Kategorie

Ślub

Najnowsze porady

Porada id 3844 Uciekająca para młoda – z miasta w góry, czyli nowy trend w organizacji przyjęć weselnych
sferaprfoto | 2014-09-03
Moda na wesela stylizowane, z motywem przewodnim w tle, ustąpiła miejsca przyjęciom w naturalnej scenerii. Polacy coraz częściej decydują się na ucieczkę od miejskiego zgiełku w stronę ciszy, niewymuszonej formy przyjęcia, z pięknymi widokami w tle. Góry są miejscem, gdzie para młoda odnajduje to, co stanowi o udanym przyjęciu weselnym. czytaj »
10 rzeczy, których nie powinieneś robić gdy się oświadczasz (na wesoło)
mittal | 2012-08-18
10 rzeczy, których nie powinieneś robisz gdy się komuś oświadczasz, z serii na wesoło. Zapraszam do oglądania. czytaj »
Obowiązki świadka i świadkowej
Poradopedia.pl | 2012-08-07
Ślub, czy to kościelny czy cywilny nie może obyć się bez świadków. Osoby te, oprócz uczestniczenia w ceremonii zaślubin powinny pomóc Młodej Parze w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia. czytaj »
Czy to ten - jak upewnić się przed ślubem
ladycomp | 2012-06-27
Sezon ślubny w pełni, a tymczasem Polacy pod względem liczby rozwodów gonią Europę. W 2009 roku rozwiodło się aż 71,8 tysięcy par. Jako główną przyczynę podaje się nadal niezgodność charakterów (34,8 procent w 2010 roku). Jak więc sprawdzić, że to TEN, zanim powiemy to wiążące „tak”? czytaj »
Na czym polega ślub humanistyczny?
Poradopedia.pl | 2012-06-04
Indywidualista, rozwodnik, ateista - dla każdej z tych osób tradycyjny ślub w kościele jest mało atrakcyjny albo po prostu niemożliwy do zawarcia. Najlepszym rozwiązaniem dla nich może okazać się ślub humanistyczny. czytaj »
Prezent Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu
Poradopedia.pl | 2012-05-15
Zostałaś zaproszona na uroczystość z okazji rocznicy ślubu? Skorzystaj z naszych propozycji i wybierz najlepszy prezent dla jubilatów. czytaj »
Suknia ślubna W co się bawić na weselu?
Poradopedia.pl | 2012-05-08
Planując wesele trzeba zadbać o to, aby wszyscy goście dobrze się bawili. Przedstawiamy najciekawsze zabawy i konkursy dla młodszych, jak i starszych gości. czytaj »
Jak zorganizować wieczór kawalerski?
Poradopedia.pl | 2012-04-19
Wieczór kawalerski to często ostatnia okazja do hucznej zabawy i spotkania w gronie najlepszych kolegów. Podpowiadamy, jak zorganizować taką imprezę i kto powinien się tym zająć. czytaj »
Jak wznieść toast na weselu?
Poradopedia.pl | 2011-11-06
Zasady savoir vivre ściśle określają sposób zachowania się na weselu. Podpowiadamy, kto i w jakiej kolejności powinien wznosić toast za zdrowie Pary Młodej. czytaj »
Jak dobrać i kupić garnitur ślubny?
Poradopedia.pl | 2011-09-22
Jeśli masz problem z doborem garnituru ślubnego, przeczytaj naszą poradę. Podpowiadamy jaki kolor i krój stroju wybrać, żeby idealnie komponował się z suknią panny młodej. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat