niemowlę

Znaleziono: 122
Porada id 5620 Mama wie lepiej: mały człowiek w samochodzie - czyli co potrzeba do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem
mniam | 2017-05-27
Odpowiedź wydawałaby się oczywista – do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem potrzebny jest po prostu dobry fotelik. Tylko co to znaczy „dobry fotelik” i na co zwrócić uwagę, przy zakupie pierwszego fotelika? czytaj »
Porada id 5583 Mama wie lepiej: niebezpieczne potrząsanie dzieckiem – nie wolno tego robić, szczególnie w wózku!
mniam | 2017-05-08
Dziecko płacze, a Ty nie wytrzymujesz napięcia i energicznie potrząsasz malcem, krzycząc jednocześnie, aby się uspokoiło? Twój maluch ucisza się tylko wtedy, gdy mocno trzepiesz wózkiem – tak intensywnie, że sam/a w głębi duszy nie możesz się nadziwić, jak ono może zasnąć w takich warunkach? czytaj »
Porada id 5215 Jak przygotować psa na pojawienie się dziecka?
SferaPRT | 2016-09-24
Przyjście na świat dziecka to najważniejszy moment w życiu rodziców. Dotychczas cały swój czas i uwagę poświęcali czworonogowi, teraz sytuacja znacznie się zmieni. Co zrobić, aby oszczędzić psu stresu związanego z nową sytuacją i przyzwyczaić go do obecności niemowlęcia? czytaj »
Dmuchawce i dziecko Materac dla Twojego maluszka - wiesz, który wybrać?
kalut | 2015-06-26
Wybór materaca do spania jest ważnym aspektem, gdyż od niego zależy jakość naszego snu i wypoczynku. Źle dobrany może powodować bóle związane z nienaturalnym wygięciem kręgosłupa. Jego wybór jest kwestią indywidualną, w związku z czym powinniśmy zwrócić uwagę na wiele czynników takich, jak ciężar ciała, czy pozycja w której śpimy Podpowiadamy więc jak dobrać materac do naszego ciała, aby codziennie budzić się wypoczętym, z uśmiechem na twarzy. czytaj »
Jak się bawić z niemowlakiem?
Wellnessday | 2012-09-19
Prasa kobieca i telewizja podsuwa nam słodkie sceny uśmiechającego się bobasa, często takiego, który już siedzi i wyciąga rączki po zabawkę ku uciesze mamusi. Tymczasem ze szpitala wychodzimy z niewielkim oseskiem, który przez większość czasu śpi. Pytanie brzmi - jak się bawić z takim maleństwem? czytaj »
Karmienie piersią Karmienie piersią - możesz karmić piersią tak długo jak zechcesz
Wellnessday | 2012-08-07
Choć wiele mam deklaruje, że chce długo karmić piersią, rzeczywistość okazuje się dużo trudniejsza. Dlaczego tak się dzieje? czytaj »
Gadu-gadu z niemowlakiem
inplusPR | 2012-07-17
Inteligencja emocjonalna dzieci rozwija się znacznie szybciej niż ich umiejętności lingwistyczne. Oznacza to, że maluch już od pierwszych miesięcy życia zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, choć nie potrafi jeszcze o nich mówić. W jaki sposób możemy więc je odczytać? czytaj »
niemowlę Jakie witaminy podawać niemowlęciu?
Poradopedia.pl | 2012-05-21
W jadłospisie każdego z nas, a zwłaszcza niemowląt nie powinno zabraknąć niezbędnych witamin i minerałów. Z naszej porady dowiesz się, kiedy i jakie suplementy diety należy podawać maluszkom. czytaj »
niemowlę Jak ubrać noworodka i niemowlę na spacer - zimą, wiosną, latem i jesienią?
Poradopedia.pl | 2011-11-14
Wychodząc z noworodkiem lub niemowlęciem na spacer, trzeba pomyśleć o odpowiednim dla niego ubranku. Przeczytaj naszą poradę, zanim wyjdziesz z maluszkiem na dwór. czytaj »
niemowlę Refluks żołądka u niemowląt i dzieci - objawy, kiedy i jak leczyć?
Poradopedia.pl | 2011-10-25
Refluks żołądka u dzieci ma bardzo charakterystyczne objawy - zapoznaj się z nimi czytając naszą poradę. Dowiedz się również jak można rozpoznać i leczyć chorobę refluksową u niemowląt i starszych dzieci. czytaj »
Znaleziono: 122