Podobne porady

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Poradopedia.pl | 2011-01-14 14:40

Używanie suszarki, farbowanie włosów, noszenie czapki - włosy stają się słabsze, wolniej rosną albo zaczynają wypadać. Jak poprawić ich kondycję i sprawić, aby włosy rosły szybciej i były piękne również zimą? czytaj »

Znaleziono: 399
Letnie upięcie ozdobione kwiatem
Fryzury | 2011-10-19
Oto kolejna propozycja gościa Kliniki Handsome Men Karoliny Gołębiewskiej. Tym razem Luźne upięcie z warkoczem dobieranym. czytaj »
Niewinna fryzura dla młodych dziewczyn
Fryzury | 2011-10-19
W przed ostatnim odcinku, gość Kliniki Handsome Men pokaże wam swoją propozycję na fryzurę dla młodych dziewczyn. W tej niewinnej fryzurze nie może zabraknąć warkocza dobieranego. Zobaczcie sami. czytaj »
Dyskotekowe upięcie
Fryzury | 2011-09-30
Tym razem Karolina pokaże ciekawą, ekstrawagancką fryzurę, idealnie nadającą się na wieczorne szaleństwo z koleżankami. czytaj »
Mieć fryzurę jak Jennifer Lopez.
Fryzury | 2011-09-30
Prezentujemy Wam druga propozycje fryzury wg Karoliny. Tym razem fryzura inspirowana jest Jennifer Lopez. Włosy falowane, wysoko upięte, z grzywką zaczesaną do tyłu. Zobaczcie sami. czytaj »
Estrogeny – źródło kobiecości
ladycomp | 2011-09-29
Estrogen, to jedna z najbardziej znanych nazw hormonów. Kojarzony z kobietą, z fizycznymi atrybutami kobiecości, chociaż produkowany jest także w organizmie męskim, gdzie jego rola nie jest do końca znana. Estrogeny wpływaja nie tylko na kobiecy cykl, ale także w dużej mierze na samopoczucie. czytaj »
Dlaczego kobiety inaczej przyswajają leki?
ladycomp | 2011-09-28
W informacjach dotyczących stosowania leku nie ma osobnych wskazówek dla kobiet dotyczących dawkowania, a jedynie dla ciężarnych, bądź karmiących piersią. Tymczasem istnieją istotne różnice w przyswajaniu leków przez kobiety w porównaniu do mężczyzn. czytaj »
Jak zaprojektować kuchnię przyjazną dla kręgosłupa?
planetpr | 2011-09-23
Strzyka Ci w plecach, gdy schylasz się, by wyjąć ciasto z piekarnika? Czujesz napięcie i mrowienie w części szyjnej kręgosłupa przy siekaniu warzyw na sałatkę czy myciu naczyń? Jest na to rada! Wystarczy odpowiednio dobrać i ułożyć meble oraz sprzęt AGD zgodnie z zasadami ergonomii. To pozwoli odcią czytaj »
Fale z warkoczami
Fryzury | 2011-09-23
Oto pierwszy z sześciu odcinków z propozycjami fryzur Karoliny Gołębiewskiej z kanału "Stylizacje". Dziś Karolina pokaże wam w jaki sposób stworzyć piękne fale na włosach długich. Dodając romantycznego efektu końcowego stworzy z włosów opaskę w formie warkoczy. czytaj »
Karolina z kanału "Stylizacje" o swojej fryzjerskiej pasjii
Fryzury | 2011-09-23
Karolina Gołębiewska, twórca kanału na You Tube "Stylizacje" opowiada o swojej pasji fryzjerskiej. Jest to zajawka przed serią 6 filmów poradnikowych dotyczących propozycji fryzur wg Karoliny. czytaj »
Regeneracja włosów po usunięciu przedłużanych pasm
Fryzury | 2011-09-22
Włosy po zdjęciu przedłużanych pasm często są suche, zniszczone i połamane. Oto stylistka Kliniki Handsome Men pokaże Wam jak należy odżywić i zregenerować zmęczone włosy. czytaj »
Znaleziono: 399