Kategorie

Najnowsze porady

Zdrowe zęby Ortodonta - Kiedy konieczna jest pierwsza wizyta?
Kampanie | 2017-09-12
Piękne, zdrowe i białe zęby to najatrakcyjniejsza wizytówka każdego z nas. Jednak, aby efekt był doskonały, nasze zęby muszą spełniać jeszcze jeden istotny warunek - być proste i równe. Niestety takich efektów nie da się osiągnąć domowymi sposobami, tutaj konieczna jest wizyta u ortodonty, który zaproponuje pacjentowi z wadą zgryzu odpowiedni aparat ortodontyczny. Zatem kiedy umówić pierwszą wizytę? czytaj »
Porada id 5748 Wyjątkowe właściwości masażu relaksacyjnego - co warto wiedzieć?
porady12 | 2017-08-31
W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zyskuje masaż, stosuje się go na różnego rodzaju dolegliwości. Skąd bierze się taka popularność tego zabiegu i dlaczego coraz więcej osób poszukuje dobrych i rzetelnych gabinetów masażu? Oto kilka podstawowych informacji na temat masażu relaksacyjnego, które pomogą odpowiedzieć na te i inne pytania na temat masażu. czytaj »
Porada id 5741 Zabezpieczenie medyczne imprezy masowej - jak zrobić to dobrze?
Kampanie | 2017-08-22
Imprezy masowe to szczególny rodzaj wydarzenia. Obecność wielu osób na ograniczonej przestrzeni sprzyja wystąpieniu nieprzewidzianych zdarzeń. Zabezpieczenie imprezy od strony medycznej jest więc koniecznością. Ale jak zrobić to dobrze? czytaj »
Tabletki i lekarstwa Czystek w tabletkach - Czy warto po niego sięgać?
Kampanie | 2017-08-10
U większości osób codzienny nawał obowiązków nie pozwala nam zadbać o siebie w 100%. Często nie mamy czasu na porządny posiłek, a już na pewno nie myślimy o dobrze zbilansowanej diecie oraz suplementach, które mają nas wzmocnić i pomóc w walce z wieloma dolegliwościami. Jak sobie z tym radzić? Czy warto sięgać codziennie po czystek? Czy w formie tabletek zapewnia odpowiednią suplementację? Dowiedz się więcej z artykułu. czytaj »
Porada id 5724 Jak bezpiecznie prowadzić samochód nocą, czego unikać i jak zachowywać się w trudnych sytuacjach?
mniam | 2017-08-03
Jazda samochodem w nocy, pomimo mniejszego niż w porze dziennej natężenia ruchu, jest o wiele bardziej niebezpieczna. Ma to przede wszystkim związek z niedostateczną ilością światła, która ogranicza zdolność widzenia, a także z większym zmęczeniem kierowcy. czytaj »
Porada id 5685 Jak medyczna marihuana działa na nasze zdrowie
Kampanie | 2017-07-13
Dyskusje na temat medycznej marihuany nie słabną. Specyfik ten budzi wiele kontrowersji natury etycznej i obrósł w wiele mitów i miejskich legend. Jedni domagają się jej natychmiastowej legalizacji dla celów zdrowotnych, podczas gdy inni obawiają się nagłego wzrostu uzależnień. A jakie są fakty naukowe? Czy marihuana lecznicza rzeczywiście leczy? czytaj »

Najnowsze pytania