Najnowsze porady

Znaleziono: 5176
Porada id 7414 Surowo i komfortowo – radzimy, jak urządzić łazienkę w stylu industrialnym
J2CD | 2024-03-05
Styl industrialny to jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich dziesięcioleci. Samodzielny bądź w połączeniu z nowoczesnym minimalizmem, stylem skandynawskim czy japandi, doskonale sprawdza się nie tylko w przestrzeniach dziennych, lecz również w pomieszczeniach sanitarnych. czytaj »
Porada id 7413 Absolutna premiera branżowa na targach FENSTERBAU 2024
newss | 2024-03-04
Doświadczanie komfortowej przestrzeni 360° – SIEGENIA zaprezentuje na targach FENSTERBAU 2024 przyszłościowe rozwiązania będące realizacją celu firmy, jakim jest tworzenie zdrowych, komfortowych i inteligentnych wnętrz, w których ludzie dobrze się czują. czytaj »
Porada id 7412 Rodzaje instalacji elektrycznych
awilk | 2024-03-04
Instalacje elektryczne są nieodłącznym elementem każdego budynku, zarówno mieszkalnego, jak i przemysłowego. Ich głównym celem jest zapewnienie bezpiecznego i sprawnego dostarczania energii elektrycznej do wszystkich urządzeń elektrycznych w budynku. Istnieje wiele rodzajów instalacji elektrycznych, z których każdy ma swoje specyficzne zastosowanie i cechy. W poniższym artykule omówimy najpopularniejsze rodzaje instalacji elektrycznych. czytaj »
Porada id 7409 Pies a dziecko - jak budować bezpieczną i pozytywną relację?
epazur | 2024-03-01
Wprowadzenie psa do domu, w którym mieszka małe dziecko, to ekscytujący moment, ale wiąże się również z pewnymi wyzwaniami. Ważne jest, aby stworzyć bezpieczną i pozytywną relację między psem a dzieckiem, która będzie korzystna dla obu stron. czytaj »
Porada id 7408 Budownictwo bez barier - przykłady rozwiązań do drzwi wejściowych i tarasowych
newss | 2024-03-01
Komfortowa i zdalna obsługa drzwi, a także bezprogowe wejście do domu – w tym przez drzwi tarasowe – to podstawowe zagadnienia związane z budownictwem bez barier. czytaj »
Porada id 7407 Drzwi pivotowe Schüco AD AL 75 - innowacja imponujących rozmiarów
newss | 2024-02-28
Strefa wejściowa decyduje o pierwszym wrażeniu na temat budynku. czytaj »
Porada id 7406 6 pomysłów na nawierzchnię w ogrodzie
mniam | 2024-02-27
Nieważne, czy projektujemy ogród od początku, czy myślimy, co w nim zmienić w nadchodzącym sezonie. Początek roku to najlepszy moment na to, żeby zastanowić się nad tym, jaką nawierzchnię wybrać. Przyjrzyjmy się najciekawszym trendom! czytaj »
Porada id 7404 Nawodnienie w ciąży – o czym warto wiedzieć
Fly_PR | 2024-02-27
Odpowiednie nawodnienie organizmu ma znaczący wpływ na zdrowie. W ciąży zapotrzebowanie na wodę wzrasta – w końcu przyszła mama musi zaspokoić nie tylko swoje potrzeby. O tym, ile przyjmować płynów i o czym jeszcze warto pamiętać, opowiada Karolina Możdżeń, magister psychodietetyki i dietetyki klinicznej, ekspertka marki Mama i ja. czytaj »
Placuszki ryżowe na słodko
Fly_PR | 2024-02-27
Słodkie, aromatyczne i puszyste. Idealne, kiedy przychodzi chęć na słodkie co nieco. Placuszki ryżowe z dodatkiem bananów to pomysł na pyszne śniadanie czy popołudniową przekąskę. Smakują znakomicie zwłaszcza w towarzystwie owoców. czytaj »
Faszerowane bataty
Fly_PR | 2024-02-27
Bataty – znamy je, lubimy, cenimy za moc odżywczych wartości. Kiedy wszystko już było i wydaje się, że paleta pomysłów na przepisy z ich wykorzystaniem została wyczerpana pojawiają się w nowej odsłonie. Nadziewane komosą ryżową, szpinakiem, serem blue i orzechami pecan KRESTO nasycają, zaskakują smakiem i oczarowują kolorem. Po prostu trzeba spróbować! czytaj »
Znaleziono: 5176