Jak rozmawiać z chłopakiem o tym czego od niego oczekuje?

~Majcia:) | 2010-11-04 20:49
Hej wam!;) mam mały problem:/ bo mam zajebistego chłopaka (z którym jestem od 7miesięcy) którego bardzo kocham i który mnie również kocha! Ale od jakiegoś czasu zwróciłam uwagę, że próbuje mnie rozebrać, pocałować gdzieś dalej, itp... To że mnie całuje w szyję czy po rękach jest fajne;) ale jeśli np chce mi rozpiac stanik czy całuje mnie pod stanikiem mi się już tak nie podoba... Proszę powiedzcie jak mam z nim o tym porozmawiać? Czy może poczekać..? Może mu przejdzie...?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~Gosza | 2010-11-04 20:57
Słuchaj musisz postawić na swoim. facet nie może zmuszać Cię do niczego. Musisz z nim poważnie porozmawiać.. na spokojnie. Ustalcie pewne granice. U nich to normalne, że maja ochotę na "coś więcej", więc kiedy ty będziesz już gotowa to będzie bardzo zadowolony. Jednak jeśli nie jesteś gotowa na bliższe spotkanie z nim to nie zmuszaj się bo on tak chce. Musisz cenić swoją wartość kobiecą:)
~agusia | 2010-11-05 09:27
hej jesli ty nie jestes gotowa na takie czułosci to nie zmuszaj sie a twój chłopak powinien to zrozumiec,ja tez to przechodziłam z tym ze mam wyrozumiałego chłopaka,i nie pozwalaj na to zeby chłopak decydował za ciebie byc stanowcza i na spokojnie o tym pogadaj z nim ze jestes jeszcze nie gotowa,ja z chłopakiem zaczełam uprawiac sex po półtora roku czasem tez miał zmienne nastroje ale wytrzymał i nie załuje tego,a ty mysle ze na jakies małe pieszczoty powinnas mu pozwolic to ze odpina ci stanik i cie całuje to nic złego jak by chciał uprawiac sex to masz prawo odmówic i nie zmuszac sie ale jakies pocałunki na całym ciele to nic złego chyba ze chodzi o miejsce intymne to tez na to nie musisz zgadzac sie
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!