Czy zrobiłam dobrze?

~Sylwia | 2010-11-21 21:21
Tydzień temu był u mnie mój chłopak i kochaliśmy się po raz pierwszy... Mamy po 16lat. Oboje nie żałujemu tego co zrobiliśmy i było nam z tym bardzo dobrze wczoraj się widzieliśmy i zupełnie inaczej rozmawiamy:-) mamy w sobie takie uczucie jak byśmy kochali się jeszcze mocniej i jak by cały świat nie istniał:-) czy to był dobry wybór żeby zrobić to teraz?
Ale to był pełen spontan i pożądanie:) moim zdaniem zrobiłam dobrze ale chętnie posłucham waszych odpowiedzi;-)

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 5
~aśka | 2010-11-23 21:53
myślę że dobrze zrobiłaś, róbcie to częściej
~kka | 2010-11-23 21:59
Każda kobieta w różnym wieku jest gotowa na rozpoczęcie współżycia, ja miałam 21 lat, a i tak uważam ze nie do końca bylo to zrobione z głową i uczuciem ;-)))
ale jeśli Ty czujesz sie z tym dobrze i Twój chłopak również jesli nic nie było zrobione wbrew niczyjej woli, to nie ma zasady na to kiedy sie współżycie zaczęło, ważne jak się je zaczęło, Ty widze ze na pewno bedziesz miło wspominać swój pierwszy raz a to najważniejsze ;-)))

Zyczę powodzenia i pamiętajcie przy tych spontanach o zabezpieczeniu sie i to zawsze!! gdyż w tak mlodym wieku chlopak nie potrafi kontrolowac jeszcze wytrysku i mozecie zbyt szybko zostac rodzicami, nie daj sie nabrac na słowa ze on bedzie wiedział kiedy z Ciebie wyjść, bo nie bedzie wiedział :-( majac 16 lat czasami tak szybko sie podniecamy ze stosunek moze trwać kilka sekund ;-))a wytrysk nastąpi w najmniej oczekiwanym momencie ;-)

Pozdrawiam i zycze jeszcze wiecej miłości
~MARTA | 2011-06-29 09:21
Zgadzam się z aśką i z kka....
~Kamilka | 2011-06-29 18:01
Moim zdaniem takie decyzje powinny być przemyślane. Mam chłopaka 11 lat starszego, kochamy się bardzo ale z pierwszym stosunkiem czekaliśmy ponad 8 mies, lepiej poczekać i wiedzieć czego się tak na prawdę chce niż później czegoś żałować. Ale w takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam szczęścia:D Ps.. Pamiętajcie o zabezpieczeniu :)
~:) | 2011-06-30 16:39
Już jest po fakcie więc chyba nie ma sensu o to pytać...

Poza tym jeśli o to pytasz to chyba nie jesteś przekonana o słuszności swojego wyboru.
Liczba odpowiedzi: 5

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!