praca

Znaleziono: 118
Porada id 5549 Pracownik tymczasowy pod ochroną prawa. Obalamy mity!
SferaPRT | 2017-04-14
Przekonanie, że żaden pracownik tymczasowy nie ma prawa do urlopu, zwolnienia lekarskiego czy ubezpieczenia, to mit. Okazuje się jednak, że przysługują mu podobne prawa jak osobie zatrudnionej na etacie. Od czerwca planowane są korzystne zmiany w przepisach, które dodatkowo poprawią jego sytuację. czytaj »
Porada id 5543 Humanista na programistę, czyli jak zostać specjalistą IT
Sfera | 2017-04-11
Praca w IT kusi wysokimi zarobkami, możliwością rozwoju, szeregiem benefitów. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób decyduje się na zmianę branży i rozwój ukierunkowany na zdobycie umiejętności w zakresie programowania. Jakie predyspozycje trzeba posiadać, od czego zacząć, ile czasu poświęcić? Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zmianie specjalizacji, warto poznać odpowiedzi na te pytania. czytaj »
Porada id 5539 Od mopa do robota. Innowacje w firmach sprzątających
SferaPRT | 2017-04-05
W rękach pracowników firm sprzątających są nie tylko mop, wiadro i ścierka. Ludzie korzystają ze wsparcia coraz bardziej zaawansowanych technologii. Klienci, którzy chcą utrzymać czystość w swoich firmach, często potrzebują nietypowych i specjalistycznych usług. W ich realizacji pomagają innowacyjne urządzenia. czytaj »
Biuro Pierwszy dzień w nowej pracy
Poradopedia.pl | 2016-01-30
Rozpoczęcie nowej pracy może być stresujące - poznajesz wiele nowych osób, musisz się sporo nauczyć i trudno czasami uniknąć gaf. Zobacz co możesz zrobić, żeby rozpoczęcie nowej pracy było łatwiejsze. czytaj »
Kawa Nie pij kawy zbyt wcześnie rano
Poradopedia.pl | 2014-02-27
Dlaczego warto odłożyć filiżankę porannej kawy na później. czytaj »
Porada id 3691 7 najczęściej popełnianych błędów przez kandydata na rozmowie
jobbaloon | 2013-12-07
Rozmowa kwalifikacyjna budzi mieszane uczucia. Często przygotowujemy się do niej godzinami, po czym słyszymy, że jednak stanowisko nie jest odpowiednie dla nas. czytaj »
Praca w biurze Jak najlepiej wykorzystać bezpłatny staż?
Poradopedia.pl | 2013-07-17
Coraz trudniej dziś o dobrą pracę, zwłaszcza bez żadnego doświadczenia lub z niewielkimi kwalifikacjami. Sposobem uzyskania cennego wpisu do CV jest w takiej sytuacji staż, również bezpłatny. czytaj »
Studia - wyższe wykształcenie Bezpłatny staż - kiedy i dlaczego warto?
Poradopedia.pl | 2013-07-15
Niełatwo dziś o dobrą pracę, nawet po ukończeniu renomowanej uczelni. Najbardziej liczą się umiejętności praktyczne, dlatego każdy sposób zdobywania doświadczenia zawodowego jest dobry, w tym bezpłatny staż. czytaj »
Przepisy prawa Urlop w pracy na pół etatu
Poradopedia.pl | 2013-05-31
Zasady dotyczące urlopu w pracy na pełny etat wydają się jasne, a jak jest z urlopem w przypadku umowy na pół etatu? czytaj »
Kawa przy pracy Etykieta pracy z kawiarni
Poradopedia.pl | 2013-04-15
Coraz więcej osób pracuje zdalnie często spędzając czas w kawiarni, która staje się ich drugim jak nie podstawowym biurem. Jakie zasady przestrzegać pracując w kawiarni? czytaj »
Znaleziono: 118