balkon

Znaleziono: 5
Porada id 5599 Czym kierować się przy wyborze płytek balkonowych i tarasowych?
SferaPRT | 2017-05-15
Wykończenie oraz aranżacja balkonu czy tarasu nie jest łatwym zadaniem. Już na etapie planowania remontu lub budowy stajemy przed niemałym dylematem – wyborem odpowiednich płyt. Te przeznaczone na zewnątrz muszą spełniać kilka określonych wymagań, które zapewnią nam komfort oraz bezpieczeństwo. czytaj »
Jeden krok do słonecznego mini-salonu, czyli jak zadbać o balkon!
Sfera | 2013-05-10
Jedni traktują go jako platformę obserwacyjną, inni jako azyl, miejsce do zrelaksowania się po ciężkim dniu. Nieważne z jakiego powodu lubimy spędzać czas na balkonie, ważne, by na początku sezonu wiosenno-letniego poświęcić mu trochę uwagi. Podpowiadamy, jak go uporządkować i urządzić, by korzystać z niego z jeszcze większą przyjemnością. czytaj »
Gołębie Jak pozbyć się gołębi z balkonu?
Poradopedia.pl | 2012-06-29
Na Twoim balkonie zadomowiły się gołębie? Przeczytaj naszą poradę i poznaj sposoby odstraszania tych uciążliwych ptaków. czytaj »
Drewno czy kompozyt - co wybrać?
Start_Bull | 2011-02-15
WPC - brzmi tajemniczo? A nie powinno! Zwłaszcza dla tych, którzy zastanawiają się nad wyborem materiału, z którego zostanie zbudowany ich wymarzony taras lub z którego ma powstać elewacja domu. Oto krótki przewodnik po świecie drewna, któremu poważnie zagraża WPC, kompozyt drewna i polimerów, łączą czytaj »
Jak zabezpieczyć balkon przed dziećmi?
zaje_fajnie | 2006-05-23
Polecam siatkę ogrodową o bardzo małych oczkach na całą wysokość balustrady. Można ją kupić np. w Praktikerze. Innym droższym rozwiązaniem... czytaj »
Znaleziono: 5