Miłość, seks, znajomości

PODKATEGORIE

Najnowsze porady

Romantyczna kolacja Kto płaci rachunek na randce?
Poradopedia.pl | 2020-02-29
Kto powinien zapłacić rachunek za kolację? On, ona czy może każde za siebie? Jakie są zasady i jak się zachować. czytaj »
Porada id 5873 Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?
porady12 | 2017-12-18
Oświadczyny to duży stres dla mężczyzny. Większość panów planują tę chwilę przez wiele tygodni. Zazwyczaj obawiają się, czy pierścionek zaręczynowy spodoba się wybrańce i czy go przyjmie. Dlatego przez kupnem pierścionka warto dowiedzieć się kilku rzeczy. czytaj »
Porada id 5417 Sekrety sera żółtego
Gastrosfera | 2017-01-23
Ser żółty. Produkt, który znajduje się niemalże w każdej lodówce. Przysmak, który towarzyszy nam od śniadania, po obiad, na kolacji kończąc. Jest łatwo dostępny, a rzesza jego fanów jest niezwykle szeroka. Czy wiesz, że produkt ten posiada również swoje sekrety? czytaj »
Obrączka Jak zdjąć obrączkę lub pierścionek ze spuchniętego palca
Poradopedia.pl | 2013-12-16
Obrączka utknęła na Twoim palcu i nie możesz jej ściągnąć? Zanim zdecydujesz się na zniszczenie obrączki lub pierścionka - wypróbuj nasze sposoby. czytaj »
Ślub Bierzesz ślub? Odpowiedz sobie wcześniej na te pytania
Poradopedia.pl | 2013-10-03
Czy Twój wybranek / wybranka to ta właściwa osoba? Zadaj sobie parę ważnych pytań na temat Waszego związku. czytaj »
(bez nazwy) (Nie)Wierne pary: co skłania nas ku zdradzie bądź wierności?
ladycomp | 2013-06-26
Ponoć 90% ptaków jest monogamicznych, jednak i wśród okazów wierności zdarzają się przykłady zdrady. Wśród ssaków wiernych jest tylko 3% gatunków. Czy ludzie mieszczą się wśród tego niewielkiego odsetka monogamistów? czytaj »