Najnowsze porady

Znaleziono: 4656
Buty z nubuku Jak zawiązać buty - 24 pomysły na zawiązanie sznurowadeł
Poradopedia.pl | 2021-06-13
Koniec z nudnym wiązaniem butów. Poznaj 24 niezwykłe sposoby na zawiązanie sznurówek! czytaj »
Porada id 6799 Natura w nowym świetle – jak podkreślić żywą architekturę ogrodu
J2CD | 2021-06-11
Wraz z nastaniem pierwszych ciepłych dni przyroda budzi się do życia. Zaskakuje swoim poczuciem czasu. Zachwyca pełną paletą odcieni i eksplozją barw. Gdy zapada zmrok, prezentuje swoje nowe oblicze. Przybierając świetlistą poświatę, uchyla rąbka tajemnicy – sekret swojego uroku. czytaj »
Porada id 6798 Sprawdzone pomysły na niewidoczny odpływ prysznicowy
J2CD | 2021-06-09
Naturalna estetyka, proste rozwiązania, dyskretna technologia – to znak rozpoznawczy nowoczesnych łazienek. Urządzając je, nie zapominamy przede wszystkim o strefie prysznicowej, która powinna być funkcjonalna, bezpieczna, a także spójna ze stylem całego wnętrza. czytaj »
Porada id 6797 Jakie produkty skutecznie zabezpieczą dziecko przed słońcem?
mniam | 2021-06-03
Jakie? Innowacyjne, skuteczne, bliskie naturze i środowisku :) np. mleczko w nowoczesnej formie sprayu. Nie robi bałaganu i pryska w każdej możliwej pozycji. Nie cieknie, nie rozlewa się, bardzo wydajny! Naturalnie, bezpiecznie, czysto, bez otłuszczonych, pobrudzonych rzeczy w torbie, do tego wyjątkowo wygodne w użyciu i przyjazne dla oceanu godne uwagi wszystkich mam, które nie lubią utrudnień, lubią za to mieć czysto, bezproblemowo i wygodnie! czytaj »
Porada id 6796 Odkryj skuteczny sposób na drugi podbródek!
MonikaBrzezinskaSC | 2021-06-01
Czy wiesz, że podwójny podbródek to problem, który dotyczy nie tylko osób z nadwagą? Na jego powstawanie często ma wpływ długotrwałe patrzenie w telefon, garbienie się czy wiotczenie skóry. Nie bez znaczenia pozostają również skłonności genetyczne, gdyż nawet szczupłe osoby borykają się z podwójnym podbródkiem. Na szczęście nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej potrafią poradzić sobie z tym problemem. Co pomoże? Endolift! Poznaj zalety zabiegu, który potrafi odmienić podbródek już po jednej wizycie w gabinecie! czytaj »
Porada id 6793 Modnie czy ekologicznie? Rozwiązania na podjazd
mniam | 2021-05-31
Podjazd to przestrzeń w otoczeniu domu, na której planowanie często nie poświęcamy zbyt wiele czasu. Bardziej istotny niejednokrotnie wydaje się wygląd tarasu, alejek czy wybór roślin do ogrodu. czytaj »
Porada id 6792 Wyszczuplanie przez zamrażanie! Poznaj Cryoliposculpt!
MonikaBrzezinskaSC | 2021-05-31
Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego tak naprawdę to już ostatni moment, aby zatroszczyć się o swoje ciało. Jeśli wcześniej nie było Ci po drodze z dietą, ćwiczeniami lub zabiegami w gabinecie – czas na mobilizację! Jeszcze zdążysz i będziesz cieszyć się pięknym ciałem. Poznaj nieinwazyjną i bezpieczną metodę redukcji tkanki tłuszczowej Cryoliposculpt! Jak działa zabieg? Wyjaśniamy! czytaj »
(bez nazwy) Fokus na kolor: żółto–szare stylizacje
buenavista | 2021-05-28
Ciepłe miesiące to doskonały moment, aby wpuścić trochę świeżości i słońca do naszej szafy. Chętnie korzystamy z tego przywileju, a na ulicach pojawia się coraz więcej barwnych stylizacji. czytaj »
Porada id 6790 Czy nasze babcie były less waste? O rozsądnym gospodarowaniu jedzeniem
buenavista | 2021-05-28
Less waste – trudno znaleźć osobę, która nie zetknęłaby się z tym określeniem. W dosłownym tłumaczeniu „mniej marnować”, czyli po prostu generować możliwie jak najmniejszą ilość śmieci. To podejście dobre nie tylko planety, ale i dla naszego portfela. Jak wprowadzić je w życie? Skąd czerpać inspiracje? Zamiast sięgać do Internetu, przyjrzyjmy się naszym mamom i babciom, które sztukę rozsądnego gospodarowania jedzeniem już dawno temu opanowały do perfekcji. czytaj »
Porada id 6789 Strefa prysznicowa bez barier
BePR | 2021-05-28
Podczas urządzania strefy prysznicowej, z której mają korzystać osoby starsze, niepełnosprawne ruchowo, lub które po prostu mają trudności z poruszaniem się, przede wszystkim należy brać pod uwagę bezpieczeństwo i wygodę jej użytkowania. Warto więc sięgać po produkty uznanych firm oferujących rozwiązania poprawiające komfort codziennego życia. O czym warto pamiętać przy wyborze odpowiedniej kabiny? czytaj »
Znaleziono: 4656