Podobne porady

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Poradopedia.pl | 2011-01-14 14:40

Używanie suszarki, farbowanie włosów, noszenie czapki - włosy stają się słabsze, wolniej rosną albo zaczynają wypadać. Jak poprawić ich kondycję i sprawić, aby włosy rosły szybciej i były piękne również zimą? czytaj »

Znaleziono: 404
niemowlę Refluks żołądka u niemowląt i dzieci - objawy, kiedy i jak leczyć?
Poradopedia.pl | 2011-10-25
Refluks żołądka u dzieci ma bardzo charakterystyczne objawy - zapoznaj się z nimi czytając naszą poradę. Dowiedz się również jak można rozpoznać i leczyć chorobę refluksową u niemowląt i starszych dzieci. czytaj »
Jak leczyć nerwicę żołądka?
Poradopedia.pl | 2011-10-24
Nerwica żołądkowa jest bardzo dokuczliwym schorzeniem, a walka z nią często okazuje się bezskuteczna. Nie można się jednak poddawać - trzeba próbować różnych sposobów, aby uleczyć nerwicę żołądka. Przeczytaj naszą poradę, aby dowiedzieć się jak leczyć nerwicę żołądka. czytaj »
Gruby brzuch Jak wytrwać na diecie kopenhaskiej?
Poradopedia.pl | 2011-10-21
Zastanawiasz się nad przeprowadzeniem diety kopenhaskiej? Dobrze to przemyśl, gdyż wytrwać na niej do końca jest bardzo trudno. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się co robić, aby przetrwać na diecie kopenhaskiej. czytaj »
Elegancka fryzura na spotkania biznesowe
Fryzury | 2011-10-19
Specjalnie dla kobiet ceniących klasykę i profesjonalizm w każdym calu (również na głowie), prezentujemy elegancką fryzurę, idealną na lunche z partnerami czy biznesowe spotkania. czytaj »
Drapieżna fryzura dla odważnych kobiet
Fryzury | 2011-10-19
Jesteś odważna, lubisz zmiany? Ta fryzura jest idealna dla Ciebie. Drapieżna, odważna, a za razem romantyczna. czytaj »
Letnie upięcie ozdobione kwiatem
Fryzury | 2011-10-19
Oto kolejna propozycja gościa Kliniki Handsome Men Karoliny Gołębiewskiej. Tym razem Luźne upięcie z warkoczem dobieranym. czytaj »
Niewinna fryzura dla młodych dziewczyn
Fryzury | 2011-10-19
W przed ostatnim odcinku, gość Kliniki Handsome Men pokaże wam swoją propozycję na fryzurę dla młodych dziewczyn. W tej niewinnej fryzurze nie może zabraknąć warkocza dobieranego. Zobaczcie sami. czytaj »
Dyskotekowe upięcie
Fryzury | 2011-09-30
Tym razem Karolina pokaże ciekawą, ekstrawagancką fryzurę, idealnie nadającą się na wieczorne szaleństwo z koleżankami. czytaj »
Mieć fryzurę jak Jennifer Lopez.
Fryzury | 2011-09-30
Prezentujemy Wam druga propozycje fryzury wg Karoliny. Tym razem fryzura inspirowana jest Jennifer Lopez. Włosy falowane, wysoko upięte, z grzywką zaczesaną do tyłu. Zobaczcie sami. czytaj »
Estrogeny – źródło kobiecości
ladycomp | 2011-09-29
Estrogen, to jedna z najbardziej znanych nazw hormonów. Kojarzony z kobietą, z fizycznymi atrybutami kobiecości, chociaż produkowany jest także w organizmie męskim, gdzie jego rola nie jest do końca znana. Estrogeny wpływaja nie tylko na kobiecy cykl, ale także w dużej mierze na samopoczucie. czytaj »
Znaleziono: 404