dzieci

Znaleziono: 16
Porada id 5754 Krótkowzroczność wśród dzieci – nowa choroba cywilizacyjna?
mniam | 2017-09-01
Cukrzyca, otyłość, alergie, nowotwory… do niechlubnego grona chorób cywilizacyjnych, czyli schorzeń związanych z szybkim rozwojem współczesnego społeczeństwa, coraz częściej zaliczamy także krótkowzroczność. Co zrobić, aby uchronić przed nią nasze pociechy oraz jak postępować, gdy wada zostanie już wykryta? czytaj »
Dzieci i gotowanie Sztuka gotowania z myślą o najmłodszych
Gastrosfera | 2016-02-24
Urozmaicona dieta, wysokiej jakości produkty, niewielka ilość cukru i żywność jak najmniej przetworzona? Większość rodziców dobrze wie, jak gotować dla swoich dzieci, jednak z powodu braku czasu nie zawsze im się to udaje. Tymczasem zdrowe gotowanie nie musi zajmować całego dnia. Na pewno nie z urządzeniem Thermomix®. czytaj »
(bez nazwy) Nauka matematyki od najmłodszych lat
inplusPR | 2013-09-09
Od lat matematyka sprawia uczniom najwięcej problemów. Czy istnieje jakiś sposób, aby to zmienić? W jakim wieku dziecko powinno zacząć oswajać się z nauką, aby osiągać sukcesy w przyszłości? czytaj »
Dziecko zabawa w ogrodzie Wakacje z dziećmi - czym zająć dziecko?
Poradopedia.pl | 2013-07-03
Nie masz pomysłów na to, jak zająć dziecko w czasie wakacji? Skorzystaj z naszych propozycji. czytaj »
Jak rozpoznać depresję młodzieńczą?
Poradopedia.pl | 2012-03-29
Dojrzewanie to trudny okres dla młodego człowieka. Jeśli Twoje dziecko dziwnie się zachowuje, nie pozwól by zły humor przerodził się w depresję młodzieńczą. czytaj »
Pisanki w trawie Jak zorganizować polowanie na pisanki?
Poradopedia.pl | 2012-03-25
Polowanie na pisanki to zabawa wielkanocna dla dzieci, która również w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak zorganizować tę radosną zabawę. czytaj »
Nauka z dzieckiem Nauka dziecka najlepiej z rodzicami
Poradopedia.pl | 2012-02-24
Nauka języka obcego, także wśród dzieci, wymaga ciągłego utrwalania zdobytej wiedzy. By pomóc maluchom potrzebna jest pomysłowość oraz zaangażowanie rodziców. Oto kilka sposobów na zmianę codziennej rutyny. czytaj »
Dziecko nauka i zabawa Jak nauka języka obcego wpływa na rozwój dziecka?
Poradopedia.pl | 2012-02-20
Nauka języka obcego ma bardzo istotny wpływ na rozwój dziecka, dlatego warto by rodzice odpowiednio wcześnie podjęli decyzję o edukacji... czytaj »
Jak zorganizować bal karnawałowy dla dzieci?
Poradopedia.pl | 2012-01-30
Karnawał to idealna okazja do świetnej zabawy. Jeśli chcesz zorganizować bal dla dzieci, skorzystaj z naszych wskazówek. czytaj »
Ubranka dla dzieci - w jaki sposob wybierać?
Poradopedia.pl | 2011-10-20
Wybór dziecięcych ubranek na rynku jest ogromny. Mimo to, często pojawia się problem z kupnem odpowiednich rzeczy. Na co więc zwracać uwagę i jakie ubranka wybierać? czytaj »
Znaleziono: 16