O księgarni Poradopedia.pl

Serwis Poradopedia.pl stara się dzielić z Wami wszelkimi poradami pomagającymi w codziennym życiu, umożliwiając przede wszystkim wymianę doświadczeń na łamach naszych stron.

Książki, które można znaleźć w naszej księgarni stanowią znakomite źródło wiedzy oraz porad dotyczących wybranych tematów - mamy nadzieję, że w ten sposób dzięki nam znajdziecie jeszcze lepsze rozwiązania Waszych spraw i problemów.

Udostępnione książki oferowane są we współpracy z firmą Onepress, która jest częścią wydawnictwa Helion S.A. - jednego z największych wydawnictw specjalistycznych w Polsce. Dzięki temu książki oferowane są po najniższych cenach, a wieloletnie doświadczenie tej firmy zapewnia znakomitą i tanią obsługę zamówień.

W stosunku do stron Onepress książki zostały przez nas trochę odmiennie skategoryzowane oraz dodaliśmy etykiety - dzięki temu powiązaliśmy je z poradami dostępnymi w serwisie, a także umożliwiliśmy dodatkowy sposób przeglądania dostępnej oferty.

Sprzedaż książek oraza wysyłka realizowana jest przez księgarnię internetową Onepress zgodnie z cennikiem dostępnym na stronach Onepress.pl. Tym samym cała obsługa koszyka oraz zamówienia odbywa się już na stronach Onepress

Serwis Poradopedia.pl występuje jako partner księgarni Onepress w zakresie prezentacji oferty oraz przekierowania na strony księgarni internetowej Onepress.

Książki można także kupować bezpośrednio w księgarni internetowej Onepress.