Nie wiem co się ze mną dzieje!

~Paulina | 2011-01-21 12:44
Prosze o pomoc. Nie wiem co się dzieje. ost miesiączkę miałam w listopadzie. Z mężem staramy się o dziecko. niestety testy wychodzą negatywnie. od kilku tygodni wcale nie mam ochoty na seks, bardzo bolą mnie plecy(ale to może być spowodowane bardzo obfitym biustem), jestem rozdrażniona,nerwowa,płaczliwa. ciągle boli mnie brzuch po obu str jak jajniki. Jeśli do chodzi do zbliżenia z mężem żadna pozycja mi nie odpowiada,bo czuje ból. Do lekarza idę dopiero w lutym. Nie wiem co się ze mną dzieje. Proszę pomóżcie.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~gosia | 2011-01-21 16:35
ja nie wiem na co ty czekasz ja juz dawno poszlabym do gina zeby sie nie okazalo przypadkiem jakies zakarzenie albo jakies torbiele albo nawet ciaza pozamaciczna tak jak ja mialam bo mnie tez tak bolalo i okresu nie mialam
~Jola | 2011-01-22 19:28
Ja chodzę prywatnie, nie ma na co czekać, to ewidentne zaburzenia hormonalne. W twojej obecnej sytuacji stres ci nie sprzyja i prowadzi do dodatkowych zaburzeń i pogorszenia samopoczucia. Głowa do góry dostaniesz pewnie hormony, jajniki odpoczną i po zakonczeniu leczenia będzie dzidziuś. Gdybyś miała cysty to też spoko, też miałam i po trzech m-cach leczenia cofnęły się.
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!