Podobne porady

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Poradopedia.pl | 2011-01-14 14:40

Używanie suszarki, farbowanie włosów, noszenie czapki - włosy stają się słabsze, wolniej rosną albo zaczynają wypadać. Jak poprawić ich kondycję i sprawić, aby włosy rosły szybciej i były piękne również zimą? czytaj »

Znaleziono: 432
Gorączka u dziecka Atypowe bakteryjne zapalenie płuc u dziecka
Poradopedia.pl | 2012-01-10
Kaszel u dziecka, zwłaszcza długo utrzymujący się, może być przyczyną poważniejszej choroby. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, czym jest atypowe bakteryjne zapalenie płuc. czytaj »
Gorączka u dziecka Biegunka u dziecka - jaka dieta?
Poradopedia.pl | 2012-01-07
Biegunka może być dla dziecka niebezpieczna, gdyż grozi odwodnieniem. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak powinna wyglądać dieta dziecka w trakcie biegunki. czytaj »
Jak i kiedy stosować antybiotyki, aby były bezpieczne?
Poradopedia.pl | 2012-01-07
Antybiotyki pomagają w leczeniu choroby, ale też mogą być niebezpieczne dla człowieka. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak należy je stosować. czytaj »
Kichający mężczyzna Jak dbać o zdrowie zimą?
Poradopedia.pl | 2012-01-06
Zimą powinniśmy szczególnie zadbać o własne zdrowie. Podpowiadamy co robić, aby nie dać się przeziębieniom i grypie. czytaj »
Refundacja leków od 01.01.2012- co zrobić w razie odmowy wypisania recepty przez lekarza na lek refundowany?
Poradopedia.pl | 2012-01-04
Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, co zrobić jeśli lekarz odmówi Ci wypisania recepty na lek refundowany. czytaj »
Domowe sposoby na katar u dziecka
Poradopedia.pl | 2012-01-01
Najczęstszym objawem przeziębienia jest katar - szczególnie uciążliwy dla dzieci. Podpowiadamy, jak się go pozbyć domowymi sposobami. czytaj »
Cellulit Jak leczyć opryszczkę narządów płciowych?
Poradopedia.pl | 2011-12-21
Opryszczka narządów płciowych to poważna dolegliwość. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak ją leczyć. czytaj »
Domowe sposoby na ból gardła
Poradopedia.pl | 2011-12-20
Ból gardła jest jedną z najczęstszych dolegliwości pojawiających się w okresie jesienno-zimowym. Przeczytaj naszą poradę i poznaj domowe sposoby radzenia sobie z tą dolegliwością. czytaj »
Joga Techniki relaksacyjne - jak się relaksować?
Poradopedia.pl | 2011-12-19
Żyjemy coraz szybciej, jesteśmy bardzo zestresowani a to niestety nie wpływa dobrze na nasz organizm. Zapoznaj się z technikami relaksacyjnymi, które pozwolą wyciszyć napięcia i wprawią Cię w dobry nastrój. czytaj »
Cellulit Jak się pozbyć cellulitu
ladycomp | 2011-12-08
Pojawia się niezależnie od tego czy jesteś szczupła czy przy kości - guzkowane zgrubienia i zagłębienia na udach, pośladkach, czasem ramionach. Pomarańczowa skórka występuje wtedy, gdy odkłada się większa, niż zwykle ilość tłuszczu w tłuszczowej tkance podskórnej. Na strukturę tej tkanki ma wpływ dieta, ilość ruchu, gospodarka hormonalna organizmu. czytaj »
Znaleziono: 432