Co o tym myslicie?

~damianxd | 2012-05-19 17:00
Witam. Mam dziewczynę od pol roku,wiek 18 lat ja 19,ale nawet nie możemy spać razem,bo boi sie spytać o to rodziców a mi nie karze.zawsze jak juz u niej jestem to kolo 23 musze do domu jechac. Nie chodzi mi o seks tylko zeby móc czasem z nia spac i budzić sie obok niej. Jak rozwiązać ten problem.
Brak mi tego,oczywiście spania,seks tez bym chcial, ale nie naciskam jej zeby to robic,jest dziewica i chce zeby byla gotowa,zeby tego chciala.
Co o tym myślicie?co zrobic bo mnie to męczy?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 5
~marta:) | 2012-05-20 18:55
oj trudne pytanie.. myśle, że ona jest dziwna bo jest wkoncu pełnoletnia a jeszcze sie rodziców pyta czy może z tb spać.. b.dziwne..
~lexus15 | 2012-05-21 12:57
To co radzisz zrobic:-)?
~marta:) | 2012-05-21 19:08
nwm.. porozmawia z nią poważnie o tym i już ! :) ;**
~axl | 2012-05-22 14:09
18 lat to tylko formalnie jest dorosła, a większość 18 latków pozostaje w dużej zależności (finansowej czy mieszkaniowej) od rodziców i przez następne parę lat uczy się sprzeciwiać rodzicom i być faktycznym dorosłym.

Taki sposób postępowania też nie jest niczym szczególnym - podejrzewam, że mieszka u swoich rodziców więc powinna respektować ich zasady. To nie u niej byś nocował, tylko u jej rodziców. Większość rodziców nie byłaby szczęśliwa z faktu, że ma u nich nocować w jednym łóżku z ich 18-letnią córką jakiś chłopak. Oczywiście w różnych rodzinach panują różne standardy, ale w znakomitej większości jest to kompletnie nie na miejscu, żeby spać w jednym łóżku z dziewczyną u jej rodziców - za wyjątkiem sytuacji, w której jesteś już w niezłej komitywie z jej rodzicami i generalnie Wasz związek uważany jest za "poważny".
~malyna | 2012-05-22 20:41
wiesz jak to w dzisiejszych czasach jest w Polsce? a po jakiej ona jest szkole? uczy się? jesli po zawodowej to nie może znaleść pracy i jest uzależniona od rodziców... musi prosić o many ich;) wiem jak to jest;P sama się uczę i nie pracuje. po prostu jeśli jesteś na utrzymankiem rodzica to musisz się im podporządkować. porozmawiaj z nią dlaczego tak jest? a jak powie ci ,że boi się co rodzice powiedzą. to niech z nimi pogada;D pozdr.
Liczba odpowiedzi: 5

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!