Kategorie

Społeczeństwo

Najnowsze porady

Porada id 5648 Warszawiacy świętowali kolejny milion drzew
havaspr | 2017-06-14
W ostatnią niedzielę warszawiacy wraz z partnerami programu „Po stronie natury” i jego ambasadorką Martyną Wojciechowską świętowali na Skwerze Kahla posadzenie milionowego drzewa tegorocznej edycji. Przez cały dzień można było otrzymać sadzonki drzew, przyglądać się procesowi recyklingu, dzięki instalacji „Drugie życie butelki” i zagłębiać się w fascynujący świat przyrody. czytaj »
Porada id 5573 Zobacz, jak zachować się w razie ataku terrorystycznego [INFOGRAFIKA]
SferaPRT | 2017-04-28
Wybuch bomby, strzelanina lub wzięcie zakładników. Te sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, ale należy wiedzieć, jak się zachować, gdy staniemy się ich uczestnikami. Eksperci firmy Impel Security przygotowali instruktaż, który pomoże zachować bezpieczeństwo w razie ataku. Nie czerp wiedzy z filmów akcji, naucz się bezpiecznych metod. czytaj »
Porada id 5528 5 niezawodnych sposobów aby nie nudzić się na emeryturze
SferaPRT | 2017-03-30
Coraz częściej obserwujemy entuzjazm emerytów, którzy kończąc etap aktywności zawodowej z przyjemnością rozpoczęli kolejny okres w swoim życiu – czas beztroskiego odpoczynku i realizacji marzeń. czytaj »
Porada id 5145 Jak efektywnie wykorzystać SMS w komunikacji
dotPR | 2016-08-19
Pierwszego SMS-a wysłano niemal 25 lat temu, a nowa usługa szybko zapoczątkowała rewolucję w komunikacji. czytaj »
Porada id 4738 Każde dziecko potrzebuje rodziny, naszym obowiązkiem jest mu ją zapewnić
mwymn | 2016-01-07
My nie mamy praw wobec dziecka, my mamy tylko obowiązki. Naszym zadaniem jest jak najszybsze rozwiązanie problemów podopiecznych i pokazanie im, jak ważna w życiu jest systematyczność i miłość. czytaj »
Marzenia się spełniają, czyli Mikołajki w SOS Wioskach Dziecięcych
mwymn | 2015-12-03
Jak co roku znaleźli się ludzie dobrej woli, którzy pomogli spełnić małe marzenia podopiecznych SOS Wioski Dziecięce. czytaj »
Masz jeszcze szansę wygrać Pracownię Orange dla swojej miejscowości
Annna | 2015-06-15
Do 21 czerwca mieszkańcy miejscowości do 40 tysięcy osób mogą składać wnioski do drugiej edycji programu Pracownie Orange, aby wygrać multimedialną świetlicę i wsparcie dla społeczności od Fundacji Orange. Zgłoszenia można rejestrować na www.pracownieorange.pl. czytaj »
Pieniądze - polski złoty 10 porad: Jak zmotywować się do oszczędzania?
Kornelek | 2014-06-13
Nie żyjesz w luksusach, starasz się kontrolować wszystkie wydatki, a mimo to żyjesz z miesiąca na miesiąc i nic nie odkładasz. Wprowadzenie oszczędności nie jest łatwe. Przeczytaj poniższe rady, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainspiruje i zmotywuje. czytaj »
Zdjęcie sweet focia Jak zrobić udaną sweet focię
Poradopedia.pl | 2013-12-13
"Sweet focie", angielskie "selfies", czyli zdjęcia robione sobie samemu stały się popularne wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych i aparatów fotograficznych w każdym telefonie. Zobacz jak robić udane sweet focie! czytaj »
Warszawska Karta Miejska Karta warszawiaka - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-12-10
Jeżeli mieszkasz w Warszawie to powinieneś wiedzieć o wprowadzanej właśnie karcie warszawiaka - przeczytaj dlaczego warto ją posiadać, jakie warunki należy spełnić i w jaki sposób ją wyrobić. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat