony tej właśnie kategorii produktowej. Zobacz na co najczęściej zawracają uwagę oraz jakie parametry opon preferują zmotoryzowani użytkownicy serwisu. czytaj »
Wypadek samochodowy Zapięte pasy mogą uratować życie nawet przy małej prędkości
Poradopedia.pl | 2013-11-23
Jeżeli wydaje Ci się, że przy wolnej jeździe zapinanie pasów nie jest ważne, to zobacz ten film. czytaj »
Bez samochodu Dzień bez Samochodu - 22 września
Poradopedia.pl | 2013-09-21
22 września obchodzimy Europejski i Światowy Dzień bez Samochodu, który kończy Tydzień Zrównoważonego Transportu. czytaj »

Najnowsze pytania