Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 5533 Pieką i szczypią? Światło dzienne nadmiernie razi? Twoje oczy są podrażnione. Sprawdź jak sobie radzić z wrażliwością oczu i jak odzyskać komfort widzenia.
mniam | 2017-04-03
Wady wzroku, długotrwała praca przy komputerze, różnego rodzaju alergie, a także niezależne od nas zanieczyszczenie środowiska i warunki atmosferyczne - ostre słońce, mróz czy wiatr są najczęstszymi powodami nadwrażliwości oczu. czytaj »
Zdrowe odżywianie Należy spożyć do, najlepiej spożyć przed końcem – różnica, która ma znaczenie
Gastrosfera | 2017-03-20
Kupując produkty spożywcze coraz częściej zwracamy uwagę na terminy podane na opakowaniu. Stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami i oprócz dokładnej analizy składu, naszej uwadze nie umykają również daty. Jednak czy każdy z nas wie czym dokładnie różni się „należy spożyć do”, a „najlepiej spożyć przed końcem”? czytaj »
Porada id 5467 Słodkie tradycje, czyli co wiemy o tłustym czwartku
Gastrosfera | 2017-02-16
Wraz z końcem karnawału i hucznych zabaw, możemy z wielkim apetytem przywitać zdecydowanie najsłodszy dzień w roku. Właśnie w tłusty czwartek zajadanie się różnego rodzaju smakołykami jest całkowicie dozwolone, a jak twierdzą niektórzy… nie tuczy! czytaj »
Porada id 5438 Zdrowe oczy, dobry wzrok: okulista, optometrysta, optyk … czyli kto najlepiej zdiagnozuje wzrok i właściwie dobierze okulary.
mniam | 2017-02-01
Zakłady optyczne kuszą błyskawicznymi ofertami na „okulary w godzinę”, a sklepy internetowe prześcigają się w ofertach na gotowe okulary – nierzadko po bardzo atrakcyjnych cenach. Coraz częściej niestety okulary niewiadomego pochodzenia dostępne są w sklepach, marketach czy drogeriach. czytaj »
Porada id 5427 Nieudany zabieg medycyny estetycznej. Co zrobić?
media | 2017-01-30
Porady prawne. Co zrobić, gdy zabieg medycyny estetycznej się nie powiedzie. czytaj »
Porada id 5400 Zdrowe oczy z wiekiem
mniam | 2016-12-28
Nie trać głowy, gdy z wiekiem Twój wzrok zacznie się pogarszać! Dowiedz się, które z problemów dotyczących oczu po 40. roku życia są nieuniknione, a którym można zaradzić. Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów. Z biegiem lat ostrość widzenia często ulega niestety pogorszeniu. Ma na to wpływ wiele czynników, zarówno biologicznych, jak i środowiskowych. Co powinniśmy wiedzieć na ten temat? czytaj »

Najnowsze pytania