sport

Znaleziono: 68
Porada id 5126 Wady wzroku a letnia aktywność i uprawianie sportów, czyli okularnicy na start!
mniam | 2016-08-10
Lato to czas, który sprzyja aktywności fizycznej. Słoneczna pogoda, dłuższe dni, a także perspektywa założenia kąpielówek czy bikini skłania wiele osób do podjęcia treningów. Czasem jest to czysta rekreacja w postaci wypoczynkowych przejażdżek na rowerze czy joggingu, a czasem początek prawdziwej przygody ze sportem. Podczas letnich wakacji wiele osób decyduje się także na aktywne wyjazdy do ciepłych krajów, żeby popływać, ponurkować lub pożeglować. czytaj »
Chodzenie w butach Jeżeli chcesz schudnąć i być zdrowszy spacer może być lepszy od biegania
Poradopedia.pl | 2016-03-21
Myślisz o uprawianiu sportu, żeby zrzucić zbędne kilogramy i być zdrowszy? Bieganie niekoniecznie musi być dla Ciebie najlepszym wyborem. Zwykły spacer może okazać się lepszą i zdrowszą decyzją. czytaj »
Porada id 4161 Zachęć dziecko do sportu - startuje druga rekrutacja do programu Kluby Sportowe Orange!
Annna | 2015-04-10
Zaangażowany zespół, pomieszczenie i przede wszystkim dobry pomysł na rozwój klubu sportowego w twojej miejscowości to elementy potrzebne, by dołączyć do programu Kluby Sportowe Orange. Drugi nabór do programu właśnie ruszył i kolejne 50 klubów otrzyma m.in. sprzęt sportowy, treningowy oraz możliwość modernizacji infrastruktury. czytaj »
Golf Jak grać w golfa
MediaForum | 2014-01-22
Choć z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy, to dla wielu nadal jest nieznany i niezrozumiały. Golf – bo o nim mowa – to sport naprawdę dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Sezon startuje wiosną, ale przygotowania warto rozpocząć już teraz! czytaj »
Porada id 3681 Polacy stawiają na sport!
planetpr | 2013-12-03
Dwie trzecie Polaków deklaruje, że uprawiało sport bądź ćwiczyło w ciągu ostatniego roku, a 40% spośród nich robiło to regularnie. czytaj »
Jogging - bieganie Czy można ćwiczyć podczas przeziębienia?
Poradopedia.pl | 2013-07-23
Jeżeli uprawiasz regularnie sport, podczas przeziębienia możesz zastanawiać się, czy lepiej przerwać ćwiczenia czy dalej je kontynuować. Co jest lepsze dla Twojego zdrowia? czytaj »
(bez nazwy) Uwiecznij emocje z kamerą akcji
planetpr | 2013-07-16
Nadeszły wakacje, a wraz z nimi czas wypoczynku – bynajmniej nie biernego! Uwielbiamy być w ruchu, odkrywać nieznane miejsca, doświadczać niesamowitych emocji. Przemierzamy świat w poszukiwaniu nowych, niezapomnianych wrażeń. Dzięki najnowszym cudom techniki poczujemy emocje raz jeszcze i podzielimy się przeżyciami z innymi. Jednak jak wybrać sprzęt, który podoła naszym wymaganiom i pozwoli uwiecznić każdy, nawet najdrobniejszy szczegół naszych wakacyjnych wyczynów? czytaj »
Woda Co pić podczas ćwiczeń?
Poradopedia.pl | 2013-05-23
Wybierając się na trening, powinieneś zabrać ze sobą coś do picia. Z naszej porady dowiesz się, co i jak pić w trakcie ćwiczeń fizycznych. czytaj »
Jak wygrać wojnę ze szczupakiem? Tajemnica sukcesu
Sfera | 2013-05-13
Rozpoczynający się sezon dla wędkarzy spinningowych to start długo oczekiwanej batalii o szczupaka. Które z nich: wahadłówkę, twistera, czy żywca, wybrać? Radzimy, za pomocą której przynęty przechytrzyć „esoxa” i wygrać nie tylko bitwę, ale wojnę. czytaj »
Pierwsze kroki w klubie fitness
inplusPR | 2013-03-29
Obawy przed kontuzjami i przemęczeniem czy brak wiary we własne siły to najczęstsze powody, dla których rezygnujemy z uprawiania sportu. Radzimy, jak przełamać strach i bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na ścieżce do sprawności fizycznej i zgrabnej sylwetki. czytaj »
Znaleziono: 68