Kategorie

Zdrowie kobiety

Najnowsze porady

Porada id 5876 Trudne przypadki w chirurgii plastycznej
media | 2017-12-22
Zabieg chirurgii plastycznej to zawsze bardzo poważna decyzja. Niestety zdarza się, że jest trudna nie tylko dla pacjenta, ale i dla lekarza. W niektórych przypadkach operacja musi być przesunięta w czasie ze względu na stan zdrowia pacjenta. Wbrew pozorom, większość z tych sytuacji to na szczęście nie całkowite przeciwwskazania, a jedynie problemy, z którymi należy się uporać zanim poddamy się zabiegowi plastycznemu. czytaj »
Porada id 5546 Estetycznie i praktycznie – gdy miejsca intymne potrzebują pomocy
media | 2017-04-23
Ginekologia estetyczna poprawia nie tylko wygląd narządów płciowych i jakość życia seksualnego. W wielu przypadkach, zwłaszcza po ciąży, jest dla kobiety szansą na powrót do normalnej aktywności. czytaj »
Brzuch Endometrioza - Jak skutecznie ją leczyć?
Kampanie | 2017-02-03
Wiele kobiet boryka się z problemem męczących bóli brzucha przed i podczas miesiączkowania. Zwykle bagatelizuje ten problem, wierząc, że nie dzieje się nic złego co mogłoby powodować groźne zmiany w jej układzie rozrodczym. Nie do końca jest tak, jak myślimy. Takie objawy mogą sygnalizować, że coś złego dzieje się z naszym zdrowiem. Wymaga to natychmiastowej konsultacji z ginekologiem. Przyczyn jest naprawdę dużo. W wielu przypadkach wskazuje na początki endometriozy. Co to za choroba? Czym się objawia? Jak skutecznie z nią walczyć? czytaj »
Porada id 4818 Zdrowa na pełny etat, czyli jak przygotować lekkie i zdrowe posiłki do pracy
Gastrosfera | 2016-02-12
Dietetycy i trenerzy fitness przekonują nas, że odpowiednio zbilansowane posiłki w połączeniu z aktywnością fizyczną pozwolą nam osiągnąć upragnioną sylwetkę. Jednak jak w natłoku codziennych zajęć znaleźć czas na zdrowe gotowanie i regularne jedzenie? Z pomocą przychodzi najnowsza technologia. Z wielofunkcyjnym urządzeniem Thermomix® w szybki i prosty sposób przyrządzisz lekkie posiłki do pracy i już nigdy nie będziesz musiała sięgać po gotowe dania pełne zbędnych dodatków. czytaj »
Porada id 4582 Zdrowotne zastosowanie dzikiego bzu
Gastrosfera | 2015-11-10
Drzewo życia – tak w kulturach germańskich traktowany był, ze względu na swoje właściwości lecznicze, dziki bez. Jedna z najstarszych roślin powszechnie występujących w całej Polsce uznawana jest za naturalne dobro i stosowana w domowej medycynie, jako źródło zdrowia. Jest to krzew, który osiąga od 3 do 10 metrów wysokości, ma intensywnie pachnące białe kwiaty, z których powstają kiście ciemnofioletowych owoców. czytaj »
Długie włosy Sen dla urody
kalut | 2015-07-30
Gdy czujemy, że wyglądamy dobrze, jesteśmy uśmiechnięte, pewne siebie i pełne energii. Piękno tkwi w systematycznej i sumiennej pielęgnacji, nawet najlepszy markowy kosmetyk nie zastąpi zrównoważonej diety i dobrze przespanych nocy. Oto kilka prostych zasad, które każdemu pozwolą czuć się atrakcyjnie. czytaj »
Tabletki i lekarstwa Dwa problemy? Tylko jedno rozwiązanie!
Zdrowie | 2014-12-11
Ból, pieczenie w okolicach intymnych, częste parcie na pęcherz. Wciąż to odczuwasz? Prawdopodobnie cierpisz na zakażenie dolnych dróg moczowych! Jak poradzić sobie z tym nawracającym i powszechnym zwłaszcza u kobiet schorzeniem? czytaj »
Badanie piersi FemiGlove- Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi
AMED_Kalisz | 2014-10-28
FemiGlove- Specjalną Rękawicę do Samodzielnego Badania Piersi, nowoczesne narzędzie diagnostyczne, która ma za zadanie ułatwić kobietom samodzielne badanie piersi i wyrobić w nich zdrowy nawyk regularnych badań. czytaj »
Jak przechowywać drugie śniadanie latem?
planetpr | 2013-07-11
Słońce, wysoka temperatura, wilgotne powietrze, czyli lato w pełni. O tej porze roku przygotowujemy lekkie, zdrowe przekąski, cieszymy się smakiem i zapachem świeżych, sezonowych owoców i warzyw. Jak zatem prawidłowo przechowywać żywność latem? czytaj »
Laboratorium Interpretacja wyników cytologii
Poradopedia.pl | 2013-07-01
Cytologia to badanie, któremu każda dorosła kobieta powinna regularnie się poddawać. Niezwykle ważna w tym przypadku jest prawidłowa interpretacja wyników. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat