Kategorie

Pieniądze

Najnowsze porady

Porada id 7382 Ile kosztuje utrzymanie psa?
epazur | 2024-02-14
Posiadanie psa to nie tylko wielka radość i przyjemność, ale również zobowiązanie i odpowiedzialność. Oprócz czasu i uwagi, jaką musimy poświęcić naszemu czworonogowi, istnieją również koszty związane z utrzymaniem psa. Przed zdecydowaniem się na przygarnięcie psa, warto wiedzieć, ile możemy się spodziewać wydać na jego utrzymanie. Koszty związane z psem można podzielić na kilka kategorii, takich jak jedzenie, opieka zdrowotna, akcesoria, szkolenie i ubezpieczenie. czytaj »
Porada id 7190 Czy ogrzewanie na podczerwień jest opłacalne?
senegis | 2023-08-24
Ogrzewanie na podczerwień, zwane również ogrzewaniem promieniowym, jest coraz popularniejszym rozwiązaniem w dziedzinie ogrzewania domów i pomieszczeń. Jest to innowacyjna technologia, która wykorzystuje promieniowanie podczerwone do bezpośredniego ogrzewania przedmiotów i powierzchni, a nie powietrza. Czy jednak jest to opłacalne rozwiązanie? czytaj »
Porada id 7179 Wielki start programu lojalnościowego sieci sklepów KiK
buenavista | 2023-07-27
Działająca od 11 lat w Polsce i posiadająca blisko 450 lokalizacji na terenie naszego kraju sieć sklepów KiK pod koniec czerwca zainicjowała program lojalnościowy myKiK dla rodzimych klientów. O tym, jakie konkretnie plany wiążą się z jego uruchomieniem i o korzyściach dla uczestników, opowiada Markus Kallen, Chief Customer Officer sieci KiK. czytaj »
Zmywarka Jak taniej korzystać ze zmywarki?
Poradopedia.pl | 2022-03-04
Nie przepłacaj za zmywanie - zobacz jak ekonomicznie używać zmywarki. czytaj »
Porada id 6585 Rynek nieruchomości w czasie pandemii. Czy warto właśnie teraz inwestować w mieszkania?
pblechbud | 2020-06-18
Rynek nieruchomości na początku pandemii wyraźnie zwolnił. Wielu pośredników, zwłaszcza na początku wprowadzenia stanu epidemicznego w Polsce, zauważyło znaczący spadek zainteresowania tematem zakupu nieruchomości - mniej jest telefonów, mniej prezentacji lokali z rynku wtórnego. czytaj »
Porada id 5769 Specjalne konto dla spółki z oo - dlaczego warto z niego korzystać?
Kampanie | 2017-09-19
Internetowe konto dla spółki z oo. Wygodne i bezpieczne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Zobacz jak to działa i dlaczego warto korzystać z takiej możliwości. Przeczytaj koniecznie! czytaj »
Pieniądze - polski złoty Dlaczego ludzie biorą chwilówki ?
chwilowkowicz | 2016-04-12
Z konieczności, chciałoby się powiedzieć. I z naglącej potrzeby. Szczególnie w obliczu braku możliwości pożyczenia konkretnej sumy pieniędzy w banku, od rodziny lub znajomych. czytaj »
Porada id 4819 Polska „na garnuszku“
mwymn | 2016-02-12
W Polsce co piąta osoba dorosła mieszka z rodzicami. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie PROFI CREDIT, w „hotelu u mamy” głównie zamieszkują synowie. czytaj »
Porada id 4754 Ferie na kredyt
mwymn | 2016-01-20
Zimą wydajemy więcej. Wiąże się to ze wzrostem rachunków za ogrzewanie i energię elektryczną. Do tego dochodzą świąteczne wydatki. czytaj »
Porada id 4686 Świąteczne Polaków zwyczaje
mwymn | 2015-12-18
Czyli jak Polacy kupują prezenty pod choinkę czytaj »

Oferta finansowa

Skorzystaj online z szerokiej oferty produktów finansowych z renomowanych instytucji.

Najnowsze pytania