Kategorie

Technologia

Najnowsze porady

Smartfon Zadbaj o baterię - jak najlepiej ładować telefon
Poradopedia.pl | 2016-11-30
W jaki sposób ładować telefon, aby zapewnić długie życie baterii i najdłuższą pracę na jednym ładowaniu? Przeczytaj nasze wskazówki. czytaj »
Jak zepsuć sobie stronę internetową - antyporadnik na wesoło
M3lomanka | 2016-10-21
Anty-poradnik, jak zrobić złą stronę internetową... albo poradnik, jak NIE ROBIĆ strony internetowej, by w ostateczności wyszła genialna i chętnie odwiedzana. czytaj »
Porada id 5259 Jak ograniczyć emisję tlenków siarki powstających podczas spalania paliw?
flyprpr | 2016-10-13
Międzynarodowa konwencja o zapobieganiu zanieczyszczania morza przez statki (MARPOL) wymusza na armatorach jednostek pływających ograniczenie emisji szkodliwych substancji. Wśród związków, których wydzielanie ma zostać zredukowane, znajdują się m.in. tlenki siarki, SOx. , powstające w wyniku spalania paliw. Jakie działania podjąć, by ograniczyć wytwarzanie tych niebezpiecznych substancji, podpowiada Piotr Bera, Prezes Zarządu firmy AFT Sp. z o.o., uznanego dostawcy urządzeń do odsiarczania spalin. czytaj »
Smartfon z rozbitym ekranem Jak przedłużyć życie Twojego smartfona
Poradopedia.pl | 2016-03-08
Masz wrażenie, że Twój telefon działa co raz wolniej, zbyt szybko kończy się miejsce na nowe zdjęcia, a porysowana obudowa wygląda co raz gorzej? Przeczytaj jak możesz przedłużyć życie swojego smartfona. czytaj »
Budzik Wyłączasz budzik przez sen? Wypróbuj budzik z czytnikiem kodów kreskowych
Poradopedia.pl | 2016-01-23
Co zrobić, kiedy rano zbyt łatwo przychodzi nam wyłączenie budzika i bez pamięci idziemy spać dalej? Trzeba sprawić, aby budzik wyłączył się dopiero wtedy, kiedy rzeczywiście się obudzimy. Z pomocą przychodzą aplikacje na smartfony. czytaj »
Porada id 4599 Dyskretne sprzątanie – system centralnego odkurzania Vacu USM
Gastrosfera | 2015-11-17
System centralnego odkurzania to rozwiązanie skierowane do wymagających odbiorów. VacuUSM stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego odkurzacza. Dzięki niemu sprzątanie przebiega ciszej i sprawniej, co przekłada się na komfort gości hotelowych. czytaj »
Dyrektywa ErP - czym jest i jakie zmiany wprowadza?
flyprpr | 2015-09-01
26 września tego roku w życie wejdą nowe wytyczne Unii Europejskiej odnośnie efektywności energetycznej urządzeń grzewczych i pojemnościowych podgrzewaczy ciepłej wody. Aby osiągnąć ambitne cele określone w dyrektywie ErP wskazano wymagania dotyczące energooszczędności wielu urządzeń, w tym także kotłów kondensacyjnych czy podgrzewaczy ciepłej wody. Jakie zmiany dla użytkowników tych sprzętów wprowadzają nowe przepisy? czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Tablety
Poradopedia.pl | 2014-02-07
Skąpiec.pl przygotował kolejny raport specjalny, badający preferencje zakupowe polskich internautów. Tym razem publikacja została w całości poświęcona tematowi tabletów. czytaj »
Tablet Zakup tabletu - czym się kierować
Poradopedia.pl | 2014-01-22
Tablet staje się coraz bardziej powszechnym urządzeniem, co związane jest z wygodą jego użytkowania, mobilnością i stosunkowo niską ceną. Przeczytaj na co powinieneś zwrócić uwagę wybierając model dla siebie. czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Telefony
Poradopedia.pl | 2014-01-09
Skąpiec.pl po raz kolejny prześledził wybory zakupowe polskich internautów i stworzył raport specjalny dotyczący telefonów komórkowych. czytaj »

Najnowsze pytania