boje sie strasznie prawdopodobnie jestem w ciazy:(:(:(

~Marika | 2010-12-28 11:43
Kochalam sie z chlopakiem w dni plodne bez zabiezpiczenia:(Po jakims czsie dotarlo do mnie ,ze to są moje dni płodne:(A nawet dzien owulacyjny:( Ale nie doszlo do wytrysku w środku tylko na zewnatrz:( boje sie!!!!bo mam nudnosci:( nie wiem czy moge byc w ciazy jezeli nie bylo wytrysku. Test tez sie boje zrobic:(Bardzo prosze o porade:(

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~marta | 2010-12-28 12:36
Możesz być oczywiście w ciąży. Zrób test ciążowy, i tak już po sprawie, a chyba lepiej wiedzieć wcześniej i się do tego jakoś przygotować.
~marta | 2010-12-28 12:37
Tu znalazłam coś dla Ciebie:
"Możliwe jest zapłodnienie nawet jeżeli partner nie miał orgazmu / pełnego wytrysku. Wiąże się to z tak zwanym kropelkowaniem - w trakcie stosunku mogą wydobyć się małe kropelki zawierające plemniki (np. z poprzedniego stosunku, ale też np. w wyniku podniecenia). Twój partner może nawet nie zdawać sobie w ogóle z tego sprawy.

Między innymi dlatego zaleca się używanie zabezpieczeń od samego początku stosunku. Aby nie ryzykować warto skonsultować się z ginekologiem i ewentualnie postarać się o tabletkę po stosunku, którą można zażyć do 48-72 godzin.

W jakimś stopniu ryzyko minimalizuje na pewno stosowanie prezerwatyw ze środkiem plemnikobójczym".
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!