Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 6969 Lekka kurtka – must have dziecięcej garderoby na wiosnę
buenavista | 2022-04-28
Wiosna to połączenie zimy i lata… czasem w ciągu jednego dnia. Dlatego o tej porze roku lekka kurtka w dziecięcej garderobie to wręcz konieczność. Bez niej „ogarnięcie” chłodnych poranków i powrotów z przedszkola czy szkoły w ciepłe popołudnia naprawdę może dać się we znaki. Jakie okrycia wybrać i z czym je połączyć? Już podpowiadamy! czytaj »
Porada id 6935 Woreczki (nie tylko) na pieluszkowe problemy
buenavista | 2022-02-17
Narodziny dziecka to moment, który wiele zmienia. Do codziennych rytuałów dochodzi przewijanie, a wraz z nim pojawia się kwestia składowania zużytych pieluch. Nie tylko w domu, ale i w parku, u lekarza czy znajomych – czyli wszędzie tam, gdzie znajdziemy się z dzieckiem. Jak sobie poradzić z „zapachową bombą” i dlaczego warto do „rodzicielskiego niezbędnika” dodać woreczki na pieluszki? Już podpowiadamy. czytaj »
Dzieci w przedszkolu Programy edukacyjne dla najmłodszych, które kształtują ich przyszłość
AlertMedia | 2022-01-21
Drogi rodzicu, dowiedz się, dlaczego w edukacji Twojego dziecka warto uwzględnić podstawowe zasady bezpieczeństwa i ekologii czytaj »
Porada id 6918 Bezpieczeństwo dziecka podczas ferii zimowych – kilka cennych wskazówek dla rodzica
AlertMedia | 2022-01-21
Ferie to krótki, ale bardzo potrzebny czas w życiu dziecka, który można przeznaczyć na zabawę i odpoczynek. Zimowa przerwa to także okres, w którym na rozbrykane dzieci może czyhać wiele zagrożeń. Każdy dorosły powinien wiedzieć, jak w tym czasie zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych. czytaj »
Porada id 6896 Edukacja ekologiczna dzieci – dlaczego jest ważna i jak to robić? Rozmowa z Tomaszem Rożkiem
AlertMedia | 2021-12-01
Działania ekologiczne nie powinny być tylko modą, ale naturalnym stylem życia każdego człowieka. czytaj »
Porada id 6893 Ruszyła kolejna edycja programu Akademia Bezpiecznego Puchatka, a wraz z nią konkurs na Klasowy Kodeks Bezpieczeństwa!
AlertMedia | 2021-11-23
1 września 2021 r. wystartowała XIII edycja Akademii Bezpiecznego Puchatka, największego w Polsce programu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa, skierowanego do uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. czytaj »