Podobne porady

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Poradopedia.pl | 2011-01-14 14:40

Używanie suszarki, farbowanie włosów, noszenie czapki - włosy stają się słabsze, wolniej rosną albo zaczynają wypadać. Jak poprawić ich kondycję i sprawić, aby włosy rosły szybciej i były piękne również zimą? czytaj »

Znaleziono: 424
Joga Techniki relaksacyjne - jak się relaksować?
Poradopedia.pl | 2011-12-19
Żyjemy coraz szybciej, jesteśmy bardzo zestresowani a to niestety nie wpływa dobrze na nasz organizm. Zapoznaj się z technikami relaksacyjnymi, które pozwolą wyciszyć napięcia i wprawią Cię w dobry nastrój. czytaj »
Cellulit Jak się pozbyć cellulitu
ladycomp | 2011-12-08
Pojawia się niezależnie od tego czy jesteś szczupła czy przy kości - guzkowane zgrubienia i zagłębienia na udach, pośladkach, czasem ramionach. Pomarańczowa skórka występuje wtedy, gdy odkłada się większa, niż zwykle ilość tłuszczu w tłuszczowej tkance podskórnej. Na strukturę tej tkanki ma wpływ dieta, ilość ruchu, gospodarka hormonalna organizmu. czytaj »
Fryzura na wałki dodająca objętości
Fryzury | 2011-12-02
Nasza klientka ma cienkie i delikatne włosy. W związku z tym fryzjer zwiększył objętość poprzez stylizację fryzury na wałki termiczne. czytaj »
Szalona fryzura dla osób pewnych siebie
Fryzury | 2011-12-02
Dziś wykonamy fryzurę punkową z wygolonym bokiem. Jest to idealna fryzura dla osób szalonych i pewnych siebie. czytaj »
Fryzura na szczotkę zwiększająca objętość
Fryzury | 2011-12-02
Dziś modelką jest młoda dziewczyna, która chce wyglądać poważnie. W związku z tym, stylistka wykonała fryzurę dodającą pewności siebie, a jednocześnie zwiększającą objętość włosów. czytaj »
Artystka Lidia Stanisławska o swoim życiu i wyglądzie
Fryzury | 2011-12-02
Klinika Handsome Men prezentuje video z serii wywiadów z znanymi gwiazdami polskiego kina lub estrady. Każdy odcinek to porada, jak powstają fryzury gwiazd i jak włosy wpływają na życie i karierę. Tym razem naszym gościem była artystka Lidia Stanisławska. czytaj »
Pływanie Dlaczego warto chodzić na basen?
Poradopedia.pl | 2011-12-01
Pływanie to zdrowie! Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jakie korzyści płyną z systematycznego uczęszczania na basen. czytaj »
Jak zwiększyć aktywność mózgu?
Poradopedia.pl | 2011-11-26
Na prawidłowe funkcjonowanie mózgu wpływa wiele czynników. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak można zwieszyć aktywność umysłową. czytaj »
Jak są objawy i jak rozpoznać raka płuc?
Poradopedia.pl | 2011-11-24
Rak płuc to najczęstszy nowotwór złośliwy, na który każdego roku umiera na całym świecie ponad milion osób. Czytają naszą poradę, dowiesz się jakie są objawy tej choroby i jak można ją rozpoznać. czytaj »
Objawy po rzuceniu palenia
Poradopedia.pl | 2011-11-22
Rzucając palenie można doświadczyć wielu nieprzyjemnych objawów. Jeśli zamierzasz wkrótce odstawić papierosy lub jesteś na początku rzucaniu palenia, przeczytaj naszą poradę. Dowiesz się, jakie to objawy i jak sobie z nimi radzić. czytaj »
Znaleziono: 424