Podobne porady

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Poradopedia.pl | 2011-01-14 14:40

Używanie suszarki, farbowanie włosów, noszenie czapki - włosy stają się słabsze, wolniej rosną albo zaczynają wypadać. Jak poprawić ich kondycję i sprawić, aby włosy rosły szybciej i były piękne również zimą? czytaj »

Znaleziono: 394
Dlaczego kobiety inaczej przyswajają leki?
ladycomp | 2011-09-28
W informacjach dotyczących stosowania leku nie ma osobnych wskazówek dla kobiet dotyczących dawkowania, a jedynie dla ciężarnych, bądź karmiących piersią. Tymczasem istnieją istotne różnice w przyswajaniu leków przez kobiety w porównaniu do mężczyzn. czytaj »
Jak zaprojektować kuchnię przyjazną dla kręgosłupa?
planetpr | 2011-09-23
Strzyka Ci w plecach, gdy schylasz się, by wyjąć ciasto z piekarnika? Czujesz napięcie i mrowienie w części szyjnej kręgosłupa przy siekaniu warzyw na sałatkę czy myciu naczyń? Jest na to rada! Wystarczy odpowiednio dobrać i ułożyć meble oraz sprzęt AGD zgodnie z zasadami ergonomii. To pozwoli odcią czytaj »
Fale z warkoczami
Fryzury | 2011-09-23
Oto pierwszy z sześciu odcinków z propozycjami fryzur Karoliny Gołębiewskiej z kanału "Stylizacje". Dziś Karolina pokaże wam w jaki sposób stworzyć piękne fale na włosach długich. Dodając romantycznego efektu końcowego stworzy z włosów opaskę w formie warkoczy. czytaj »
Karolina z kanału "Stylizacje" o swojej fryzjerskiej pasjii
Fryzury | 2011-09-23
Karolina Gołębiewska, twórca kanału na You Tube "Stylizacje" opowiada o swojej pasji fryzjerskiej. Jest to zajawka przed serią 6 filmów poradnikowych dotyczących propozycji fryzur wg Karoliny. czytaj »
Regeneracja włosów po usunięciu przedłużanych pasm
Fryzury | 2011-09-22
Włosy po zdjęciu przedłużanych pasm często są suche, zniszczone i połamane. Oto stylistka Kliniki Handsome Men pokaże Wam jak należy odżywić i zregenerować zmęczone włosy. czytaj »
Sposoby na migrenę - jak zapobiegać migrenie
Poradopedia.pl | 2011-09-22
Na migrenę cierpi wielu z nas. Jeśli i Ciebie dotyczy ten problem, przeczytaj naszą poradę. Dowiesz się jak zapobiegać a także w jaki sposób łagodzić bóle migrenowe. czytaj »
Jak dbać o swój głos?
Poradopedia.pl | 2011-09-15
Aby nie dopuścić do zaburzeń głosu, należy o niego właściwie dbać. Podpowiadamy co robić, aby cieszyć się wspaniałym głosem. czytaj »
Jak dbać o higienę intymną?
Poradopedia.pl | 2011-09-14
Odpowiednia dbałość o intymne części ciała pozwala zachować świeżość na dłużej, ale też zapobiega powstawaniu stanów zapalnych pochwy. Przeczytaj naszą poradę, aby dowiedzieć się jak właściwie dbać o higienę intymną. czytaj »
Problem wypadania włosów
Fryzury | 2011-09-12
Wypadanie włosów jest naturalnym procesem w życiu człowieka. Problem powstaje jeśli włosy wypadają nam w nadmiernej ilości. Niechirurgiczne uzupełnienie włosów to alternatywa dla tych, którym podstawowe rozwiązanie nie przyniosły skutku. czytaj »
Łysienie androgenowe u kobiet
Fryzury | 2011-09-12
Mężczyzna bez włosów, potrafi ze swojej łysinki zrobić atut. Niestety nie powiedzą tak kobiety. Łysienie androgenne zwane łysieniem kobiecym, jest jednym z najczęstszych odmian tej choroby. Dzięki rewolucyjnym rozwiązaniom, żadna kobieta nie musi się obawiać, że straci swoje piękne włosy. czytaj »
Znaleziono: 394