Kategorie

Podróże

Najnowsze porady

Porada id 5106 Razem czy osobno? Jak zaplanować urlop ze zwierzakiem?
SferaPRT | 2016-07-28
Walizki już prawie spakowane, hotel zarezerwowany, bilety kupione - czas rozpocząć wyczekiwane wakacje! Pozostaje tylko jedno pytanie - co zrobić z naszym domowym pupilem? Zabrać ze sobą czy zostawić pod opieką kogoś zaufanego? Jak podróżować ze zwierzakiem? Prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów. czytaj »
Porada id 5105 Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL
SferaPRT | 2016-07-28
Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem. Modele są lekkie i komfortowe - zaprojektowane z myślą o wszystkich środkach transportu. czytaj »
Porada id 4548 Magiczna podróż po najpiękniejszych plażach Starego Kontynentu
kamilawojakiewicz | 2015-10-30
Choć nad polskim Bałtykiem sezon na opalanie już minął, to na wielu plażach europejskich wciąż możemy się porządnie wygrzać na słońcu i nacieszyć do woli kąpielą w ciepłym morzu. Gdzie wyjechać w poszukiwaniu ostatnich promyków słońca? Poniżej prezentujemy nasz ranking 10 najpiękniejszych plaż Europy, które warto odwiedzić także w październiku. czytaj »
Porada id 4148 Wielkanoc w zakątkach świata
Rena | 2015-04-07
Wielkanoc w Polsce zachwyca wiosenną aurą, bogatą kolorystyką świątecznych ozdób i smakołyków, a także radością celebrowania tradycji święcenia pisanek czy Lanego Poniedziałku. A jak Wielkanoc obchodzą Brytyjczycy, Portugalczycy czy Szwedzi? czytaj »
Jak zarezerwować bilet lotniczy?
Kamil_Deresz | 2014-10-16
Z roku na rok samolot staje się coraz częściej wybieranym środkiem transportu. Kiedy już postanowimy polecieć gdzieś w jakieś miejsce i znajdziemy lot w przystępnej cenie, pozostaje zarezerwować bilet. Jak to zrobić? czytaj »
Porada id 3828 Z bagażem za pan brat!
Outletszop | 2014-08-25
Słońce, plaża, spacery po górach, sport. To tylko kilka słów-kluczy w naszych wakacyjnych słownikach. Jednak do tych przyjemności trzeba się dobrze przygotować. Nie raz myśl o spakowaniu walizki przed wyjazdem spędzała Ci sen z powiek? Każdy z nas wie, że wszystko może się przydać, są rzeczy ważne i ważniejsze, żadna nie jest niepotrzebna. Czas powiedzieć ‘stop’ i zaplanować to tak, aby wyruszyć w podróż nie martwiąc się o nic. czytaj »
Podróżna kłódka Yale z zatrzaskiem i certyfikatem TSA – bagaż pod szczególną ochroną
ciekawe_informacje | 2014-08-04
W podręcznych torbach podróżnych przewozimy najczęściej rzeczy pierwszej potrzeby oraz przedmioty, które powinny być dodatkowo zabezpieczone – np. prywatne lub służbowe dokumenty. Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które podróżują często nie tylko w celach turystycznych, jest certyfikowana, zatrzaskowa kłódka podróżna marki Yale. Łatwy w obsłudze mechanizm urządzenia oraz jego smukła, elegancka forma stanowią praktyczne rozwiązanie zabezpieczające zawartość każdego bagażu. czytaj »
Okno Na czym polega wymiana domami?
MalinaO | 2014-06-10
Wymiana domami - popularna za granicą, w Polsce zyskująca wielu sympatyków. Jak zorganizować naprawdę tanie wakacje? czytaj »
Wakacyjne vademecum podróżującego wędkarza
Sfera | 2013-07-15
Wybierasz się na wakacje z wędką? Zanim wsiądziesz do autobusu lub samolotu ze sprzętem, musisz się odpowiednio przygotować. Dodatkowy futerał nie musi stanowić problemu, jednak spakowanie ekwipunku przyprawia zwykle o zawrót głowy, a jego przewóz często wiąże się z nadprogramowymi kosztami. Przedstawiamy vademecum podróżującego wędkarza, porady, dzięki którym każda wyprawa będzie spokojna i bez niespodzianek. czytaj »
Telefon komórkowy Ceny roamingu w UE - maksymalne stawki od 1 lipca 2013
Poradopedia.pl | 2013-07-01
Od 1 lipca 2013 po raz kolejny istotnie spadają koszty korzystania z telefonu komórkowego w roamingu na terenie Unii Europejskiej. czytaj »