Podobne porady

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Poradopedia.pl | 2011-01-14 14:40

Używanie suszarki, farbowanie włosów, noszenie czapki - włosy stają się słabsze, wolniej rosną albo zaczynają wypadać. Jak poprawić ich kondycję i sprawić, aby włosy rosły szybciej i były piękne również zimą? czytaj »

Znaleziono: 453
Dekoloryzacja i nawilżanie włosów
Fryzury | 2012-02-29
Marcelina chce zmienić kolor włosów. Ponieważ ma ciemny odcień oraz delikatne refleksy, stylista wykonał dekoloryzacje włosów, a następnie została zaaplikowana farba nabłyszczająco - nawilżającą w celu ujednolicenia koloru. czytaj »
Delikatna korekta strzyżenia i stylizacja przy użyciu szczotki
Fryzury | 2012-02-28
W dzisiejszym filmie pokażemy wam w jaki sposób zmienić fryzurę, poprzez wykonanie delikatnej korekty strzyżenia i stylizację na szczotkę. czytaj »
Strzyżenie ułatwiające codzienna stylizację
Fryzury | 2012-02-28
Nasza klientka chciałaby zmienić kolor włosów i kształt fryzury. W tym celu zaproponowalismy jaśniejszy odcień i strzyżenie, ktore ułatwi codzienną stylizację. czytaj »
Jak zmniejszyć objetość przy użyciu prostownicy?
Fryzury | 2012-02-28
Ponieważ naszej klientce sprawia trudnośc układanie włosów, zaproponowaliśmy cieniowanie, które nada lekkości, a za pomocą prostownicy zmniejszymy objętość włosów. czytaj »
Jak całkowicie zmienic swój wizerunek?
Fryzury | 2012-02-28
Klientka chce całkowicie zmienić swój wizerunek. W tym celu zaproponowaliśmy jej radykalną zmianę koloru i asymetryczne strzyżenie. czytaj »
Odżywianie koloru maską Artego
Fryzury | 2012-02-27
Nasza klientka ma włosy w odcieniu czerwieni. Ponieważ kolor stał się matowy postanowilismy zaaplikować koloryzującą maske odzywczą. Dzieki temu kolor odżył a włosy stały się nawilżone i błyszczące. czytaj »
Warkocze inne niż zawsze
Fryzury | 2012-02-27
Warkocz dobierany to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody. Wiele znanych postaci kina czy estrady preferuje ten styl uczesania. W związku z tym pokażemy dziś kilka metod tego stylu uczesania. czytaj »
Jak dbać o długie włosy?
Poradopedia.pl | 2012-02-17
Długie włosy wymagają nieco innej pielęgnacji niż krótkie kosmyki. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak je myć, odżywiać, czesać i układać. czytaj »
Szczotka Domowe sposoby na wypadanie włosów
Poradopedia.pl | 2012-02-05
O wypadających włosach nie jeden z nas mógłby wiele powiedzieć. Jeśli Ty również borykasz się z tym problemem - przeczytaj naszą poradę. Przedstawiamy domowe, naturalne sposoby walki z wypadaniem włosów. czytaj »
Jak żyć aby dożyć 100 lat - czyli sposoby na długowieczność
Poradopedia.pl | 2012-01-26
Nikt nie zna recepty na długowieczność. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym można dożyć późnej starości, ciesząc się całkiem dobrą formą. Przeczytaj naszą poradę i poznaj sekret długowieczności. czytaj »
Znaleziono: 453