Kategorie

Moda i uroda

PODKATEGORIE

Najnowsze porady

Porada id 7392 Zdrowie i komfort intymny kobiet – koniec tematu tabu. Bolesne blizny poporodowe, zrosty, nietrzymanie moczu – jak sobie z tym poradzić?
mniam | 2024-02-20
Zdrowie intymne jest niezwykle ważną kwestią, która może znacznie wpływać na samopoczucie człowieka. Kobiety w swoim życiu doświadczają wielu zmian, które mogą się wiązać z powstawaniem różnych dolegliwości - poporodowych i nie tylko, wpływających na komfort intymny. czytaj »
Porada id 7370 Normobaria w trosce o nasz dobrostan
newss | 2024-02-02
Nie ulega wątpliwości, że zdrowie jest jednym z istotnych zasobów wpływających na jakość i długość naszego życia. czytaj »
Porada id 7302 Czy można pozbyć się blizny? Rodzaje blizn i sposoby ich leczenia
mniam | 2023-12-13
Blizny są powszechnym problemem skórnym, który będąc defektem wizualnym może wpływać na poczucie pewności siebie, ale często także wiązać się z fizycznym dyskomfortem. Powstają w naturalnym procesie gojenia się ran, który prowadzi do produkcji kolagenu. I to dzięki prekursorowi tej substancji – tropokolagenowi możemy skutecznie leczyć trudne blizny. czytaj »
Porada id 7213 Wrogowie urody – jakie czynniki mają destrukcyjny wpływ na skórę i kolagen?
mniam | 2023-09-22
Pielęgnując urodę często skupiamy się na rozwiązaniach, które mają pomóc w odzyskaniu młodego wyglądu. Poszukujemy coraz to nowych składników aktywnych, kremów, masek, zabiegów, suplementów lub innych preparatów, mających na celu wygładzenie powstałych już bruzd i zmarszczek. czytaj »
Porada id 7191 Usta a smak: Jak nasze usta wpływają na doświadczenia kulinarne
awilk | 2023-08-25
W świecie kulinariów, smak to nie tylko zmysł, ale prawdziwe dzieło sztuki. Nasze usta odgrywają kluczową rolę w procesie odkrywania, rozumienia i cieszenia się różnymi smakami. W tym artykule zgłębimy fascynujący związek między naszymi ustami a doświadczeniem kulinarne. czytaj »
Porada id 7188 Kolagen receptą na młodość, czyli jak się starzeć "z godnością"
mniam | 2023-08-22
Pojawianie się zmarszczek, utrata jędrności, odpowiedniego nawilżenia czy jednolitego kolorytu skóry, to problemy, które najprawdopodobniej wraz z wiekiem, nie ominą żadnej z nas. Natomiast procesy wpływające na te niekorzystne zmiany u każdego człowieka zachodzą w innym tempie. czytaj »