Czy można zajść w ciąże w jeden dzień po okresie? (a dokładnie rano jeszcze występowało krwawienie, a stosunek odbył się w nocy). Dodam, że mam nieregularne cykle, zwykle przekraczające liczbę 30 dni, nieraz dochodzące do 40.

Viki17 | 2007-08-19 16:13
Uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia 13 lipca, był to 1 dzień po miesiączce, choć jeszcze rano wystąpiło krwawienie, a stosunek odbył się w nocy. Termin kolejnej miesiączki wypadł mi na 10 sierpnia, ale do dziś się nie pojawiła. Dodam, że mam nieregularne cykle, które przekraczają 30 dni, nieraz dochodzą do 40.
Zrobiłam już 3 testy ciążowe (2 wczoraj i 1 dzisiaj), wszystkie pokazały wynik negatywny. Gdybym była w ciąży byłby to już jakiś 5 tydzień.
Dodam, że od zeszłego tygodnia bardzo się stresuję tą ciążą, czy to może być przyczyną opóźnienia okresu? Czy wykonanie 3 różnych testów ciążowych (2 paskowe z dwóch różnych firm i 1 zapomniałam nazwy - ten co się wkrapia 4 krople moczu) z wynikiem negatywnym daje mi 100 % pewność, że nie jestem w ciąży? Proszę o pomoc.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Na to pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi - bądź pierwszy!

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!