Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 5646 Jak wybrać odpowiednie oświetlenie do akwarium
Kampanie | 2017-06-13
Oświetlenie akwarium jest niezwykle istotnym elementem, bez którego fauna i flora żyjąca w akwarium nie będzie mogła prawidłowo się rozwijać. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego źródła światła. czytaj »
Porada id 4761 Otwórz się na nowe możliwości, gdy zostaniesz zamknięty…
mwymn | 2016-01-21
Serca Polaków podbijają escape room’y. O co tak naprawdę chodzi z fenomenem tych pokoi? Rąbka tajemnicy uchylą twórcy Cryptex. czytaj »
Porada id 3760 Jakie są niezbędne gadżety wędkarza?
Sfera | 2014-03-13
Gadżety wędkarskie są niezbędne – przyzna to każdy, nawet ten kto nad wodą przebywa sporadycznie. Ich użytkowanie oznacza konkretne korzyści, dzięki którym łowienie staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Posługiwanie się funkcjonalnymi i innowacyjnymi akcesoriami zapewnia również bezpieczeństwo nawet w nieprzewidzianych sytuacjach. Remigiusz Kopiej – wędkarz i właściciel serwisu Corona-Fishing.pl przedstawia 8 gadżetów bez których nie wyobraża sobie wyprawy z wędziskiem. A ty, których używasz? czytaj »
Porada id 3741 Bezpieczeństwo na lodzie. Jak z powodzeniem łowić w zimie?
Sfera | 2014-02-03
Zima to dla jednych wędkarzy martwy sezon, dla innych zaś najciekawszy okres w roku. Łowienie metodą podlodową jest bowiem atrakcyjne, nierzadko dostarcza więcej emocji niż inne sposoby wędkowania. Radzimy w co wyposażyć się przed połowem na tafli, jak czytać lód i reagować w trudnych sytuacjach. czytaj »
Porada id 3625 Co łowi wędkarz w mieście? Kosmiczne ryby!
Sfera | 2013-09-30
Wędkarze żyjący w dużych miastach nie mają łatwego zadania. Często wyrwanie się z wędką i odpoczynek nad większym akwenem graniczy niemal z cudem. Co zatem zrobić, aby rozwijać pasję? czytaj »
Porada id 3599 Na czym polega etyczne wędkarstwo?
Sfera | 2013-09-13
Dla jednych to po prostu łowienie z literą prawa, dla drugich natomiast ponadczasowy kodeks zachowania się wobec środowiska, ryb i kolegów „po kiju”. Radzimy, jak łowić nie tylko zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb, ale być również wędkarzem kulturalnym. czytaj »

Najnowsze pytania