Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 7566 Dentysta wylicza codzienne nawyki, które mogą szkodzić Twoim zębom. Lepiej je znać!
mniam | 2024-06-17
Współczesny tryb życia, pełen pośpiechu i stresu, często prowadzi do kształtowania szkodliwych nawyków, które mogą wpływać na kondycję i zdrowie zębów. Niektóre z nich wydają się zupełnie niewinne, a nawet mogą dziać się nieświadomie. czytaj »
Porada id 7565 Nietrzymanie moczu – wstydliwy problem, z którym można sobie poradzić.
mniam | 2024-06-17
To jeden z najważniejszych problemów zdrowotnych XXI wieku. Nietrzymanie moczu (NTM, inkontynencja) – uważane już za chorobę społeczną – oznacza niekontrolowane wydalanie moczu. czytaj »
Porada id 7563 Na co zwracać uwagę wybierając okulary przeciwsłoneczne
awilk | 2024-06-17
Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko modny dodatek, ale przede wszystkim narzędzie chroniące nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych może być jednak wyzwaniem, zważywszy na szeroką gamę dostępnych modeli, materiałów i technologii. W tym artykule omówimy, na co warto zwrócić uwagę, aby wybrać okulary przeciwsłoneczne, które zapewnią skuteczną ochronę i komfort noszenia. czytaj »
Porada id 7513 Nadmierne, intensywne szczotkowanie zębów - nie rób tego, to szkodzi zębom!
mniam | 2024-05-14
Nadmierne szczotkowanie zębów wydaje się nieszkodliwym nawykiem, ale w rzeczywistości może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. czytaj »
Porada id 7484 Pyszny koktajl da zdrowych i mocnych zębów z mango i masłem orzechowym
mniam | 2024-04-19
Koktajl zrobiony ze świeżych składników to nie tylko przyjemność dla podniebienia, ale i zdrowy wybór. Taki posiłek dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych czytaj »
Porada id 7461 Piękny uśmiech z nową szczoteczką soniczną DTS711 Blaupunkt
newss | 2024-04-04
Szczoteczka soniczna to idealny wybór dla całej rodziny dbającej o należytą higienę ustną. czytaj »

Najnowsze pytania