Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 5825 Jeśli musisz oddalić ten tekst na nieco większą odległość od oczu, aby go przeczytać to… masz niestety prezbiopię!
mniam | 2017-11-06
Pierwszym jej objawem jest potrzeba odsuwania tekstu, który chcemy przeczytać, na coraz dalszą odległość od oczu... o czym mowa? O prezbiopii. czytaj »
Porada id 5818 Wanna do hydroterapii - niezastąpiona w walce o zdrowie i sprawność dziecka
kacha | 2017-10-30
Zalety wodnych zabiegów były doceniane już w starożytności, kiedy to Rzymianie relaksowali się w łaźniach. Od dawna wskazywano również na lecznicze właściwości kąpieli i okładów wodnych, a ojcowie medycyny tacy jak Pitagoras i Hipokrates zalecali je swoim pacjentom. Dzisiaj terapia wodna skutecznie poprawia jakość życia u dzieci z dysfunkcją ruchową. Wszystko za sprawą właściwości wody, która jest najlepszym środowiskiem wspierającym zabiegi rehabilitacyjne, a także wanny do masażu wirowego dla dzieci. czytaj »
Porada id 5797 Chcesz dobrze widzieć? Zmień nawyki! Dowiedz się, co naprawdę szkodzi oczom i czego lepiej unikać, aby chronić wzrok!
mniam | 2017-10-06
Okuliści alarmują - pogorszenie widzenia urasta do poważnego problemu społecznego! Zarówno w Polsce, jak i na świecie, lawinowo przybywa osób, skarżących się na problemy ze wzrokiem. czytaj »
Zdrowe zęby Ortodonta - Kiedy konieczna jest pierwsza wizyta?
Kampanie | 2017-09-12
Piękne, zdrowe i białe zęby to najatrakcyjniejsza wizytówka każdego z nas. Jednak, aby efekt był doskonały, nasze zęby muszą spełniać jeszcze jeden istotny warunek - być proste i równe. Niestety takich efektów nie da się osiągnąć domowymi sposobami, tutaj konieczna jest wizyta u ortodonty, który zaproponuje pacjentowi z wadą zgryzu odpowiedni aparat ortodontyczny. Zatem kiedy umówić pierwszą wizytę? czytaj »
Porada id 5748 Wyjątkowe właściwości masażu relaksacyjnego - co warto wiedzieć?
porady12 | 2017-08-31
W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zyskuje masaż, stosuje się go na różnego rodzaju dolegliwości. Skąd bierze się taka popularność tego zabiegu i dlaczego coraz więcej osób poszukuje dobrych i rzetelnych gabinetów masażu? Oto kilka podstawowych informacji na temat masażu relaksacyjnego, które pomogą odpowiedzieć na te i inne pytania na temat masażu. czytaj »
Porada id 5741 Zabezpieczenie medyczne imprezy masowej - jak zrobić to dobrze?
Kampanie | 2017-08-22
Imprezy masowe to szczególny rodzaj wydarzenia. Obecność wielu osób na ograniczonej przestrzeni sprzyja wystąpieniu nieprzewidzianych zdarzeń. Zabezpieczenie imprezy od strony medycznej jest więc koniecznością. Ale jak zrobić to dobrze? czytaj »

Najnowsze pytania