Najnowsze porady

Znaleziono: 4535
(bez nazwy) Jak poradzić sobie po bolesnym rozstaniu?
Poradopedia.pl | 2020-10-15
Przetrwanie po końcu związku może być jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek robiliśmy. Z powodu utraty bliskiej nam osoby, możemy odczuwać jakby nasze serce zostało nam dosłownie wyrwane. Nierzadko ludzie z tego powodu mogą mieć myśli samobójcze, gdyż nie są dobrze przygotowani do radzenia sobie z rozstaniami. czytaj »
(bez nazwy) Pomysły na pierwszą randkę - gdzie pójść?
Poradopedia.pl | 2020-10-14
Wybór idealnej pierwszej randki może wywierać na Ciebie dużą presję. Czy zamierzasz wybrać coś neutralnego i pójść z partnerem na kolację, do kina czy też zdecydować się na coś bardziej oryginalnego? Nie rozpaczaj. Wybraliśmy dla Was kilkanaście najlepszych pomysłów na pierwszą randkę. czytaj »
Porada id 6640 Nowości na jesień od Radaway
BePR | 2020-10-14
Radaway w jesień wkracza z nowym katalogiem. W ofercie pojawiły się nowe serie produktów – kabin prysznicowych, drzwi wnękowych, parawanów nawannowych, brodzików  oraz akcesoriów. Na uwagę zasługują również nowe warianty szkła. Co dokładnie znajdziemy w propozycjach producenta? czytaj »
Porada id 6638 Ciepło od stóp – rozważamy instalację ogrzewania podłogowego
J2CD | 2020-10-13
Do niedawna najpopularniejszym elementem grzewczym w naszych domach były tradycyjne grzejniki. Jednak z czasem ustąpiły miejsca alternatywnym systemom, takim jak wodne ogrzewanie podłogowe. Nic dziwnego – korzyści wynikających z tego rozwiązania jest wiele – począwszy od ekonomicznych, po aranżacyjne i zdrowotne. czytaj »
(bez nazwy) Czas zimowy - kiedy zmieniamy na czas zimowy i dlaczego?
Poradopedia.pl | 2020-10-12
Każdego roku w ostatnią niedzielę października przesuwamy wskazówki zegara - o godzinę do tyłu z 3 na 2 rano. Jest natomiast szansa, że rok 2021 będzie ostatnim rokiem takiej zmiany zgodnie z deklaracjami z ankiet przeprowadzonymi przez kraje Unii Europejskiej. Polacy także wspierali rezygnację ze zmiany czasu. czytaj »
Porada id 6636 Zapytaj stomatologa - Zapalenie miazgi zęba. Bolesna dolegliwość, która może być niebezpieczna dla całego organizmu!
TokTokPR | 2020-10-09
Zapalnie miazgi zęba to schorzenie, które powoduje nagły, nieznośny ból. W żadnym wypadku nie można bagatelizować jego objawów, próbując przeczekać trudny czas. Brak odpowiedniego leczenia może doprowadzić do poważnych konsekwencji, a z czasem rozwoju innych groźnych chorób ogólnoustrojowych. czytaj »
Porada id 6634 Jesienna bioregeneracja skóry w najlepszym wydaniu
MonikaBrzezinskaSC | 2020-10-02
To, w jaki sposób traktujemy swój organizm, ma ogromny wpływ na to, w jakim stanie ten będzie za kilka lat. Dokładnie tak samo jest ze skórą. Holistyczne podejście do pielęgnacji pomoże zachować młodość na długie lata. Pielęgnacja musi być kompleksowa, a to oznacza dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Specjalistą w tym temacie jest Sunekos! Co na jego temat mówią lekarze, specjaliści? czytaj »
Porada id 6633 Lifting nieinwazyjny Endolift – co na jego temat mówią lekarze?
MonikaBrzezinskaSC | 2020-10-02
Jak uzyskać́ efekt liftingu i wyszczuplenia bez konieczności użycia skalpela, przygotowywania pacjenta do zabiegu, czasu rekonwalescencji i bez potrzeby wykonywania serii zabiegów? Medycyna estetyczna już zna skuteczną metodę nieinwazyjnego liftingu nie tylko twarzy, ale też ciała. Jest nią Endolift. czytaj »
Porada id 6630 Kabina prysznicowa idealna do każdej łazienki
BePR | 2020-09-24
Urządzenie łazienki to nie lada wyzwanie. Pomieszczenie to często bywa ciasne i przez to nieustawne. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym każde wnętrze – 3, 5 czy 10 metrowe – będzie praktyczne w użytkowaniu i stanie się doskonałym miejscem do relaksu. czytaj »
Porada id 6629 Pożegnaj tygrysie paski! Jak skutecznie leczyć rozstępy?
media | 2020-09-24
Leczenie rozstępów to skomplikowany i długotrwały proces przebudowy tkanek, ale na koniec uzyskuje się spodziewane efekty. O skutecznej terapii zwalczania rozstępów opowiada dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova. czytaj »
Znaleziono: 4535