Facet po 40-tce

~Konwalia | 2009-05-31 22:48
Mam 22 lata i dorabiam sobie do studiów jako barmanka. Pracuje już prawie rok. Dwa dni od rozpoczęcia pracy przeszłam na "ty" z jednym mężczyzną. Fajnie się z nim rozmawia, żartuje. Ma żone i dwie córki, to stwierdziłam, że nie będzie do mnie "butów smarował". Ale po jakims czasie niby w żartach dostawałam propozycje wyjazdu na ryby, kiedyś mnie odwiedził i zauważyłam, że ma zdjętą obrączkę. i wtedy zaświeciło mi się światełko... Czy facet w tym wieku szuka sobie młodszej kochanki?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
~marek | 2009-06-01 00:34
No cóż - kryzys wieku średniego, przychylna młoda dziewczyna .. Pokusę na pewno facet ma i niestety, ale takie rzeczy zdarzają się cały czas. Radzę nie pakuj się w takie rzeczy, bo to nigdy nie kończy się dobrze dla żadnej ze stron. Lepiej od samego początku dawać mu jasno do zrozumienia swoje intencje, unikać intymnych sytuacji, odpuścić sobie wyjazdy i uważać, żebyś sama nie uległa przypadkiem "czarowi" doświadczonego i ustawionego faceta. Jak zacznie wkrótce dostawać melancholii odnośnie swojej utraconej młodości i przebąkiwać o przytłoczeniu domem i sugerować różne deficyty i problemy w domu to już stan alarmowy...
~Konwalia | 2009-06-01 14:53
Tylko też chodzi o to, że on mi sie nie żali o problemach w domu itp. itd. Jego żona jest ładna, zgrabna, rodzina na pierwszy rzut oka szczęśliwa- i ja nie wiem czemu on tak do mnie ostentacyjnie sie klei. Czy szuka tylko przygody, czy co? Bo nie sądzę, że chciałby kobietę zmienić i ją rzucić dla młodszej. Ja na szczęście zakochana w nim nie jestem, ale zastanawia mnie jego zachowanie!
~Konwalia | 2009-07-24 11:26
Jednak szukał sobie kochanki. Kurde, czemu byłam taka naiwna i wierzyłam w to, że jesteśmy tylko dobrymi znajomymi... A tak teraz będzie mi trudno z nim sie widywać po tym jak zasugerowałam mu, że nie mam ochoty być jego kochanką!!!
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!