Podobne porady

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Poradopedia.pl | 2011-01-14 14:40

Używanie suszarki, farbowanie włosów, noszenie czapki - włosy stają się słabsze, wolniej rosną albo zaczynają wypadać. Jak poprawić ich kondycję i sprawić, aby włosy rosły szybciej i były piękne również zimą? czytaj »

Znaleziono: 459
Jak zlikwidować widoczny odrost na włosach blond?
Fryzury | 2012-04-03
Klientka zgłosiła się do nas z prośbą, o likwidację widocznego odrostu oraz regenerację włosów. Stylistka wykona farbowanie, a następnie zaaplikuje serum odżywiające włos. czytaj »
Jak wykonać strzyżenie włosów wykorzystując nożyczki degażówki?
Fryzury | 2012-04-03
Nasza stylistka pokaże Wam w jaki sposób wykonać strzyżenie, dzięki czemu włosy uzyskają objętość i łatwo będą się układały. Do tego celu użyte zostaną nożyczki typu degażówki. czytaj »
Jak uzyskać fale naturalnym sposobem?
Fryzury | 2012-03-22
Martę znacie już z poprzedniego filmu. Tym razem chciała zmienić odcień swoich włosów i wydobyć piękno swoich naturalnie falowanych włosów. czytaj »
Jak stworzyć loki używając folii aluminiowej?
Fryzury | 2012-03-22
Znacie już różne metody kręcenia włosów z użyciem wałków czy lokówki. Dziś pokażemy Wam, jak stworzyć ciekawą fryzurkę stosując prostownicę i folię aluminiową. czytaj »
Gruby brzuch Jakie sporty uprawiać, żeby schudnąć?
Poradopedia.pl | 2012-03-22
Nie każda aktywność fizyczna pozwala zgubić w krótkim czasie zbędne kilogramy i zadbać o dobrą kondycję organizmu. Przedstawiamy ćwiczenia, dzięki którym jest to możliwe. czytaj »
Na czym polega medycyna środowiskowa?
Poradopedia.pl | 2012-03-07
Jakość środowiska ma znaczący wpływ na nasze zdrowie. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak działa medycyna środowiskowa. czytaj »
Dekoloryzacja i nawilżanie włosów
Fryzury | 2012-02-29
Marcelina chce zmienić kolor włosów. Ponieważ ma ciemny odcień oraz delikatne refleksy, stylista wykonał dekoloryzacje włosów, a następnie została zaaplikowana farba nabłyszczająco - nawilżającą w celu ujednolicenia koloru. czytaj »
Delikatna korekta strzyżenia i stylizacja przy użyciu szczotki
Fryzury | 2012-02-28
W dzisiejszym filmie pokażemy wam w jaki sposób zmienić fryzurę, poprzez wykonanie delikatnej korekty strzyżenia i stylizację na szczotkę. czytaj »
Strzyżenie ułatwiające codzienna stylizację
Fryzury | 2012-02-28
Nasza klientka chciałaby zmienić kolor włosów i kształt fryzury. W tym celu zaproponowalismy jaśniejszy odcień i strzyżenie, ktore ułatwi codzienną stylizację. czytaj »
Jak zmniejszyć objetość przy użyciu prostownicy?
Fryzury | 2012-02-28
Ponieważ naszej klientce sprawia trudnośc układanie włosów, zaproponowaliśmy cieniowanie, które nada lekkości, a za pomocą prostownicy zmniejszymy objętość włosów. czytaj »
Znaleziono: 459