Mam proble

~Justyna | 2009-10-06 10:31
Mam problem niewiem juz co robić ciągle tylko o tym myśle teraz w niedziele dowiedziałam sie ze muj chłopak od sierpnia pisze z jakąś dziewczyną wziełam jej numer tel i zadzwoniłam okazało sie ze 2 miesiące mnie okłamuje!!ale ja mu sie do tego nieprzyznałam on gada mi o ślubike już liczy gości a tu pisze z inną panną nierozumiem go !!!! dlaczego ci faceci tacy są ?? Pomużcie mi co ja mam zrobić ....???

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 4
~Magda | 2009-10-06 17:55
Ja bym na twoim miejscu porozmawiała z nim i z tą dziwczyna, zapytaj sie tej laski jakie maja zamiary, bo jak on ci gada o ślubie a tutaj pisze z inna to jest cos nie tak z nim pozdrawiam mam nadzieje ze to tylko bedzie jakas przyjaciółka dla niego powodzenia
~vicki | 2009-10-06 20:32
dziwie ci sie ze jeszcze mu nie powiedzialas ja bym juz dawno zrobila mu wojne o to ze jak moze mi to robic to nie jest w porzatku on cie po prostu zdradza bo jesli ma sie dziewczyne to nie ma sie innych panienek jakby to byla przyjaciolka to by ci o tym powiedzial nie ukrywal by tego przed toba powinnas z nim pogadac niech ci to wyjasni niech nie robi z ciebie idiotki bo on moze z toba siedziec a potem moze byc u niej bo nie jestes z nim 24 godziny na dobe i nie wiesz co on wtedy robi ajk jest sam
~justyna | 2009-10-07 15:55
wczoraj własnie z nimpogadałam i z ta laska tez oni tylko do siebie pisali nigdy y niej niebył bo mieszka 200 km od nas!! Powiedział mi ze to było tylko do zartów przez 2 misiace pisali a ona o mnie niewiedziala a ja o niej!! Zerwałam z nimale on cały czas mi pisze ze mnie kocha ze to tylko głupie smsy i ze załuje tego co do niej pisał!! A ja niewiem co robić ciągle do mnie dzwoni i mi muwi ze nieumie zyc beze mnie itd... niewiem co mam zrobic ???
~Anitus | 2009-10-08 10:59
Powinnas szczerze porozmawiać z parterem i upewnić sie ze jestescie sobie pewni. Wkońcu planujecie wspólną przyszlosc. Jezeli teraz tego nie zrobisz bedziesz go coraz bardziej podejrzewać.
Liczba odpowiedzi: 4

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!